• Nino Bule
    13.6k
    Ako je istina da trazi 6 mil ja bi na ljeto marina i jankovica rađe prodao pogonu iz scezina nego rijeci, makar zalizani nudio duplo
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ma nema ti frende u tom biznisu inata. Samo se profit gleda i to je to.


    Bojim se da će oni bolje proći. Marin je tamo u ove 4 utakmice pokazao više nego Frigan i ne spominje ga se tu samo zato jer je već bio kod nas. Da nije bio svi bi ga smatrali the next big thingom. Janković također pokazuje agresiju i pokazuje da ima itekako dovoljno kvalitete za ovaj rang.
    Mislim da bi im trebalo dati Jurića pod račun i to je to. Tipa Jurić i 2,5 mil. Eura.
  • maddaddam
    2.9k
    Mislim da bi im trebalo dati Jurića pod račun i to je to. Tipa Jurić i 2,5 mil. Eura.marcio amoroso

    Dobili su i Dilavera koji im je strašno podigao obranu.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Dobili su i Dilavera koji im je strašno podigao obranu.maddaddam

    Dilaver je morao imati mjesta i u našem kadru. Ne kao prvi stoper, ali kao jedan od pet sigurno.
  • maddaddam
    2.9k
    Dilaver je morao imati mjesta i u našem kadru.marcio amoroso

    Apsolutno. Ovisno o protivniku i prije Perića.
  • plavi67
    921
    don čačkinho daj molim te dovedi frigana i bugara jer ne mogu čitat više ovu temu
  • Mlađi referent
    12.3k
    Perić je najpodcjenjeniji igrač Dinama godinama unazad. Dobar na lopti, odličan u iznošenju, dominantan u duelu, dobar u sustavu sa 4, idealan u sustavu sa 3, dobro anticipira igru i osvaja lopte presijecanjima što često pomaže u brzim kontrama i re-kontrama.

    S razlogom je došao do repke u jednom trenutku. Nit Dilaver nit KTC u ovom trenutku ne mogu uopće u istu rečenicu s njim kaj se spominje ovdje zadnjih dana
  • Jurki
    11.7k
    Fala Bogu da je danas zadnji dan i nadam se da nebumo dopeljali Frigana za te novce. Jebemu mater pa nije ovo FM. A Rijeka si nek proda Frigana kam hoce za 6 milja eura. Jer kaj oni rade to ni pes z kruhom i maslom nebi pojel. Odigra jednu polusezonu u farmerskoj hnl ligi i vec vredi 6 milja. Pa koji je kurac s glavom? A i nasi idioti u upravi bi trebali Miskovica nabiti kopitom u dupe.
    Edit: kaj smo mi jebena humanitarna organizacija? Em im posaljes autobus igraca svake druge sezone em jos hoce troduplo za nekog igraca.
  • Zagi
    7.7k
    Koliko puta samo u ovom prijelaznom roku je neki novinarčić bubno neku nebuloznu cifru. Svi se nakače, pa ispadne da nije bilo ni blizu.
    Ajd kad se baš igramo FMa, ja bi im dao 5 mil eura ali ovako:
    Jurić 700k
    Janković 1.3m
    2m na ruke
    1m u bonusima (nastupi, osvajanje prvenstva,kup, ulazak u LP)
    Taj bonus za ulazak u LP može biti i značajno veći pa nek se potencijalni transfer digne i do 6.
  • Droljo
    8k

    Ovakvim kopitima?
  • Jurki
    11.7k
    hahah da. Al nemoj tak plemenitu životinju kak je konj stavljati u isti koš s tom našmrkanom budaletinom
  • xyz
    840
    Dinamo preplaćuje igrače iz HNL-a jer je to najefikasniji način za izvući novce iz kluba. Za 5-6 milja se mogu dovesti 2-3 jako dobra igrača, a ne neki Frigan. Pogledajmo samo kako smo prošli sa Štefuljem i Nevistićem, a dala se kamara para. Radije taj novac uložiti u omladinsku školu i formiranje kvalitetne skaut službe što bi dalo mnogo veće rezultate kroz 2-3 godine...
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Vratit im obojicu za popust :rofl:
  • Nino Bule
    13.6k
    Tko su malom zastupnici ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions