• Filip
    66
    gga104sbnossfbqu.jpgitmd5aso37apvhdh.jpg
    hyy6yapstyd6a2xo.jpg
    cm5ckb4cunu2qf7e.jpg
    741j3ah5hhyoi6yk.jpg
    1pwjpfl3fzwx3tms.jpg
    Moja skromna kolekcija :smile: . Ako netko ima neke šalove Dinamo ili BBB koje nemam u kolekciji, a da bi prodao ili zamjenio, javite se. :cheer:
  • LM1995
    1.7k
    Ako netko ima neke šalove Dinamo ili BBB koje nemam u kolekciji, a da bi prodao ili zamjenio, javite se. :cheer:Filip

    Ej! Stani u red! :rofl:
  • Karlek
    79
    odakle ti ovaj volim te mama?
  • Mrvica
    3.3k
    Ako netko ima na prodaju šal Dinamo - Chelsea zainteresiran sam :grin:
  • LM1995
    1.7k
    ulek7i33s7y7lx0x.jpeg

    194. i 195.
  • Neki tip
    19.4k


    Nemoj me krivo shvatiti, jer divim se tvojoj kolekciji i volji da skupljaš i čuvaš sve to, ali ovaj šal niže na fotki, s loptama, vjerojatno je jedan od ružnijih šalova koje sam ikada vidio. :yikes:

    Pa taman da je još 5x napisano dinamo i još 10 grbova stavljeno.

    Mislim, jasno mi je da skupljaš sve, a ne prema estetskim kriterijima, kao i da su ukusi različiti, ali evo stvarno me zateklo da je netko ovo dizajnirao i odlučio pustiti na tržište.
  • Filip
    66
    exyu šal, iz 70ih godina ako se ne varam, nije baš najljepši, ali dobar za kolekciju, bar iz razloga kaj je tak star. :smile:
  • LM1995
    1.7k
    netko ovo dizajnirao i odlučio pustiti na tržišteNeki tip sa Zapada

    Dizajniran i pušten na tržište prije više od 40 godina. Ne znam, tad su vjerojatno bili lijepi i “u modi”, kao i ove frizure :lol:

    zy0rdirfvs2aqcrs.jpeg
  • Mrvica
    3.3k
    Pozdrav ekipa!
    Imam ovaj šal sa slike, uglavnom dobio sam inf. da je ovo oštećenje sa lijeve strane napravljeno od strane stroja kad se šal pravio. Pa me zanima ako netko zna malo više o tome. Unaprijed hvala!

    [url]http://IMG-20230207-115520.jpg
  • LM1995
    1.7k
    Za oštećenje ne znam, ali to je dosta rijedak šal. Ako pogledaš bolje, skužit ćeš da je grb naopačke (b umjesto d).

    q0itauaz4zwpgamk.jpeg

    Imam takav, ali bez tog oštećenja.
  • Mrvica
    3.3k
    Hvala ti, u dolasku mi je jedan bez oštećenja a i normalno d uglavnom tu inf sam dobio pa da se raspitam
  • Karlek
    79
    Kolekcija:vis8prgky3yyhhii.jpg
    vj3hvdy2r3fl5r80.jpg
    t4478g341k80mrpl.jpg
    curldw4fbp3l6rop.jpg
    okrjea4tvpe2d1ab.jpg
    nt5w2hud2axn01aq.jpg
    15lmfmv1gbtrdaq8.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.