• pencilneck
    669
    Jesu li Šimić i Boban članovi Dinama neprekinuto zadnjih 5 godina da bi uopće mogli kandidirati? Ili će se kroz izmjene Statuta ukinuti ta odredba?
  • Mali dioničar
    15.2k


    Prošlog tjedna izbačeni član NO je postao članom 2 tjedna prije imenovanja u NO.
  • BlueVelvet
    336
    Pa mislim da taj uvjet 5 godina clanstva nije i za clanova uprave, vec samo skupstinu?

    Mozda sam i u krivu
  • Olmic
    3.6k
    Mislim da je Simic svakako zainteresiran, ali Boban da se ostavi UEFE jako tesko. Eventulano da bude savjetnik neki, to je kod nas popularno
  • pencilneck
    669
    Pa mislim da taj uvjet 5 godina clanstva nije i za clanova uprave, vec samo skupstinu?

    Mozda sam i u krivu
    BlueVelvet
    Puno raznih (dez)informacija kruži okolo pa više nisam siguran. Dakle samo u Skupštinu se može ući ako si 5 godina član, a u sva ostala tijela (Nadzorni odbor, Izvršni odbor i Upravu) može ući bilo tko ako ga Skupština izabere, neovisno je li član kluba ili ne?
  • NORTE
    11.4k
    kako kaže stari trans na sjeveru: nada umire posljednja, a ljubav prema Zagrebu i Dinamu nikada!plavi67
    Zanimljiv transparent svakako, bio je zapravo na dosta utakmica u nekoliko godina na ogradi, ali nije baš poznat našoj široj navijačkoj bazi.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Vidim da dobar dio navijača zaziva Šimića, po čemu je on kompetentan? Vidio sam da je bio savjetnik u Parmi, nisam našao ništa drugo.
    Nije da pljujem ideju nego stvarno nisam upućen
  • Jaro
    7.3k
    za razliku od bilo koga tko trenutno (i zadnjih x godina) drma u klubu, Simic je bio profi nogometas, reprezentativac, vodi(o) privatni biznis, vodio Igracki sindikat, aktivirao se u DTSM, radi(o) kao skaut za AC Milan... ne znam kaj je u Parmi radio...
  • The Undertaker
    5.3k
    Koliko ja znam, samo član kluba može biti u NO, IO, Upravi i Skupštini. Za članstvo u Skupštini i za povjerenika potrebno je 5 godina članstva u klubu dok je za ostale organe dovoljno biti član u trenutku izbora.
  • criticus
    2.2k
    Zar Šimić nije u Lokomotivi?
  • Captain America
    17.7k
    Sama pomisao da takve 2 ljudske i igračke veličine uđu u klub nakon toliko godina zarobljeništva...

    giphy.gif

    Bilo je govora još u 12. mjesecu da prolazi edukacije za SD. Ne mora značit ništa, ali vidiš po Bjelanoviću koji slične programe prolazi da se radi o ozbiljnim namjerama. A o njegovim vezama ne treba trošit riješi.
  • Nino Bule
    13.7k

    Radi u skautskoj sluzbi milana, nije mi on bas kapacitet za visoke pozicije ali nemam nista protiv da radi u sportskom sektoru.
    Treba naglasit 10ti put da ovo sto mediji pisu je sve u domeni spekulacije i bacaju imena vjerovatno bez ikakvih informacija. Ako se stvarno odlucilo da se ide u reviziju statuta i otvaranje kluba ne bi me cudilo da se pokusa dovest par jakih imena kao prijelazno rjesenje do izbora jer bi neki anonimusi bili vrlo vjerovatno gledani kao politicki pijuni raznih stranaka, i zato se vjerovatno i vrti ime darija jer je realna opcija (vrlo vjerovatno bi pristao biti ili SD ili clan uprave) a ima "background" da bi mnogima bio prihvatljiv.
  • Nino Bule
    13.7k
    Zar Šimić nije u Lokomotivi?criticus

    Bio je u skupstini kad je njegov roko tamo bio, ne znam je li jos uvijek ali u svakom slucaju bit u skupstini nije posao, trenutno je u skautskoj sluzbi Milana sto ipak je nekakva referenca.
  • Pop corn
    8.3k
    politika se miješa?

    pa zbog politike je sve ovo u klubu i nastalo jer je politika imala prste godinama i štitila ovu bagru u klubu i omogućila ovakav statut. tako da nemojmo si lagati, politika sada čisti nuspojave (ustroj kluba) svojih predaka, kako u gradskoj vlasti, tako i u HDZ-u i nusprodukte tog nakaradnog sustava (vodstvo kluba)

    jel ovaj kapacitet ili nije?

    mi smo pali tako nisko da sva ta imena idemo dovoditi u pitanje, a ne kužimo da ih uspoređujemo s jednim pandurom naravi iste kao osuđeni bjegunac, dvije tajnice i lika koji je opet slučajno trener (namjerno ne pišem serviser TV-a jer ne želim uvrijediti nikoga tko radi vrijedno taj posao). pa bilo tko s ovog foruma ima više kompentencije nego ta klika u klubu. svatko tko bi bio nominiran je bolji izbor od ovih koji su doveli do toga da niže ne može
  • The Undertaker
    5.3k
    mi smo pali tako nisko da sva ta imena idemo dovoditi u pitanje, a ne kužimo da ih uspoređujemo s jednim pandurom naravi iste kao osuđeni bjegunac, dvije tajnice i lika koji je opet slučajno trener (namjerno ne pišem serviser TV-a jer ne želim uvrijediti nikoga tko radi vrijedno taj posao). pa bilo tko s ovog foruma ima više kompentencije nego ta klika u klubu. svatko tko bi bio nominiran je bolji izbor od ovih koji su doveli do toga da niže ne možePop corn

    To bi značilo da svatko od nas ovdje može godišnje uprihoditi 60 mil. eura, i to u kontinuitetu već nekoliko godina koliko je ova Uprava na dužnosti. Ja mislim da nas sve skupa istreseš iz gaća za sveukupnom imovinom ne bi skupili toliko. Ne kažem da je naša Uprava krema managementa u Hrvatskoj ali je ovo bespotrebno potcjenjivanje rada u klubu kao Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.