• Nino Bule
    10.7k
    Njemu je bitno da ga prihvate oni koje on instalira jer klub vodi zatvoren krug ljudi, hocete li ga vas dva prihvatit njega boli kita, jedino ovako baci malo PR pricu kako on samo zapravo zeli zakonito poslovanje dinama da ima bolji imidz u javnosti.
  • LovroZG
    1.3k
    Izvršni odbor Dinama smijenio je na današnjoj sjednici tri člana Nadzornog odbora kluba, a onda ih izbacio i iz članstva kluba. Riječ je o predsjedniku NO-a Miroslavu Rožiću, te članovima Nikoli Polaku i Andreju Menigi. Ista je sudbina zatekla i Damira Zorića, člana Izvršnog odbora kluba.

    Sve su to ljudi koji su čvrsto stajali uz Zdravka Mamića, te su vukli poteze koji su bili u potpunoj suprotnosti s propisanim pravilnicima i zakonima, kako je utvrdila i Sportska inspekcija.
  • Dammir10
    266
    Antolić je dobio zadatak od nekog moćnijeg, nekog povezanog sa politikom. Sumnjam da osoba poput Antolića može doživjeti prosvjetljenje. Prije mi se čini kako je politika okrenula leđa Mamiću i kako će sada politika postaviti svoje nove ljude.

    Kao što je Ljubić u podcastu tiho rekao a malo ko je to primjetio: Moguće da će politika instalirati svoje ljude predstavljajući ih kao treću (neovisnu) opciju. Tzv. kukavičje jaje. Trebat će dobro paziti i gledati ko će se iz ničega pojaviti kao treća opcija. Ne treba podržati tu osobu/e samo zato jer dolazi kao treća opcija nego bi valjalo pročešljati ima li kakvih poveznica sa vodećim partijama u državi. Koga mediji budu promovirali i pisali o njemu kao o divnoj i krasnoj osobi znajte da iza njega stoji politika.
  • SAS1987
    13k
    Cetiri manje te prijave protiv Vlatke i Antolica. Neloš dan.
  • Nino Bule
    10.7k
    Pa vi sad recite da ne slusaju nase zahtjeve u klubu, sve su smjenili :lol:
  • vjeko1701
    5.9k
    "Sredinom siječnja 2023. od strane Krešimira Antolića, kao člana Uprave, doživjela sam uznemiravanje kad je u razgovoru Uprave kluba i predsjednika Kluba izjavio: 'Predsjedniče, ja ću u ovom klubu počistiti sve smeće koje se nakupilo, a onda ću otići', pritom misleći na zaposlenike kluba."Ludovic IX

    Ček, to je seksualno uznemiravanje?
  • Nino Bule
    10.7k

    Ne, druge optuzbe za seksualno uznemiravanje su u clanku
  • vjeko1701
    5.9k
    Aha, sorry, vidio sam naslov i onda ovo kao referencu na uznemiravanje pa rekoh...
  • Mlađi referent
    9.6k
    Što je danas lijep i sunčan dan
  • Bosna86
    11.1k
    Ukratko, 4 govna manje, Ajmo dalje
  • 77
    62

    Na slicnom smo tragu, antolic pocisti, njega isplate i namire i iz sjene postave neko simpaticno ime, sve u sprezi s politikom naravno
  • Captain America
    12.3k
    Inače je samo Zorić u skupštini. Skupština/mamićevci nisu nešto izgubili...
  • Zdravko Maček
    115

    Ove izjave iz članka u večernjaku, vokabular i stil savršeno odgovaraju master of puppets iz Međugorja. Iznova me užasava činjenica da su ovakve loše šprehe uopće kod ikoga prolazile, a kamoli još ovako dugo i kod ovoliko puno ljudi...što doduše više govori o tim samim ljudima, ali svejedno, dno samo takvo.
  • Mlađi referent
    9.6k
    Bye, bye… sad si možeš osnovat novi

    3k7h2y11v563d386.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.