• Armagedon13
    958
    Povjerenici,njih 8 i dva nova člana skupštine nisu valjano verificiranim na početku prošle skupštine zato njihovi glasovi nisu uračunati.Za pretpostaviti je da će sada to napraviti,a za koga će glasati(vjerojatno za krimosa) to je upitno.Sad se provjerava da li tko ima pravnu zapreku,krivični postupak,presudu i sl.
  • Armagedon13
    958

    Mislim da i starom ističe mandat tako da se prvo bira presidente,a on predlaže IO
  • Nino Bule
    11.3k

    Ne znam da mu istice, nigdje nisam naisao na tu informaciju, svugdje se pisalo da IO istice mandat ali uprava sigurno, a mislim i mumija imaju jos mandata
  • Ludovic IX
    5.1k


    Beskonačni loop nakon čega će svima eksplodirati glava
  • Nino Bule
    11.3k


    Vrlo moguce da ja sve tumacim krivo ali ako stvarno ne postoji rezolucija za ovu situaciju (osim eksplodiranja glava), nadajmo se da ce to bit povod da se napokon napravi revizija statuta
  • BlueVelvet
    336


    I ja sam ovako shvatio stvari, a mislim da starome mandat još ne ističe. Kako ce se to sad razrjesiti nemam pojma nit mislim da itko zna hahah
  • LovroZG
    1.3k
    U četvrtak u 14 sati održat će se sjednica Izvršnog odbora Dinama. Po našim izvorima raspravljat će se o posljednja dva mjeseca u kojima je zagrebački klub bio potresen već poznatim događajima. Nakon svega što se događalo, ‘izvršnjaci‘ će imati dosta tema za razgovor.

    Moglo bi biti vrlo zanimljivo, jer kako saznajemo, moglo bi biti govora o ljudima iz klupskog rukovodstva koji su po mišljenju nekih članova Izvršnog odbora u proteklom razdoblju činili štetu klubu svojim medijskim istupima. Nije teško pretpostaviti da se radi o četvorci koji su se pojavili na press konferenciji početkom siječnja, o predsjedniku Nadzornog odbora Miroslavu Rožiću, članu Izvršnog odbora Damiru Zoriću, te članovima Skupštine Vladi Bogdaniću i Ivi Šušku.

    Kakva će biti odluka Izvršnog odbora treba vidjeti, ali može se dogoditi da netko od spomenutih odlukom Izvršnog odbora bude čak izbačen iz Dinama. No ne treba ništa prejudicirati, niti se baviti spekulacijama, treba pričekati četvrtak poslijepodne.
  • SAS1987
    13.2k
    Ljubo u utakmici po utakmici kazao da ima informacije o treći strani koja "sa dinamovim barjakom na konju jaše prema Maksimiru" i da ce se više znati za koji mjesac dana.
  • vjeko1701
    5.9k
    Da, i rekli su da bi nešto više o tome kasnije ali na kraju nije više bilo spomena.
  • criticus
    1.1k

    Koja slika, treća strana jaše na konju s Dinamovim barjakom... Teatralno nema šta. Iako mi je jasno da on nebi ima ništa protiv da Mamić i dalje vodi Dinamo, dapače.
  • Zagi
    4.8k
    Ja sam ga shvatio kao "više o tome kada za to dođe vrijeme"
  • maddaddam
    2.9k
    treća strana jaše na konju s Dinamovim barjakom...criticus

    c4Xraqr.jpg

    Negdje se barjak zagubio usput.
  • Captain America
    13.2k
    Iako mi je jasno da on nebi ima ništa protiv da Mamić i dalje vodi Dinamo, dapače.criticus

    To na Ljubu misliš? Pogledaj na Instagramu objavu nakon Tottenhama i vidit ćeš da nije baš ovako kako kažeš. Viđam ga u teratani, svaki put je u Dinamovoj opremi, dinamovac od glave do pete.
  • criticus
    1.1k

    Ne sumnjam da je Dinamovac, samo da mislim da je Mamićevac. Ne znam čovika, samo mi je dojam iz podcasta koje sam gleda jos za vrijeme dok je Blažičko žario i palio na HNTV, da nekako zastupaju iste stavove oko Dinamove uprave. Moguće da griješim, ali evo pokaži mi di priča o toj temi a da je na strani navijača? U ovom trenutku sam stvorio dojam da je za privatizaciju, a prije da je za Upravu/Mamića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.