• Mr Anderson
    5.3k
    Southampton doveo iz Rennesa lijevo krilo za 25M €, Ganac, 20 godina. Izgleda da nisu baš zadovoljni s Oršićem kad za tolike pare zadnjeg dana dovode igrača na njegovu poziciju.
  • Ludovic IX
    5.2k
    što su oni mislili. tri puta pređu centar kak spada po poluvremenu i kad pređu, igraju neku čudnu igru di orši daju loptu samo i ako ima dva igrača pored sebe. kad je sam, lopta nikako da dođe do njega.

    treba im javiti da im opraštamo 3 milje i neg ga vrate odmah..
  • Olmic
    2.7k
    Onaj nigerijac iz genta (barin igrac) otisao kod Orse za 20 milja
  • Eduardo
    17.3k
    Ludilo u Napulju :smile: kakva će to fešta biti ako osvoje :ok:

  • blackbully
    4.4k
    Glupan zapeo na bodljikavoj žici...

  • Captain America
    13.3k
    Boehly i prijatelji opet zaobišli FFP. 120 milijuna za Enza će platiti agencija, a Chelsea će naknadno isplatiti 120 agenciji.

    Usput su poslali 3 puta krive papire PSGu za prijelaz Ziyecha.

    https://www.reddit.com/r/chelseafc/comments/10qe9ad/we_were_too_focused_on_the_enzo_paperwork/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf
  • Krizy
    35.4k
    Šta im vrijedi kad će ih Dinamo opet dobiti.. Možda plate UEFA-i da nas izbjegnu u skupini :halo:
  • xavier
    11.1k


    Chelsea je u ovom prijelaznom roku bio zainteresiran za valjda sve igrače. O kome god je bilo nekih glasina, zainteresiran je bio neki klub...i Chelsea :sweat:

    Otkrit ću vam jednu tajnu. Zvali su i mene. Pokušao sam im objasniti da nisam nogometaš i da ne razumijem o čemu pričaju, ali kažu oni "nema veze, kupujemo sve, evo ti 10 milijuna" :cool:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Svašta su pokupovali, samo ne ono što im je najpotrebnije. Pravu špicu.
  • Eduardo
    17.3k
    Video tekme iz 1919. godine. Genijalno, prvo dribling na 0:27 pa prekršaj na 0:31 i šlag na tortu je izvođenje auta na 0:42 :sweat:

  • Nino Bule
    11.3k
    Boehly i prijatelji opet zaobišli FFP. 120 milijuna za Enza će platiti agencija, a Chelsea će naknadno isplatiti 120 agenciji.Captain America

    Krivo, ovo s bankom/agencijom je samo zato sto benfica hoce odma pare pa su za "popust" prodali dug a banka onda dobiva pare u 6 rata od chelsija, sve potpuno nebitno za FFP jer knjigovodstveno je nebitno kome pare idu. Ono kako chelsi uspjeva ovoliko para trosit je jer daju suludo duge ugovore (npr enzo potpisao do 2031) i onda amortiziraju trosak na duzinu ugovoru, sve legitimno i legalno i nosi svoj rizik koji su oni voljni podnjet, a to je da ces kasnije imat problema sa kupnjama da bi prosao FFP jer si se sada opteretio za sljedecih osam godina, dao si suludo dug i velik ugovor nedokazanim igracima koji bi mogli bit flop i ne mozes ih onda ni poklonit nekome nego pojest trosak njihovih placa, vidjet cemo je li im se rizik isplatio. I naravno svakako ce morat nesto prodat na ljeto ali to su planirali sa pulisicem i ziyechom, mozda cak i havertzom .
  • Captain America
    13.3k
    Ovo je možda nešto novo objavljeno zadnjih par sati. Ja sam jučer popodne na Redditu vidio objavu SIC Noticias i oni su naveli da je baš zbog FFP korištena agencija. Spomenut je i transfer Mahreza u City koji je odrađen na isti način, a njima lova sigurno nije bila problem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.