• NORTE
    9.7k
    Slaven Belupo je u zadnje 2 utakmice od početka polusezone (Istra i Varaždin) imao 0 (nula) udaraca u okvir gola.blackbully
    Čačiću ne smiješ kiksati, nemaš to pravo!
    Idemo bez Mišića.

    Drmić(Emreli/Petko)
    Špikić-Ivanušec-Baturina
    Ljubičić-Ademi
    Bočkaj-Perić-Šutalo-Rile
    Livaković?
  • Zagi
    5.7k
    Bulat.
  • Nino Bule
    11.9k
    Bulat danas sasvim ok izgledao ali po meni ljubo mora biti taj, taman se otvorila prilika da napokon dobije 90 minuta na svojoj poziciji. Bulat nek uđe oko 60te umjesto kapetana na sesticu.
  • NORTE
    9.7k
    Iako imamo Menala mislim da bi nam jako dobro došlo pojačanje za krilo.
    Također, Bočkajev status je jako loš za klub.
  • xavier
    11.3k
    Također, Bočkajev status je jako loš za klub.NORTE

    Bočkajev transfer je bio jako loš za klub. Ja i dalje ne mogu shvatiti koja je tu bila ideja.

    Jedino nisam mogao shvatiti oduševljenje tim dolaskom koje je vladalo na Zoni.
  • Zagi
    5.7k
    Bočkajev transfer je bio jako loš za klub. Ja i dalje ne mogu shvatiti koja je tu bila ideja.xavier
    1. da narkos ima kaj trabunjati iz BiH , a i provizijica je sigurno sjela
    2. oslabiti Osijek, u tom trenutku glavnog konkurenta.
  • Jurki
    9.4k
    Jedino nisam mogao shvatiti oduševljenje tim dolaskom koje je vladalo na Zoni.xavier

    Vjerojatno je vecina ljudi na Zoni isto kak i ja povrsno pratila njegove igre u Osijeku. Isto tak je tad trener bil Kopic koji je forsiral 352 za koji je on dobar. Pero je nas Zagorec ali jebiga nazalost nije za ozbiljnu razinu nogometa koja se od njega ocekuje u Dinamu.
    Igrac od 26 godina ima 5 nastupa za mlađe kategorije repke.
  • Dammir10
    266
    Pero je kao bek odličan za HNL. Svojim centaršutevima, kornerima, slobodnjacima lomi protivnike. Bio je jedno vrijeme vodeći asistent lige ali je onda Čačić počeo forsirat Ljubičića. Za Europu nije dovoljno dobar zbog loše obrambene igre ali za HNL je upravo ono što treba Dinamu na poziciji beka.
  • Mara Wolfl
    9
    Ljubičić je najbolji vezni austrijske lige od prije par sezona vrijeme je da krene igrati na svojoj poziciji dok Bočkaj konačno mora odlučiti jel želi biti igrač ili igračina.
  • xavier
    11.3k
    ali za HNL je upravo ono što treba Dinamu na poziciji beka.Dammir10

    Protivnička krila u HNL-u prolaze pored njega kao da ga nema, a on nema fizičke sposobnosti redovito ići gore dolje u fazama napad obrana. Bek nije, krilo nije, a nije bome ni bočni u 3-5-2.

    Njemu bi zapravo najviše odgovarala pozicija lijevog veznog u old school 4-4-2. Problem je samo što takav sustav više nitko ne koristi.
  • Sunja86
    1k
    Ako je toliki problem u Bočkaju, neka stavi Štefulja na lijevog beka!
    Je li Ljubičić bolji defanzivno od Štefulja - NIJE
    Je li Ljubičić ima bolji centaršut od Štefulja- NEMA

    Da li bi nam Ljubičić dobro došao u rotaciji u veznom redu-DA
  • Ludovic IX
    5.9k
    Prije nekih 15-tak godina je po lijevoj strani dinama igrao Hrvoje ćale. Jednom je izašao na poluvremenu jer je dobio proljev od stalnog vrijeđanja sa istoka.

    Fala bogu da nema istoka, jer bi stefulj bio na wc-u stalno jer dobivao porciju svaki vikend. Facu ko da će se usrat već ima.

    Svaka čast dečku ali nije za dinamo.
  • Zagi
    5.7k
    Uvijek smotan, uvijek smeten ...
    Eh da je samo Ćale, bilo ih je ...
  • Jurki
    9.4k
    Garcia kao moguce buduce rjesenje za Dinamovu klupu?
    Zgleda kao da covek zna posel.
    Bilo bi interesantno
  • vjeko1701
    6k
    Možda...al opet, nije Dinamo Istra a i trener Dinama bi mi uvijek morao znati barem bazno hrvatski i puno bolji engleski.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.