• Carrasco
    4.1k
    Ma kakvi, pa Dinamo za Marina može u ovom trenutku dobiti oko 10 milijuna eura. To su preseravanja Šikića i ostalih
  • Beowulf112
    332

    250 tisuca eura.To je smijesna cifra za takvog igraca.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Olmu produkt ugovor s većom plaćom.
    Nek ostane godinu dana i onda ga masno prodat ak baš treba
  • ZGBhoy
    1.7k
    Lokosi nek ne seru a dečko valjda sam vidi i zna ak hoću razinu više da mu treba ekipa kao Dinamo i Europa
  • Maki17
    217
    Nuno Cardoso bio tjedan dana na probi. Ne ostaje. Danas su dobili Dubravu 3:0.
  • The Undertaker
    5.4k
    Mislim da je kod Ivanušeca više "strah" da u ovoj konkurenciji u Dinamu ne bi igrao.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Pišu da je Livaković prodan :fear:
  • Jaki
    100
    Otkud ti to za Livija ali lako moguce da ode nazalost,Ivanusec zeli doci i ne boji se konkurencije jer Olmo ide vrlo vjerojatno i mislim da bi on mogo biti taj jucer se bas pokazao po cijelom terenu ga je bilo mocan sa loptom u nogama a i bas brz sa loptom i zna podvalit loptu a imam info da Dinamo i Lokosi vise nisu u dobrim odnosima a vidjelo se i jucer gdje niti jedan nas igrač nije igrao za Lokose i da Sikic traži milijun i pol i Marina na dvije godine posudbe ali Bjelica ne zeli dat Marina inace Ivanusec bas zeli kod nas,nadam se da dolazi.
  • Jaki
    100
    Procitao sam za Livija da ide za 7.5 i 20% buduce prodaje na kraju oko 10 bude ukupno mozda su mogli vise malo izvuc ali golmana je malo teze prodat za vece pare.
  • Jaki
    100
    Tj 10% buduca prodaja hm.
  • Mr Blue
    4k
    Piše u članku u Sportskima, objavio je BluePhone u temi Dinamo o svemu pomalo danas, trebao bi preći u Montpellier, osim ako nije patka. Liva je reprezentativni kalibar s europskim iskustvom za Dinamo, 100 utakmica u klubu što nije mala stvar, pogotovo u današnje vrijeme. A potencijal mu je i još veći, bio je i dio reprezentacije u Rusiji, zato mi se 7mil za njega čini malo, bez obzira što je riječ o golmanu, a pogotovo kad uzmemo u obzir da je Montpellier prodao svog golmana za 13mil.
  • Jaki
    100
    Evo kazu da su povisili ponudu na 9 pricekat cemo jos par dana.
  • Bosna86
    11.7k
    Ove godine dobar nastup u europi i sljedece ljeto poslije europskog, on ide za duple pare minimum
  • nkdz
    885

    mislim da je nekom u interesu da se proda sad unutar cca 2 mjeseca :D
  • Bosna86
    11.7k
    Necemo ih imenovati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions