• Krizy
    43.5k
    Isuse Bože :lol:
  • SAS1987
    14.7k
    Sluga, koji bi trebao biti zamjena Livakovicu je prodan u Luton. Nadam se da to znaci ostanak Livakovica.
  • Carrasco
    4.1k
    Chievo ima mogucnost otkupa ugovora od Sempera... po statistici drugog najboljeg golmana Serie A... a cijena ce biti negdje oko milijun eura
  • Infinity
    16.4k
    Ne znaci to ostanak Livakovica, jer se Slugu kao zamjenu spominjalo samo medju nama na forumu. Kao zamjena za Livakovica se tokom sezone spominjao golman Istre, Josip Condric. Ja bih osobno radije stavio Horkasa da izgori nego Condrica.

    Za golmana koji bi trebao doci u Dinamo trenutno nema nekih piskaranja. Ovdje se spominjao Lindner i on bi mozda bio dobra opcija.
  • Eduardo
    20.3k
    Spominjao se Sluga u medijima ali ništa pretjerano.

    Horkaš, Čondrić :down:

    O teme Linderu pojma nemam.
  • Infinity
    16.4k
    Njega je Bjelica vodio u Austriji, prvi je golman reprezentacije Austrije vec neko vrijeme, vrijedi 3.5 milje, ima 29 godina, upisao je 28 nastupa za Austriju. Ima uz to i 20tak nastupa u Europi. Iskusan je i to mi najvise povjerenja ulijeva, a neka taraba ne moze braniti ni za puno losije reprezentacije od Austrije.
  • Eduardo
    20.3k
    Solidne reference... Iako ja i dalje nemam ništa protiv da Zagi u slučaju odlaska Livija preuzme jedinicu.
  • thomas22
    262
    kaj se golmana tiče evo kak ja gledam na stvar,trenutno,ali i već jedno vrijeme dinamo ima dva najbolja golmana u hrvatskoj,livaković i zagorac! Nikakvi kalinić,subašić,posavec,malenica itd.
    Livaković,zagorac pa sluga!
  • Jaki
    100
    Od Simunovica u Lille stize milja eura a Brekalo je pred potpisom za Benficu za vise od 20 milja tako da ce nam pripasti maksimalni dogovoreni iznos od 3 milje,fino.
  • Blaz
    373
    di cemo s tolikim milijunima ?
  • Beowulf112
    332
    Bar da podebljamo ugovore igracima i da ih zadrzimo.Cilj je odrzat ekipu na okupu.Olmo igra za neku smijesnu cifru za nas.
  • davidinamo
    362

    Koliko zarađiva Olmo?
  • cron1ck
    1.7k
    Vidim da nitko spomenuo, ali sinoc je Blazicko rekao kako Lokomotiva za Ivanuseca trazi Marina :gasp: po meni Dinamo ne smije ni razmisljati o tome, a vase misljenje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions