• Sunja86
    1k
    Bočkaj u Hnl-u može igrati beka a Špikić nek ide na lijevo krilo sto mu je i prirodna pozicija i Ljubičić u sredinu stvarno mi sve više ide ovaj Čačić na živce jer Ljubičića se unistava on nije nista bolji defanzivno od Bočkaja kada igramo sa 4 nazad a ofenzivno da ne pričamo pa Ljubičić u ovih pola godine nije imao posten centarsut
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Iskreno očajna postava po meni... Ne kužim po čemu je danas Drmić ispred Emrelija, ali aj.
  • Sunja86
    1k
    Ma Bočkaj je vjv lijevo tu ga je Čačić stavljao na pripremnim i meni bi logičnije bilo da Bočkaj odigra desno krilo kad će već igrati krilnu poziciju
  • Praskaton
    1.8k
    Mislim da smo svi ocekivali Emrelija,al vise manje ocekivana postava
  • Neki tip
    19.3k
    Svi smo očekivali Emrelija i ne kužimo kak je Drmić ispred Emrelija jer se pisalo u SN da je potonji dobar na pripremama? Jel netko pratio pripreme iz prve ruke?

    Pa odigrali smo dvije nerelevantne pripremne utakmice, od kojih jednu u uvjetima van pameti, napisane su 3 rečenice o tome kak Emreli dobro trenira i sad je odjednom nevjerojatno kak Drmić može biti ispred njega?

    Nevjerojatno mi je s kojom sigurnošću nastupate da je ovo, eto, pogrešan potez. Ma ne samo pogrešan, neko maltene nevjerojatan. Ono, ko da je u napadu Ristovski, a ne Drmić.
  • Dammir10
    266
    Bočkaj na krilu, Ljubičić bek. Moglo bi opet na poluvremenu biti zamjena i promjena uloga igrača na terenu kao i valjda deset puta dosad u HNL-u ove sezone.
  • Krizy
    36.2k
    3 0 na poluvremenu
  • Dammir10
    266


    Ja sam gledao samo 4x30 protiv Celja i Emreli se najviše trudio. Igrao je kao da je prvenstvena. Drmić će igrati ovu prvu protiv Gorice samo zbog hijerarhije. Ne učini li nešto danas siguran sam da će u sljedećim utakmicama Emreli biti u prvih 11 a Drmić na klupi.
  • Neki tip
    19.3k


    I to je ok.

    Ak je Emreli grizao, Emreli će dobiti svoju priliku.

    Ali nemreš napadača kojeg si doveo kao pojačanje, koji zna zabiti i kojem si pričao kako će možda biti i prvi napadač, baciti odmah na prvoj službenoj u zapećak.

    Ak danas bude šetao, može ga se što se mene tiče i na poluvremenu zamijeniti.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    emrelia su ljudi sa predictora ja mislim samo očrkivali u prvoj i niko drugi :grin:
  • Fanboy
    2.2k
    Nisam pratio gdje je Baturina
  • Str1nger Bell
    701
    Baturinu sam prije koji mjesec vidio na štakama, nisam vidio nikakvo priopcenje o ozljedi.
  • Rocky1986
    245
    Posaljite neku sliku sjevera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.