• Tom vg
    963
    Vjerojatno bmw trojka karavan
  • deda
    27.6k
    440 karata je prodano od 11.15. Svever dolje od toga 310.
  • SAS1987
    13.3k
    Makar da drzi poruku solo na A4 papiru,NitkoBitan

    Treba biti i baklja? Tek smo vas uzeli u schengen pa nebi bio red da se rade međunarodni incidenti :lol:

    Valjda nece u barsunastom audijumaddaddam

    Na pranju je. Mislim usisavanju :lol:
  • luka modic
    608
    Kreno busem iz splita na utakmicu u 7 ujutro,na Dugopolju javljaju zatvorene sve ceste do Zagreba,otkazani svi moguci busevi
  • criticus
    1.1k
    Nisam optimist za posjećenost danas, izuzev sjevera dolje naravno...
  • Mr Anderson
    5.3k
    Koliko imamo pretplatnika za ovu sezonu? Jeli je oko 5.000?
  • criticus
    1.1k
    Krajem kolovoza je bila brojka od 4000, ne sjećam se koliko je na kraju. Al npr mnogi oko mene su dosli samo na europske i derbi...
  • deda
    27.6k
    Imamo oko 5 keka pretplatnika, ali će ih doći možda 1500. Od jučer 11.15 prodano je oko 525 karata.
  • criticus
    1.1k

    Ovo je dosta razočaravajuće. Čovik se zapita čemu sva ta silna borba... Dobro ne doslovno, ali je dosta demotivirajuće.
  • Mali dioničar
    14k
    Koje je drvlje i kamenje bacano po ljudima koji su na ticket pointu kupovali ulaznice za Ligu prvaka, a sad ispada da je 2/3 pretplatnika kupilo ulaznice zbog gledanja Lige prvaka.

    Ovi koji su kupovali za LP na ticket pointu su barem iskreni.
  • xavier
    11.1k
    Čovik se zapita čemu sva ta silna borbacriticus

    Navijači na sjever mogu doći između ostalog i zbog trenutne situacije. No ovo što se trenutno događa samo je opet novo opravdanje prosječnom navijaču sa zapada da ne dođe...

    Kad kažem "prosječni" ne mislim "svaki onaj koji ide na zapad" naravno.
  • criticus
    1.1k

    Ja otkad nema istoka idem na zapad s djecom. Na zapadu se izmješala dosta ekipa, ali i dalje ima puno derbi navijača i onih što psuju na boyse svaki put kad nešto iole kontra upravnog sistema zauste. Nadao sam se da će sad godišnjaci dolazit kad je malo cijena skočila al ništa od tog...
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Informacija ovdje o broju prodanih karata nije točna. Do jučer poslijepodne prodano je oko 600 karata za sjever dolje. Godišnjih je prodano 2100-2200 za sjever dolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.