• Papastrumf
    9.8k
    Ali ovo za Omeragica mi je nadrealno:

    - Posrednička naknada njegovim zastupnicima u iznosu od 1.600.000 eura uz 15% buduće odštete od igračeve prodaje

    - Odšteta njegovom sadašnjem klubu FC Zurich u iznosu od 700.000 eura uz 10% buduće odštete od igračeve prodaje.
  • Nino Bule
    11.5k
    Omeragic i barisic iz osijeka su ocito bili transferi da se mamic namiri jer ovo su suludi novci.
  • xyz
    840


    A Pjaca nije? Za igrača koji je poluinvalid se nudi 3.5 mil eura transfer i 1 mil eura godišnje plaće. Strašno...
  • NORTE
    9.2k
    SVAKA od traženih transakcija je bila PRVENSTVENO U OSOBNOM INTERESU ZM-a.

    Od stručnog stožera do transfera igrača.

    Bode u oči i traženi Oršićev transfer prije godinu dana.
  • doubletrouble
    1k
    sutra u 12h iz Mostara novo obraćanje javnosti :monkey:
  • Fićo1986
    973
    ja kad procitam da smece ima press konferenciju pozli mi,krece igrokaz
  • Crusades1986
    9.8k
    srgul7y5kj99jvsr.jpg

    Znamo očigledno na čijoj strani je bivši glasnogovornik.

    A o provizijama ni slova :zip:
  • Klenx
    4.1k
    Lesički je nemoguć smrad. Ljut je jer ga je drot izbacio iz kluba kad je sprčio Ivu.
  • Nino Bule
    11.5k
    Lesi od pocetka obracuna vrlo otvoreno podrzava mamica, zato me i cudilo da je germanijak izbacio par clanaka koji su kritizirali obje strane.
  • NORTE
    9.2k
    sutra u 12h iz Mostara novo obraćanje javnostidoubletrouble
    Artiljerija i to vjerojatno najjača jer nema što čekati.

    Prljavi veš se nagomilao.
  • Jaro
    5.6k
    Nek govno potegne jos govana za sobom... Da ostane samo za pustit vodu za svima njima...
  • Jurki
    8.7k
    Ako se izignorira 49 kaznenih prijava uz sve one procese i muljaže od prije, mozemo komotno staviti ključ u bravu i ugasiti državu.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Komentari hrpe debila na njegovu objavu presice samo još jednom pokazuju u kolikoj banani smo ko društvo. Njima je on Mesija.
  • SAS1987
    13.4k
    do posljednjeg čovjekaLudovic IX

    Ringtone Dinamovih skupštinara ovih dana.

    Mafija izmišlja zakon kako nama stati na kraj, muriju šalju i tisuće zabrana, naša borba još traje, sve se jače čuje naš glas, mi smo otpor sistemu do posljednjeg čovjeka
  • The Undertaker
    4k
    Zato i jest upitna istinitost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.