• Tradicija bunta
    6.5k
    Ajde nećemo se pravit ludi. Ko stvara taj "umjetni antagonizam". Cibonu ne spominje ni KKD ni grupa koja uz jedan manji dio simpatizera Dinama jedina prati klub. Čak bi se moglo reć da ovi u KKD dobro biraju riječi da ne naljute cibonaše. A s druge strane "Rudeš" i umjetan ste klub i sl. seljačka izdrkavanja.
    Dođe trener Cibone i daje izjavu di tri puta naziva klub Rudeš i priča pizdarije. Ali KKD je taj koji radi podjele. Smiješna priča.
    Morat će se svi naviknut na to da Cibona kad igra s "Rudešom" u Zagrebu bit će gost kao večeras i to je to. Samo zbog tog debiliziranja stvari tako stoje.
    I još jedna stvar. Nije Rudeš odlučio da će se nazvat imenom Dinamo pa ga grupa podržala nego obratno. Možemo se vratit pedeset godina u rikverc pa da onda radimo usporedbe šta je umjetno, a šta prirodno.
  • Keyser Soze
    10k
    Nakon svake utakmice KK Dinama i Cibone se proteže ista priča koja je toliko nepotrebna.
    Da, Dinamo ima više navijača jer ga grupa prati dok Cibonu prate simpatizeri koji su ujedno i simpatizeri NK Dinama, samim tim je debilno imati raspravu oko ovog. Pa na finalu prvenstva protiv Zadra je pola dvorane bilo u dinamovim obilježjima tako da je to rivalstvo koje pumpaju mediji i određeni navijači debilno. To kaj kaže Sesar ne mora značiti da se Cibonu treba smatrati rivalom ili ju se treba ne voljeti jer je Cibona ipak nešto više za sve Zagrepčane, uključujući i navijače KK Dinama tak da je za sve nas koji volimo košarku to praznik zagrebačkog sporta.
  • Gelipter
    3.7k
    pa dobro, ali onda ne nasjedat na te provokacije. Gradi se lijepo priča KK Dinama, a Cibonu poštivati zbog njene povijesti - legendi tog kluba i generacija zagrepćana koji su odrastali uz Cibonu, a ne zbog prolaznika u klubu koji dotiče novo dno nažalost svakim danom.
    P. S. Nisam ja ni govorio tko je prvi počeo, niti takva rasprava među odraslim ljudima uopće ima smisla.
  • Pop corn
    8.4k
    Zanimljiv trk igraca dinama nakon kraja utakmice na tribinuNino Bule

    To je bilo s kamatama. Usic je bio onaj koji je lani doveo košem i bacanjem klub u Premijer ligu. Tada zbog interventne nije mogao ni on , ni Zula do Boysa proslaviti.

    Usica je sada, uz dobru partiju i neke jako važne koševa ponijelo na najljepši mogući način da proslavi pobjedu uz Boyse. A to se čekalo već neko vrijeme
  • NORTE
    11.5k
    Pravog si je čobana cibona angažirala za trenera. 3 puta namjerno kao posprdno klub naziva Rudeš, kao metnuo ga je. Košarka je prepuna takvih debila i seljačina.Tradicija bunta
    Kao simpatizeru Cibone i KKDZ-a moram reć da će mi bit drago svaki put kad Cibona s ovim trenerom kiksa.

    KKDZ sad ima važne tekme da izbori playoff.
    Prvo gostovanje kod Škrljeva, doma Cedevita i Zabok, a gostovanja u Dubravi i VG bi mogli imati podršku za uhvatit top 6.
  • Zagabria
    251
    Sad su se sjetili svi da postoji cibona kad su boysi poceli pratit KKDZ...
  • doubletrouble
    1.2k
    ekipa na Snetu (na temi Cibone) ostavlja takve komentare da me boli glava kada ih čitam. Ova priča oko zviždanja je otisla toliko daleko da se pišu takve gluposti samo da bi se ostavio neki post...
  • Zagreb1992
    1.7k


    Te likove treba ignorirati ..inače pričam danas sa jednim igračem Cibone i rekao da ga uopće fućkanje nije uznemirilo tako da se ogromna buka digla bezveze

    Inače Final 8 kupa Krešimira Čosića se igra u Zagrebu.
  • Mrvica
    3.9k
    Ne znam jel do mene al ja sam samo primjetio fućkanje pri kraju kad je rezultat bio kritičan i kad se pokušavao omest napad Cibone i to je to. A toga ima svugdje.. Jedino ako sam propustio nešto.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Upravo to

    Umjesto da se piše o tome kako klupska košarka se počinje dizati sad će se o fućkanju pisati ..Ove godine imamo odličan Zadar koji sa nikad manjim proračunom radi čuda . Cibona koja je skrpana u zadnji tren za sad ima mjesto u playoffu aba lige. Split se sad počeo dizati i to veseli..U domaćem prvenstvu Šibenik i Dinamo ogromno osvježenje i napokon me veseli da se i tu pokreće nešto ...Cedevita Junior dobra mlada ekipa i sa vrhunskim mentorom Simonom.

    Možda sam lud i naivan ali mislim da nam košarka polako se vraća tamo di treba biti
  • Bruh
    956
    Dok dinamo i šibenka igraju samo premijer ili u slučaju šibenke fibina natjecanja sumnjam... Trebaju u ABA 2 tam bi ionak dominirali pola lige sa klubovima poput osijeka koji je u drugoj ligi i ove godine očajnoj gorici.
  • deda
    32.7k
    Koliko znam nedvosmisleno je rečeno da Dinamo nećw nastupati u ABA natjecanjima.
  • Patak
    2.9k
    Ne pratim Cibonu upravo zato jer igra ABA ligu, ne bi Dinamo nikako trebao sudjelovati u tim ligama, postoje i FIBA natjecanja za iskorak na međunarodnoj razini
  • Zagreb1992
    1.7k
    Kako sad stvari stoje utakmicu KK Furnir - KK Dinamo se možda neće igrati u dubravi radi preuređenja dvorane
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.