• Captain America
    15.2k
    Vrijeme je da i ti maksimalno ozbiljno shvatiš kakav kadar ima dinamo, a kakav naši protivnici u ligi.NORTE

    Ako slučajno ode Petko, zanima me ko će nadoknadit njegov i Oršin učinak. O Ademijevom utjecaju na samu psihu svlačionice da ne govorim (trebam li te podsjećat ko je izostao cijelu sezonu 2016/17?).

    Kakvu navijačku podršku imaju igrači dinama, a kakvu naši protivnici u ligi.NORTE

    Imao je Dinamo podršku jesenas pa su suci kolko utakmica u nizu direktno utjecali na rezultat pa je sad +6 umjesto više od 20 bodova prednosti. Pa oštećeni smo u direktnom okršaju s njima, a oni su još lajali zbog čistog penala. Ako se nastavi s tom praksom, ne znam kako bi nam Max popunjen do zadnjeg mjesta trebo pomoć.
  • NORTE
    9.9k
    Ako slučajno ode Petko, zanima me ko će nadoknadit njegov i Oršin učinak. O Ademijevom utjecaju na samu psihu svlačionice da ne govorim (trebam li te podsjećat ko je izostao cijelu sezonu 2016/17?).Captain America
    Ademi je zadnja 2 mjeseca polusezone bio igrač manje na terenu i to će svatko objektivan i priznati.
    Da se njega zamijenilo Laslom sad bi već otvarali šampanjac.

    Orša i Petko su sjajni, ali ne znači bi bez njih nastupali s 9 igrača na terenu. Drmić je ekstra klasa, kao i Petko, nažalost nije ga išao gol, a nije odigrao ni jednu cijelu tekmu. Emreli je pokazao svoje na Rujevici.

    Vjerujem u kvalitetu ove momčadi, a ako ode Petko dovede se pojačanje i idemo dalje.
  • Captain America
    15.2k
    Ademi je zadnja 2 mjeseca polusezone bio igrač manje na terenu i to će svatko objektivan i priznati.
    Da se njega zamijenilo Laslom sad bi već otvarali šampanjac.
    NORTE

    Sam si rekao da će dobro doći jedna tekma tjedno, a to će Ademiju značit možda i najviše. Ne znam ko bi otvarao šampanjac da smo kapetana zamijenili Laszlom. Svi smo ga ovdje htjeli isključivo za odmaranje kapetana i Mišića, sigurno ne ko njegovu zamjenu.

    Orša i Petko su sjajni, ali ne znači bi bez njih nastupali s 9 igrača na terenu. Drmić je ekstra klasa, kao i Petko, nažalost nije ga išao gol, a nije odigrao ni jednu cijelu tekmu. Emreli je pokazao svoje na Rujevici.NORTE

    Drmić je ekstra klasa u napadu, al ne ide ga gol. Kontradiktorno kad govorimo o tom tipu napadača. Proglasili bi ga svi totalnim promašajem da nije bilo gola protiv Bode. On svojim ponašanjem na terenu nije ni pokazao da zaslužuje punu minutažu. Emreli je pokazao svoje protiv 8. momčadi HNLa kad je već sve bilo rješeno. Daj Bože da me demantira, al ničim nije pokazao da zaslužuje nosit Dinamov dres i s razlogom mu Čačić ne vjeruje.

    ako ode Petko dovede se pojačanje i idemo dalje.NORTE

    Zanima me samo ko će dovest pojačanje dok je ovakvo stanje na katu.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Pa necemo se zajebavat, ne mozes Ademija svest na par utakmica u losijoj formi.. :lol: Covjek je institucija, ja se uvijek sjetim onog derbija s Hajdukom gdje je on vec predao kapetansku vrpcu i krenuo van uvjeren da mi idemo na pobjedu, a ziheras ga ostavlja u igri. Niti jedan incident, niti jednom nije reagirao kao uvrijedena kucka. Kapetan u punom smislu i sad da ga izgubimo je ono, dovest ce se zamjena :rofl: Meni je zalosno da ima neko tko uopce tako rezonira, a pogotovo navijac Dinama..
  • Dammir10
    266


    Dinamo je i dalje za klasu jači. Da nije bilo sudaca i da Dinamo nije igrao LP i imao utakmicu svaka 3 dana sada bi bilo +20 u odnosu na Hajduk. Dinamo je PSG ove lige i kada bi se biralo najkvalitetnijih 11 Dinamo bi tu imao barem 9 od 11 igrača. Svi ovi Štefulji, Menala, Kulenovići, Marini, Jurići, Nevistići su u drugim klubovima HNL-a bili nositelji igre. Da su u Hajduku bili bi u prvih 11 i ''bili puk'' bi vršio pritisak na Dalića da ih zove u reprezentaciju.

    Uostalom treba vidjeti kakav će Hajduk biti sa novim trenerom. Leko je očito njemački tip trenera kao recimo i Niko Kovač. Disciplina, dizanje u 6, svako jutro vaganje, suhi treninzi bez lopte, za zabušavanje odmah 20 sklekova i te fore...u Belgiji je to prolazilo jer je tamo takav mentalitet. Čim se maknuo u Kinu i Al Ain doživio je neuspjeh.

    Baš me zanima kako će utjecati njegov spartanski pristup na jednog Livaju za kojeg je javna tajna da ima pravo preskočiti trening ukoliko mu se taj dan ne da trenirati. Livaja je i ostao u Hajduku jer u Hajduku ima privilegiju ne doći na trening jer je taj dan kiša pa mu se ne da ili jer je taj dan odlučio otići sa ženom u shopping. Vidjet ćemo što Leko misli o takvom sammirovskom pristupu nogometu. Nije samo to u pitanju kod Livaje i Leke, ego je prisutan i ego može biti problem. Do jučer je Hajduk bio Livaja i točka. One man club. Livaja je bio i uprava i igrač i trener. Sad odjednom Leko postaje al pari Livaji. Vidjet ćemo kako će proći i taj sukob dva ega a i jedan i drugi su navikli biti gazde u svlačionici. Leko prirodno jer je trener a Livaja jer je postao alfa i omega kluba. I nije tu samo Livaja potencijalni problem, tu je i tvrdoglavi Nikola Kalinić koji uvijek i sa svima ima probleme i još par igrača za koje sumnjam da će im se svidjeti spartanska stega.
  • Captain America
    15.2k
    Baš me zanima kako će utjecati njegov spartanski pristup na jednog Livaju za kojeg je javna tajna da ima pravo preskočiti trening ukoliko mu se taj dan ne da trenirati.Dammir10

    Ja ti mogu reć da sam dobio info od osobe poprilično povezane s događanjima dolje da je Kek bio blizu preuzimanja kluba sad prije Leke i puklo je baš na Livaji. Matjaž je želio preuzet kompletnu sportsku politiku i tražio je dopuštenje Lukše za penalizaciju baš ovakvog ponašanja Livaje. Lukša je naravno odbio tu mogućnost. Sad me baš zanima kako će to šljakat s Lekom koji je bio Lukšin mokri san, a cijeli "projekt" se temelji upravo na Livaji.

    Mi smo na primjeru repke vidli kako prolaze takvi treneri. Daniel Pranjić ode kod Losa i kaže da su namjerno maknuli Kovača jer im je smetao takav pristup i falio im Bilić, unatoč tome što je Kovač po znanju najbolji trener koji ga je vodio nakon Van Gaala. Eto imamo sad Dalića koji je turbo popustljiv, al igrači ginu za njega. Možemo i kod nas vidit kolko bolje rezultate polučuje Čačić nakon zabranjivača kroasana.
  • Nino Bule
    12.1k
    Morat ce povecat gostujuci sektor
  • Infinity
    15.5k
    Nevidjena glupost. Te tribine bi im trebale eventualno u Europi, a UEFA ne dopusta ovakve tipove tribina. Mozda da je ovo neka probna tribina da vide kako i koliko mogu. Mada mi je i to smijesno pored danasnjih mogucnosti da uz tocna mjerenja nacrtas sve sto te zanima i vidis na sta ce to liciti.

    Opcenito mi je glupo da pored onog praznog juga itko razmislja da prvo uradi ovo.

    Na kraju bi volio da postave ove tribine i da im dodje netko strucan i kaze da ih mogu komotno rasporediti po skolskim igralistima po Splitu i okolici. Ideja s ovakvim tribinama samo pokazuje koliko su im strucni ljudi koji su im odgovorni za ovaj posao. Ovo da netko u Maksimiru pocne postavljati osobno bi nazvao klub i rekao da se ne sramote, te da obustave te radove. Doduse, prilicno sam siguran da nakon toliko europskih utakmica nasi znaju sta se moze, a sta ne.
  • Ludovic IX
    6.1k
    jel im nije ova gornja plava tribina iznad najniže bijele tj ovi u prvim redovima na staroj tribini neće ništa vidjeti..
  • Zagi
    5.8k
    Gledatelji uz sam teren. Veći pritisak na suparničku momčad, podrška svojima.
    Ružno ali kbk, biti će manje ružno kad se popuni.
    Pametna odluka.
  • Crusades1986
    10.3k
    Kalaica potpisao za Lokomotivu.
  • NORTE
    9.9k
    Morat ce povecat gostujuci sektorNino Bule
    Ni do sad nisu davali 5% ulaznica gostima. Samo s mrežom na ogradi kaveza ne mogu maknuti tampon-zonu. Jedino nauštrp gostujućih navijača.

    Do sada nisu davali 1700 ulaznica gostima, kako će sad 2.000, a istovremeno stavljaju mrežu na kavez...
  • Nino Bule
    12.1k

    Njihov problem, nase je da rasprodamo sta nam daju i trazimo 5% kapaciteta, jer oni su kmecali jer im se dalo 2 tisuce umjesto 4 na stadionu od 24 000 mjesta.
  • blackbully
    4.5k
    2 tisuce umjesto 4Nino Bule

    Na kraju ni to nisu rasprodali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.