• Mr Anderson
    5.4k
    Navodno da Beljo ide za manje kako bi što manje dali Istri i Cibaliji, a da su dogovorili bonuse s kojima bi se transfer popeo na 5+ milja.
  • Fićo1986
    973
    Slazem se da je mozda premala odšteta za Diona Belju ,al rekao je Andy Bara u podcastu,covjek kojeg osobno poznajem i jako cijenim njegovo misljenje kao i mnogi sigurno,tesko je dobit neku bolju cifru za transfer ako igraš za Osijek,Belupo,Varazdin ili slične...jednostavno nema dovoljno reputacije i igara u europi da bi se postigla neka velika cifra jer neznas da li kupujes macka u vreči ili buducnost,rizik je veliki i zato nema velike ponude...
  • Logistika
    1.1k
    sb8gsfm69gz1etya.jpg sve živo ode iz HNL
  • deda
    28.1k
    Nema se para.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Bolje bi Belji bilo da je dosel u Dinamo na dvije Sezone da se profilira pa onda van
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Je, problem je kad te klub izvana dovede za sitan novac, nemaju pritiska da naprave od tebe nesto da te isplate.
    No, opet Bundesliga je to, nasi tamo tradicionalno cvjetaju pa mu nije los izbor kao onima sto su isli u Serie A.
  • Neki tip
    19.4k
    Po meni će Beljo biti pun pogodak Augsburga.

    Dobro njemu, dobro Nijemcima, a 4.5 ak je točno, nije ni za Osijek loše.

    Objasnio je fino @marcio amoroso sto je Osijek u očima kupaca sa zapada. Doduše, ne bih se baš složio s usporedbom s Honvedom ili Radničkim, ne zbog ugleda klubova nego lige kao proizvodne za mlade igrače, snage reprezentacije itd. Prodati mladog igrača za neke ok pare je ipak lakše iz Hrvatske, nego Srbije ili pogotovo Mađarske.

    No marciova poanta stoji, Osijek nije klub koji može s dosadašnjim "uspjesima" u Europi prodavati bitno skuplje od ovoga što radi.

    Beljo je izabrao klub koji je valjda zadnjih 5, 6 godina uvijek par mjesta iznad zone ispadanja, vječno "13.", prije toga je čini mi se znao i biti malo više na ljestvici, ali relativno je stabilan, za jednu Bundesligu gdje bez problema ispadaju i velikani.

    Posve ok mi se čini izbor iz njegove perspektive.

    Volio bih ga vidjeti u Dinamu, ali mi bismo vjerojatno morali platiti i malo više nego Augsburg. Nemalo.
  • NORTE
    9.3k
    Pojacanju ne mogu dovest zbog dugovanja za cheberkaNino Bule
    Onda se unaprijed predaju ovim prodajama pred kup protiv Hajduka. Umjesto zadražavanja igrača do kraja sezone. Koji smijeh od kluba.
  • maddaddam
    2.9k
    A nije baš. Pucali su i na naslov prvaka. I Dion i Beljo i onaj treći:

    0zyh27rort90blbx.jpeg
  • deda
    28.1k
    U tjedan dana otišli su nam drugi, četvrti i šesti strijelac lige. :monkey:
  • Ali
    1.9k

    #Livaja vrime je !
  • Ali
    1.9k
    Danas je neki poseban dan u sportskim redakcija, gotovo svi u naslovima se ocesu o Dinamo.
    Jedni imaju naslov "Laszlo odbio Dinamo i konacno potpisao za grcku mimcad" , drugi imaju naslov "kraj velike drame, ubojiti centarfor nece u dinamo, potpisao za bundesligasa.. "

    Neznam da je itko igdje sluzbeno iskazao interes, slao ponudu za ovu dvojicu, ali sad je moderno "srat" po Dinamu pa ajmo u svakoj prilici malo....

    Jebote HNL nikad veci egzodus za nikad manje novaca, stim da smo mi samo jednog prodali ovu zimu. Hajduk 4 reprezentativca u21 za ukupno nesto ispod 14mil€, Osijek dva kljucna igraca za niti 5 ukupno... i to nije tema za debatu i naslove tipa sto se to dogadja u hajduku, sto je u osijeku, jesu li klubovi pred bankrotom kada rasprodaju obiteljsko srebro za bagatelu... ne, ajmo malo o tome kako je dvoji dinamo ocajnicki trazio a ovi ih odbili , ma dajte, kaj je prevec ke prevec...
  • Mr Anderson
    5.4k
    Koja 4 U-21 reprezentativca je Hajduk prodao za 14 milja? Ja znam za tri i nisu dobili niti 10 za njih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.