• Jaro
    7.4k
    pa ovo smo svi mi zakljucili cim je krenulo preglasavanje. Ne postoji vise opcija u ug i drzavi koja bi danas usla u partnerstvo s odbjeglim kriminalcem... Prije 10 god to bi jos i proslo, danas vise ne...
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Moze li se naci negdje na internetu?
  • masacusec
    3.6k
    I mo'š ga jebat!
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Nakon sto sam odslusao kompletan sastanak Barisica sa zaposlenicima Dinama koji su ujedno i skupstinari i koji su glasali za smjenu mogu samo reci presmijesno. Svi znaju da je smjena Antolica dosla na razmatranje zbog odbijanja nekoliko transfera koje je dogovorio Mamic ali oni nisu zbog toga glasali za smjenu nego zbog osobnih problema sa Antolicem.
    Vjerujem takoder da je istina kako su rekli da se on odnosi prema radnicima grozno,ali to je nesto sto se da predpostaviti.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Moramo i mi napokon shvatiti da nije sve crno i bijelo. Ima i nešto između i biti će uvijek.
  • Nino Bule
    13.8k
    Ja sam sluso bas bez predrasuda da cujem sta imaju za reci, osim vlaka koji je nesto konkretno rekao svi ostali "zasto mjenjamo legitimnu suradnju sa zdravkom", nula argumenata, samo odanost bjeguncu ili umotano u celofan da oni nisu ni za koga ali eto da oni nece argumentirat zasto su glasali kako su glasali (onaj kreten palic sam kaze da je glasao protiv jer mu je antolic zatvorio sina dilera, iq sobne temperature).
    A i moram reci da me iznenadila kolicina neinteligencije, onaj majmun govori sta nas briga sto se skupio konzorcij oko stadiona ako nam uvjetuju raskid suradnje sa zdravkom, napravit cemo si ga sami, jadan ne zna osnove oko kluba u kojem radi.
  • Zagi
    7.7k
    Može se ta snimka nekako dobit, ćut?
  • Infinity
    16.4k
    Ne bih da branim Antolica, al ako netko osobne probleme ne moze ostaviti po strani onda ne moze sjediti u nekoj upravi, skupstini ili odboru. Nije to tvoja privatna firma da ti tu tjeras neke osobne interese.

    Ne mozes dati otkaz covjeku jer je uhapsio tvog sina. To je sukob interesa.
  • SAS1987
    14.7k
    vlakaNino Bule
    Vlak ko da je preselio u Mamićevu guzicu :lol:

    A i moram reci da me iznenadila kolicina neinteligencije, onaj majmun govori sta nas briga sto se skupio konzorcij oko stadiona ako nam uvjetuju raskid suradnje sa zdravkom, napravit cemo si ga sami, jadan ne zna osnove oko kluba u kojem radi.Nino Bule

    "Napravit će ga Dinamo sam, ne treba mu Tomašević". U skupštini kluba nama sjede ljudi koji ne kuže da za gradnju treba imati dozvolu.

    Moram kazati da mi se sviđa da se boje i navijaća i moguće tužbe navijača.
  • Nino Bule
    13.8k
    U skupštini kluba nama sjede ljudi koji ne kuže da za gradnju treba imati dozvolu.SAS1987

    Zdravko je njemu objasnio da se istok moze popravit za 5 mil eura, vjerovatno klaun na to cilja jer je i damir zoric na onoj press konferenciji rekao da treba sto prije popravit istok
  • masacusec
    3.6k
    Nemojte nikada zaboraviti tko je provodio mamićevu samovolju prema onima koji su pohodili Maksimir!!!
    Tak da bilo kakvo svrstavanje u ovom slučaju je ekvivalent izboru....pojesti govno ili popiti pišaku
  • Ludovic IX
    7.3k
    manje zlo je i dalje manje zlo.. ali u ovom trenu reći da ti je svejedno da li će na vlasti u dinamu biti mamić ili to manje zlo u obliku antolića, je idiotizam.

    znamo da kad je mamić na vlasti da sve ide u kurac. Čim se fizički maknuo i nije više imao svih 10 prstiju na dinamu već 8, već je bilo bolje. Nitko od nas ne bira antolića već bira micanje Mamića. A onda se možemo boriti za dinamo bez Antolića koji ima neusporedivo manje veza nego ovaj
  • Mr Anderson
    8.2k
    Pa neće se ni sad Mamić fizički vratiti. Budimo realni, on je cijelo vrijeme bio uključen u rad kluba...osim možda zadnjih 7-8 mjeseci.
  • Ludovic IX
    7.3k
    i što se dogodilo u zadnjih 7-8 mjeseci. stopriani transferi koji bi oštetili dinamo. jer je nekom došlo iz guzice u glavu da je to dugoročno opasno za njih same.

    ali rožić i zorić će nastaviti mamićevim stopama..odjebat će sve pozitivno što se događalo zadnjih par sezona i opet okrenut dinamo u smjer osobnog bankomata obitelji mamić i njihovih podanika
  • Ludovic IX
    7.3k
    ja ću se 100x radije boriti protiv antolića na novom stadionu nego protiv mamića na ovome što imamo. u ovoj bitci mi nećemo pobjediti.. neće ni antolić jer i ako ostane na vlasti, zna da jdino može popraviti svoju sliku nekim potezima, ne ju očistiti. ali ako pobijedi mamić, onda smo svi izgubili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.