• SAS1987
    14.7k
    Prosvjedi pred institucijama Grada i države, zanimljive poruke po gradu i kod stadiona, performansi, peticije i sl.NORTE

    Prosvjedi, poruke, performansi itd su jako oružje koje treba koristiti u pravo vrijeme na pravi način.
  • Bosna86
    11.7k
    Može mislit ko što hoće, ali sad je gorući trenutak da BBB preuzmu odgovornost za budućnost svetinje i naprave bilo što u smislu pritiska na one koje su nedavno i prozvali - vlastodršce.NORTE

    Upravo suprotno… Vrijeme je da svi ostali malo za promjenu daju guzice za tu Svetinju u koju se kunu… Da je grupa imala podršku kad je trebalo, danas ne bi bili u ovoj situaciji
  • masacusec
    3.6k
    To su već korištene metode iza kojih svojevremeno narod nije dovoljno stao...
  • GZomanid
    685
    Upravo suprotno… Vrijeme je da svi ostali malo za promjenu daju guzice za tu Svetinju u koju se kunu… Da je grupa imala podršku kad je trebalo, danas ne bi bili u ovoj situacijiBosna86

    Tak je, čekajmo rađe da drugi riješe naš problem!
    Kak ne kužite da nikog drugog osim nas nema u ovoj borbi. Tko bi trebao išta napraviti osim nas?? Naš klub je u teškoj situaciji, a ne klub onih koji su trebali stati uz grupu, njima je takionak dobro bilo i prije i bit će im i u buduće.
    Mislim da ovo treba rješavati odmah i agresivno (ne fizički) jer osim teške borbe ništa drugo nam ne preostaje!
  • Ludovic IX
    7.3k
    Koja je razlika između dinama i RH..i jedne i druge vode osuđeni kriminalci i osuđene političke stranke i onda se čudimo kad dodju izbori i osuđena stranka dobije 5-10% više neg na izborima prije.

    I što je najbolje , ono dobiju isti broj glasova onih koji ovise o njima ali više ljudi odbija izaći na izbore iz revolta. Tak je i u dinamu. Većina ljudi zna da je dinamo opljačkan, zna da je jedino rješenje micanje svih ljudi iz dinama ali šutit će dok god se to njih izravno ne tiče..

    A ne žele priznati sebi da je franjo, HDZ, Mamić, Bandić, nesposobnost SDP-a više zla učinio nego srpska agresija. Mi se 30 godina vadimo na rat i srbe kad se upitamo zašto nismo ko švicarska razvijeni.

    Mi smo glup narod kao grupa. Hrvat ode u inozemstvo i za par mjeseci nauči bolje raditi neg onaj domaći u 20 godina. Ali kao grupa smo idioti. Krqve muzare.
  • Bosna86
    11.7k
    Ajde malo mucni glavom pa shvati sta sam napisao

    Sta grupa može uraditi bez podrške simpatizera? Iva Lucija revolucija :smile:, hoćemo opet bacati baklje po terenu pa izlaziti u sedmoj minuti, pa ćemo sljedecu bojkotirati i onda onu sljedecu gledati kako nas je 200 na tribini… Vrijeme je da se izbaci to razmišljanje… Metode koje su tada korištene su bile jedine moguće, ali valjda nas je prošla godina naučila nečemu … Ako je samo BBB stalo do Dinama i ako će opet 100-200 ljudi ići , onda Nek nas Mamić Kara još 10 godina… Eto ja ti to javno kažem

    Ono sto se događalo prošlu polusezonu je suština jebenog Dinama i jebene Dinamovstine… Da svi skupa idemo u Koprivnicu, Goricu, Šibenik… Prošle godine u petom mjesecu, stojim na dnu sjevera i gledam masu oko sebe kako navire, kako se sprema koreografija protiv Osijeka… Pa mijenjam sve Ajaxe i Totenhame za taj osjećaj… Ili će cijeli Dinamov puk shvatiti da mu je ljepše slaviti Dinamovu titulu u Sibeniku nego ne znati da se taj dan igra utakmica ili će pustiti debila da uništi jos ono malo sto još nije
  • NORTE
    11.5k
    Upravo suprotno… Vrijeme je da svi ostali malo za promjenu daju guzice za tu Svetinju u koju se kunu… Da je grupa imala podršku kad je trebalo, danas ne bi bili u ovoj situacijiBosna86
    I ti foteljaši sad možda čekaju potez grupe.

    Bez pritiska onih kojima je jedino stalo do sudbine dinama ("šačici" huligana) NITKO neće mrdnuti prstom.

    Pritisak (i brojnost) nas navijača dinama prvenstveno prema Gradu (ali i državnoj vlasti) može pokrenuti promjene u udruzi građana.

    Nije ista vlast u gradu (čak ni državna) kao prije 5 ili 10 godina, sad su tu i pravomoćne presude i nove optužnice...

    Sad je trenutak!

    Dići sve kaj hoda. Napraviti nešto za ono što živimo umjesto pukog praćenja situacije.
    Izboriti promjene (statuta).
    Mi navijači smo ti koji nešto moramo napraviti, pokrenuti.

    Čekamo zapovijed.
  • Mrvica
    3.9k
    Vrijeme je da se svi dignu na noge, a ne samo očekivat od BBB-a da rade nešto po pitanju toga. Ako im se sada neće pomoći, ako se ne priključe simpatizeri, derbi navijači, europa navijači ili ti ga ne znam kakva vrsta navijača onda stvarno nema smisla. Kome god je stalo do Dinama vidi da ovo nije dobro za klub ni najmanje, a isto tako bi trebali viditi da bez zajedništva se neće napravit ništa. Zbog toga treba dignuti dupe i pomoći da se kriminalci izvuku iz kluba, jer ako želimo ostavit Svetinju za našu djecu, jedini je način taj da pomognemo kako god možemo, a ne glavu u pijesak i mislit proći će ili će to netko drugi odradit umjesto mene.
  • superhik
    11.1k
    Pojedinac može napraviti puno toga, ali samo kroz zajedničku koordiniranu akciju i komunikaciju. Inače nastaje buka u stavovima, zahtjevima, tijeku djelovanja...
  • Dino
    2.7k
    Pojedinac može napraviti puno togasuperhik

    Ključ svega!

    U zadnje dvije godine sam na nekoliko bliskih ljudi utjecao i objasnio im za kaj se mi to borimo i zašto trenutno stanje u klubu ne valja.

    Promjene se neće dogoditi odjednom, nego svatko od nas kao navijač Dinama ima obvezu pojasniti “neutralnim” ili zalutalim navijačima kako stvari stoje i kakve bi zapravo trebale biti da bi jednog dana kad zajedništvo i mnoštvo budu potrebna, imali prave temelje i pravu snagu.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Ukoliko se na temelju prijava članova kluba nešto ne poduzme u roku od 30 dana, može se podnijeti tužba općinskome sudu prema zakonu o udrugama
  • Jura
    225
    Zadnjih 15 godina veći dio Boysa upozoravaju na kriminal u Dinamu i zato završavaju na nekim crnim listama i skoro se raspadnu kao grupa dok većina navijača Dinama ( a i neki manji dio Boysa ) ili otvoreno podržava Mamića i Antolića ili se nebi šteli mešat i zato ova situacija ide njima na dušu. Trebalo je na vrijeme reagirati.
  • NORTE
    11.5k
    Zaista ima dosta obrata u ovoj situaciji i želim vjerovati da pravomoćno osuđeni za pljačku kluba na kraju ipak neće nastaviti sa svojom politikom.

    Spominju se institucije koje su krenule istraživati, neki spominju i Hdz-ovu ulogu, a bjegunac je najavio tešku artiljeriju i da dinamu ne treba sportka inspekcija.
  • plavi72
    858
    Neka puca davljenik artiljerijom da svi čujemo i vidimo "prljavštinu" pa da u klub dođu novi ljudi s kojima klub jedino može ispravnim putem,nema teži,lakši put...ima samo pravi !
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.