• deda
    27.5k
    Moj bad onda :blush:
  • Jaro
    5.4k
    Zadnje dvije tekne ovog ludjaka q2fkwglonscclj4e.jpg
  • Krizy
    35.1k
    Lucas Perez iz svog džepa platio odštetu Cadizu kako bi se vratio u klub iz rodnog grada - Deportivo i pokušao ih vratiti u drugu ligu :clap:
    Između 500 tisuća i milijun eura je platio.
  • Logistika
    1.1k
    Karrius na tržištu
    ako nista zbog Dilette ga dovesti :)
    hga0zrwdqisnckr9.jpg
  • Ludovic IX
    5.1k
    "Arsenal povećava ponudu za Mudrika
    Times javlja da će Arsenal povećati ponudu za Mihajla Mudrika iz Šahtara. Dosadašnja ponuda iznosila je 55 milijuna funti, a ukrajinski klub traži odštetu od 85 milijuna. Igrač je već dogovorio petogodišnji ugovor s Arsenalom."

    Ja nemam pojma tko je ovo? Jel stvarno neki novi ševchenko ili je to pomoć Ukrajincima?
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ja nemam pojma tko je ovo? Jel stvarno neki novi ševchenko ili je to pomoć Ukrajincima?Ludovic IX

    Mudrik je odlican Napadac mislim vise krilo koliko ga pratim.
    Gledao sam one dvije Tekme Sahtara protiv Celtica u LP tu je bbio odlican, snnazan i brz al siguran na Lopti
  • Str1nger Bell
    677
    Gledam prije pola godine Sahtar i vidi neki plavokosi dečec. Reko idem zguglat ko je taj jer bi nam došao ko naručen, pa da vidim cijenu. Još razmisljam Sahtar,rat ovo ono moglo bi ga se dovest. Vec tad sam vidio 15miliki da je na Transfermarktu. Top igrač, vjerujem kroz godinu dvije top 5 krila.
  • Eduardo
    17.2k
    Zanimljiv teskst na Germanijaku o tome kako Brazilci žele stvoriti nacionalnu ligu za koju vjeruju da u idućih 20 godina može biti druga najjača liga na svijetu, odmah iza Premier lige. Upravo u slabom domaćem prvenstvu vide uzrok neuspjeha na svjetskim prvenstvima posljednjih 20 godina...

    Njihov projekt Lige do Futebol Brasiliero (Libra) već ima podršku 16 klubova iz dvije nacionalne brazilske lige (Serie A i B). Organizacija je trenutno u pregovorima s Mubadalom, investicijskim fondom iz Abu Dhabija koji je navodno spreman investirati 890 milijuna dolara u projekt, a za uzvrat bi dobio 20 posto vlasništva lige.

    Cijeli tekst
  • Keyser Soze
    8k
    Upravo u slabom domaćem prvenstvu vide uzrok neuspjeha na svjetskim prvenstvima posljednjih 20 godina...Eduardo

    Mislim da im tu nije razlog, pa svi igrači im igraju u top 10 klubova Europe godinama.
  • Eduardo
    17.2k
    upravo to piše i u tekstu; 'pomalo je paradoksalno jer nikada više brazilskih igrača nije igralo u najelitnijim klubovima današnjice'.
  • Logistika
    1.1k
    da ulože 100 milijardi opet ne možeš kupiti neke stvari...europa ih stavi barem u neki okvir i obrasce ponasanja...mozes uloziti koliko hoces,ali neces kupiti Njemačku predanost radu,Englesko ajde recimo tako "poštenje",ako se nesto ulozi da nece bas biti pokrano kao na izvolte (ne mislim da su englezi pošteni :) ) ...ili ce kad imas tolike novce dovoditi igrače iz europe...neće svaka nacija ako joj daš milijardu eura napraviti isti posao...tamo ima hrpa dobrih igrača od kojih Real i Barca prave igračine...Brazilci to nece moci jer imaju drugačiju radnu etiku,puno su opusteniji i komotniji u svemu...karteli se na ovo smješkaju samo tako ja mislim...teško je i praviti nešto elitno kao Engleska liga u okruženju tolike sirotinje,tamo u faveli život vrijedi kao japanke,mos mislit povisit cijenu karte za par eura
  • Krizy
    35.1k
    Barcelona :rofl:
  • Ali
    1.9k
    Ekipa je u zoni ispadanja iz trece lige, drzi barcu na konopcima, odveli ih u produzetke.
    To je kao da zagorec iz krapine u kupu izbaci osijek ili hajduk.
    Vjetovatno ce proci barca, ali tragedija svakako
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.