• Stihl
    3k
    A i oni izmisljaju toplu vodu. Bolje da su ostavili ovaj stari grb, nego kaj su napravili ovu glupost. I onda još i ove godine...Baš bezveze.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Pa kao klub su sigurno mogli malo bolje to odradit za priblizit mladoj populaciji. Sta mozes izgubit? Preko Jake ionako imas solidno pokrivenu dostupnost svega, napravi to malo atraktivnije bar na tom polju.
  • maddaddam
    2.9k
    Da su isli malo eksperimenirati, moglo je ispasti puno, puno efektnije.
    Nisu trebali daleko traziti, recimo Mladost Zdralovi su napravili odlican posao sa novim grbom, mada je i stari bio dobar.

    278234184_141737621702681_2416409866774541199_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=09cbfe&_nc_ohc=CciGR4TZzAsAX-wMgej&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=00_AfCvkwb0u5YIxZzo8hozPdFCoeyWU-tKiVhKGwLtWgi6xQ&oe=63B23B2F
  • vjeko1701
    8.5k
    Vec sam slao svom lokalnom kad su stari grb isli mjenjat u copy-paste genericki pa bas nisu bili voljni slusati sugestije xD
  • NORTE
    11.6k
    Slaven ima taj prvi grb kojeg je samo trebalo malo modernizirati, a oni napravili ne baš najbolji minimalizam.
  • Infinity
    16.4k
    Ja volim tradiciju al na njihovem mestu bi razmislio o promjeni boje dresova ili barem o promjeni designa dresova.SAS1987

    Nije ni losa ideja. Do sad nisam vidio ova dva stara grba, a gledajuci ovaj prvi, mogli bi postati crni s obzirom da su imali crnu boju u grbu. Ili je to mozda promijenilo boju s obzirom da djeluje kao stara znacka. Cak su nedavno imali crnu garnituru kao treci dres. Ne znam jel jos imaju.

    Meni je Rijeka s onim krizom pravo osvjezenje. Istra isto. Gorica s crno-crvenim... Plavi i bijeli su manjak maste, mada su te boje sad dio tradicije mnogih klubova, ali bi kod nekih manjih klubova poput Slavena promjena boje mogla biti pozitivna. Ni pruge kod Lokomotive nisu lose.

    S obzirom da im se klub zove Slaven, a da su zastave slavenskih naroda uglavnom trobojnice s crvenom, bijelom i plavom, mozda bi mogli napraviti neku garnituru s te tri boje. Ne nakaradnu kakvu je Luxembourg dugo vremena imao, ali nesto na tom tragu.

    Ideja ima na pretek, pogotovo ako se nekome plati za iste.
  • Nolifer
    8.2k


    Da, ovo tvoje kolega, ima više smisla i profesionalnije izgleda, nego ono njihovo službenije.

    Na grbu bih ti još dodao text: Nk Slaven Koprivnica i to bi bilo to :ok: :cheer: :strong:
  • Neki tip
    21.3k
    Na grbu bih ti još dodao text: Nk Slaven Koprivnica i to bi bilo to :ok:xFire

    Ma dodati još koju crticu, onak da je zabavno i zanimljivo, iz povijesti kluba i onda je to to. Ne više od 2, 3 rečenice.

    Zajebavam se, naravno, pa cijela ideja je da se grb pojednostavi, modernizira, da samom svojom pojavom simbolizira klub o kojem je riječ, a ne da na njemu mora pisati i koji je to klub i iz kojeg sporta i iz kojeg grada, a da bi se znalo na koga se i što odnosi.

    Dinamov je grb zato, na primjer, meni predobar i nikad ga ne bih mijenjao.
  • maddaddam
    2.9k
    Ma i grb i boja su im cijelo vrijeme pred nosom :cool:

    gkBi6Kl.jpg


    Ali bolje mi da brinemo o Dinamovom grbu, da se standardizira i da se malo d prikazuje kako treba da bude.
  • vjeko1701
    8.5k
    Znam da je rasprava završila al evo finalna verzija grba xD

    SLAVEN-GRB2.png

    SLAVEN-GRB2b.png

    SLAVEN-GRB2c.png

    SLAVEN-GRB2d.png

    SLAVEN-GRB2e.png

    SLAVEN-GRB2f.png
  • Eduardo
    20.3k
    BRUTALNO!

    Ajde kreativci bacite se na posao i dajte nam Dinamovu verziju ove pjesme. :smile:

  • blackbully
    4.5k

    A gle klauna Banožića dolje ukopan sjedi :rofl:
  • Ali
    2.2k

    Oršić on fire.... nana na na na...
    Zabit ce opet , na na nana....
    Tottenham, WestHam, Chelsea to vec zna, na na na na....
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Bojim se da su tovari u pitanju .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.