• marcio amoroso
    36.8k

    Ljubičić je možda u tvojim ili mojim očima vezni. U očima struke je lijevi bek.
  • Orc123
    8.2k
    Uspjele su SN demantirati same sebe a jos nije ni 24h proslo. Sad kao iz Osijeka demantiraju navode, zar nisu mogli provjeriti tu info prije clickbait naslova da je lacika rijesen. Koje dnovinarstvo.
  • Carrasco
    4.1k
    Ima li Rijeka pravo otkupa Jankovića? Na službenim stranicama su napisali da je samo posudba.
  • Beowulf112
    332
    Laslo je jaci od ademija trenutno..kapetan bi ako se gledaju zasluge na terenu treba na klupu preselit
  • Ludovic IX
    7.3k
    vidim da je pjaca opet izvisio.. ali bez obzira na sve, ja bi njega na ljeto uzeo sa ugovorom na 1+1 di bi mu ponudio 100k fiksno i ostalo po postotku odigranih utakmica. Ja ne želim vjerovati da je on kao igrač gotov..

    ukoliko ga uskrsnemo, super.. ukoliko ne, trošak će biti 100k i to je to. nekak sumnjam da će igdje dobiti više
  • Beowulf112
    332

    Ja ga ne zelim.Radije bi dao milijun eura godisnje ili malo preko toga Brekalu nego riskirao sa Pjacom.Mi trebamo se potrudit vratit Brekala.On moze oba krila igrati.Krila Oršić i Brekalo zvuci odlicno.Od hnl pojacanja jedino Kleinheisler dolazi u obzir.Na ljeto je izvjesna prodaja Šutala a za Livija imam osjecaj da ce ostati kao i Petko i Oršić..Emrelija se treba pod hitno rijesiti kao i KTC-a na ljeto.Pomalo afirmirat mlade igrace Rukavinu,Katinića sa polugodisnji posudbama,isprofilirat jos Baturinu tako da dobije vecu minutazu.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Ne znam zasto bi se Emrelija rjesavali bez da je dobio ozbiljnu priliku na svojoj poziciji. Defanzivno je rupa, dakle nije krilo, u napadu bi mogao dati vise. Imam osjecaj da cemo na proljece gledat vise igru s 2 napadaca.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Brekala se može privući time da mu garantiraš mjesto i time približiš ga reprezentaciji.

    Ali , da, on bi bio pojačanje sa velikim P. Pokazatelj da mislimo ozbiljno
  • blue heart 72
    1.7k
    Pošto sam jedan od onih koji nemaju nikakve insajderske, moram priznati ukoliko ova ideja sa Brekalom ima ikakvog temelja, znači da nije samo plod "forumske križaljke" da bi je odmah potpisao. Definitivno win-win situacija i za klub i za igrača
  • Neki tip
    21.3k
    ukoliko ova ideja sa Brekalom ima ikakvog temelja, znači da nije samo plod "forumske križaljke"blue heart 72

    Samo je plod forumske križaljke.

    Netko spomene da bi Brekalo na desnom krilu bio pogodak, netko doda "kakav tandem!" ili što slično misleći na Oršu i Brekala na krilima i eto nama pojačanja za par stranica (ne i za desno krilo). :smile:

    Brekalo je igrač koji je s jedva napunjenih 18 godina otišao iz Dinama, više svojom voljom nego klupskim inzistiranjem zbog unosne prodaje (ako me sjećanje ne vara, nije bio jedan od onih koje se "tjeralo" van).
    Nadalje, ni po čemu ne zaključujem da mu je silno krivo zbog toga što je propustio nešto napraviti s Dinamom i u Dinamu, ima svoju nemalu tržišnu vrijednost, a ugovor mu istječe za 6 mjeseci.

    Brekalo se neće vratiti u HNL možda i nikad, a sigurno ne sada.

    Pjaca Dinamu nije pojačanje.

    Kleinheisleru se veselim, ako doista dolazi, a nadam se da je tako. Čak mi je pomalo i nestvarno da na indexovoj anketi 2/3 veli da nam ne treba, a vidim i da su na Zoni vrlo podijeljena mišljenja.

    Meni odličan igrač u najboljim godinama, k tome besplatan ili skoro besplatan što se tice odštete, a ugovor od 500-600k će vjerojatno biti dostatan za potpis.

    Može odlično igrati Ademijevu ulogu, a bome i Ivanušecovu ako ovaj ode.
  • Orc123
    8.2k
    Bez brige ko i svakog peijelaznog roka malo nas nafilaju s imenima za koje smo zainteresirani a onda kasnije pocnu izlaziti clanci o prenatrpanosti svlacionice iako ja ne vidim ni jednu poziciju na kojoj smo prenatrpani. Govorimo kako nam u vezi ne treba igrac a u Europi nismo imali koga uvesti u vezu, tu mialim na igraca trkacki mocnog da odigra pozicije def. Veznog ili centralnog veznog. Zar je toliki problem dovesti iki veznog ili beka pa da ljubu vrate konacbo na staru poziciju i da pokusa pokazati puni svoj potencijal radi koj3g smo ga i doveli, a dovelo ga se ko veznog igraca i tu je pruzao i najbolje partije. Ovo je silovanje i unistavanje igraca koji moze biti samo korektan na beku i nista vise od toga. Znaci imamo savrseno rjesenje za veznog igraca, velika pluca, agresija, fina lopta, dobar udarac...sve sto nam bas i fali...zar mora igrati odmah u prvih 11? Pa za tekmu ti treba 15-16 igraca a ne 11....zar je toliki fakjng problem bio u pola godine iskautirati ebenog l. Beka?? Sta se ne moze dovesti neki potentan mladi bek koji ce se kaliti pola godine? Ocito da nista ne funkcionira, a pogotovo ne skaut sluzba koja je ogranicena na hnl...zalosno...ostala au nam tri krila, menalo, spika, orsa...s rim da menalo sklon ozljedama i opet ne shvacam da se tu ne moze dovesti neki potentan mlad igrac koji ce se kaliti pola godine...ne shvacam....ali meni je to zalosno....opet ce ae krenuti s tim kako smo prebatrpani s igracima ali ako mene pitate nemamo ni priblizno toliku sirinu a pogotovo ne za europu kojoj tezimo. Zar nije normalnije dovesti igtace na zimu da se priviknu na momcad do ljeta a i zimski prijelazni rok nije toliko jak i lakse je dovesti igraca kojeg zelis.
  • Ludovic IX
    7.3k
    da je lijevog beka lagano dovest, svaki klub bi imao dobrog.. a pogledaj malo lige petice pa ćeš vidjet da osim top klubova, nitko nema lijevog beka nešto boljeg od ljubičića koji to čak i nije. problem je što oni koji to kao jesu (štefulj, bočkaj) nisu ni blizu dobri za europu.
  • Ludovic IX
    7.3k
    što se tiče krila, mali rukavina je predodređen za prvih 11 na tom mjestu samo neznam jel bi mogao i desno igrat? ovo proljeće, kad povedemo dv razlike, ubacivat ga i tko zna, možda nakon par tekmi ostane u prvih 11. treba vjerovat
  • Orc123
    8.2k
    Koja je uloga stefulja u momcadi? Zasto ga se ne sibne negdje na posudbu? Koji je smisao da ga se drzi u ekipi? Ne igra, ne racunas na njega, propada ko igrac, a da igra negdje mozda bi i dobio koji euro za njega....puni ti kadar a ne racunas na njega!? Kakva je to logika. Isto tak Ktc!? Ne racuna se na njega vise dugorocno, skoro da i ne igra, nemas vise europe pa da ti budr u rezervi, ima ogroman ugovor od skoro milju eura, zasto se ne trazi posudba neka, neki klub koji ce platiti barem pola polugodisnjeg ugovora za njega pa da se ga rijesis s place.....njeglvu ulogu komotno moze odigrati i Milic koji je na posudbi i placas ga za nista....i onda opet o prenatrpanosti kadra. A na dosta njih uopce se ne racuna....
  • Neki tip
    21.3k
    Kolega @Orc123, da ne znam na kojem sam forumu i da čitam samo tvoje upise, prije bih pomislio da je ovo forum navijača Šibenika, Istre ili Gorice, nego Dinama..

    Svi mi želimo bolje, više i jače za Dinamo, ali po tebi ispada da imamo najgoru sportsku politiku u ovom dijelu svijeta.

    A upravo je sportska politika segment kojim (dokazuju i rezultati i financije) možemo biti daleko najzadovoljniji od svega što ovaj klub radi..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions