• Logistika
    1.3k
    ako nista,za male novce radi dosta jaku konkurenciju,mozda se Ivanusec trgne kao i Petko nakon Drmića...apsolutno mi ne smeta u rosteru
  • Klenx
    5.7k
    Ja bi Kleinheslera volio vidjeti. U najboljim je godinama, i taman može u rotaciju s Ademijem.
    Baturinu i Ivanušeca ne moraš dirati.

    Tako i tako ono što igra Ademi zadnjih par godina je točno to što igra Kleinhesler u Osijeku.
  • maddaddam
    2.9k
    Ja bi Kleinheslera volio vidjeti. U najboljim je godinama, i taman može u rotaciju s Ademijem.Klenx

    Upravo to, na toj poziciji, da rastereti kapetana, a i Mišić ima više slobode.
    Ispašta Ljubičić. Njemu je već i TM stavio LB kao primarnu poziciju.
  • dinamo vitez
    336
    U ligi prvaka nam je falio bar jedan igrač u rotaciji ako ne i dva u sredini terena i sa te strane je transfer opravdan. Kleinheisler je kvalitetan igrač za Europu, dokazan na visokoj razini i u najboljim godinama, nipošto igrač za gomilanje.

    Ademi puni 32 uskoro, ne može više pratiti dvije utakmice tjedno pogotovo jer Čačić malo rotira, Ivanušec igra toplo-hladno i po meni je apsolutno prioritet dovesti igrača poput Laszla, uz simboličnu odštetu i bez nekog 'vremena za prilagodbu', slično kao s Mišićem ili recimo Vugrincem svojedobno.

    Ako Baturina i Bulat proigraju, opet kako sam već pisao Ivanušec može na krilo pa opet nemaš gužvu. Vrlo logičan i dobar transfer ako se ostvari.
  • Fanboy
    2.6k
    Real navodno zainteresiran za Majera, ponuda od 60 mil eura , naravno ako je istina...Jel imamo postotak ?
  • Captain America
    17.8k
    Imamo 20% čini mi se, al ne bi pretjerano vjerovao tom izvoru.
  • Armagedon13
    959
    Baš me zanima kako će Janković izgledati u Rijeci
  • Ludovic IX
    7.3k
    Laszlo je korak nazad..imo 6 (9) bodova prednosti što bi rekli 2 pijuna i konj prednosti pred hajdukom i veliku šansu za uzeti 30 milja nagodinu. Umjesto da klub razmišlja kako pojačati klub na mjestima di šteka, priča se o laszlu. Nek ode u hajduk, boli me tuki. Bolje od drugog mjesta ne mogu a dugoročno, želim im da udju u skupine i da vide što je to igrat srijeda- nedjelja .
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Tko su po tebi realna pojacanja? I s kojim skautingom? Mikic je pricao da nas je poprilican broj Japanaca glatko odjebo, ali i potvrdio da Dinamo uglavnom dovodi na preporuke izvana. Mozda jesmo atraktivniji sada nego prije, ali nismo bas toliko da mozemo racunat na ne znam ni ja sta. Onaj Francuz nas je odjebo da sjedi na klupi u Getafeu, Ricca je otisao u Brugge, a danas bi valjda 90% njih prije otislo u Brugge iako su nam rezultati li - la, cak mislim da smo plasirani bolje po koeficijentu.
    Mislim, skauting mora i moze bolje, ali nema razloga zbog toga podcjenjivat Madara kao igraca.
  • Captain America
    17.8k
    Dovodimo (vjerojatno) igrača s respektabilnim nastupom na Europskom prvenstvu u grupi s Portugalom, Francuskom i Njemačkom i ekipa je nezadovoljna. Gledajte na njega ko na novog Bočkaja, igrača koji će u Europi ulazit u 70., a u HNL utakmicama biti ključ pobjeda kako bi se Mišić i Ademi što više sačuvali. Dinamovci moji, kog bi htjeli dovesti? Ovdje bi bila opća depra da su ga ovi dolje doveli, pričalo bi se o nesposobnoj upravi, da više ni HNL igrača ne možemo dovest, da bi nam super došao...
  • Olmic
    3.7k
    Lacika je pojacanje svakako..
  • Ludovic IX
    7.3k
    Madjar je dobar u Osijeku i to je to. Nema ni jednog razloga da mislim da bi nama bio bolji od ademija, mišića, ivanuseca, baturine, bulata a igrača od 600k godinje ne trebamo na klupi i još ktome igrača od 28 godina koji napredovati više neće. Laž je da se ne mogu naći vani igrači. Bar je lako naći popis igrača kojima ističe ugovor i stupio u kontakt s njih 50 ako treba i jednog ćeš naći koji želi igrati za 500-999k s mogućnošću da igrača ligu prvaka što inače gleda samo na tv.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Dinamo ima Mišića, Bulata, Ademija, Ivanušeca i Baturinu u veznom redu. To je 5 igrača za 3 mjesta i naravno da treba još jedan. Kleinheisler može pomoći u rotaciji sa Ademijem.

    Ljubičić je očigledno postao lijevi bek. Sada imamo lijevog beka viška i jednog se trebamo riješiti.
  • SAS1987
    14.8k
    Sada imamo lijevog beka viška i jednog se trebamo riješiti.marcio amoroso

    Ljubičića :lol:
  • NitkoBitan
    17.9k
    Ljubicic je vezni igrac. On svoj potencijal treba ostvarivat na prirodnoj poziciji a ne da se njime krpaju neke rupe. Ako mi ne mozemo osvojit naslov sa Stefuljom i Bockajem na lijevom beku... U redu mozda oni nisu najbolji izbor za europske utakmice ali HNL mogu sasvim korektno odradit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions