• Nolifer
    8.1k
    A bas sam ga tu prizivao da samo ne Jozak.. Pa katastrofa kaj nam rade... :vomit:
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Kao strucnjaka sigurno da,kao mamicevog covjeka ne.
  • Nolifer
    8.1k


    Ma ni jedno ni drugo
  • BBB Mataa998
    1.8k

    U Hrvatskoj uz Boru Primorca nema kvalificiranijeg covjeka za vodenje omladinskog pogona. E sad ovo sto rade da ga ubace u upravu to je vec nesto drugo…
  • xyz
    840
    Jozak je izuzetno stručan i ja bih ga volio vidjeti u klubu, a druga je stvar je što ga gura sotona...
  • OBIGB
    605


    Ne može biti druga stvar to što nekoga gura ZM ( razumijem značenje i kontekst upisa), već prva. Nažalost, nama je sudbina takva da moramo puhat i na hladno. Kada se bolje razmisli, upitno je koliko naših stručnjaka ( bar koje se tako prestavlja/gura)
    je čisto po pitanju štete za Dinamo ( djelom ili propustom/šutnjom). Nor, prvi na pamet za takav primjer mi na pada na pamet Ivanković i ootreba da završi neki tamo centar u VŽ. Kada bi krenuo kopat diblje, pitanje dokle bi došao i realno kolko bi to smisleno bilo, možda se varam.

    Nisam stručnjak, pa pitam ne hipotetski, ne sa sarkazmom.

    Jel mi moze neko napisat karticu teksta npr o tom Jozaku i njegovim referencama u odnosu na nekog drugog. Moj dojam ( ne stručno mišljenje) je da se njega guralo i u suštini, jedino po čemo ja njega pamtim su dva termina, laptop trener i pametno trčanje.

    Ponavljam, da je 5 puta osvojio LP, libo me, ako će tolerirat izvlačenje para, a do sada prikazanom, rečenom, to mu je glavna referenca.
  • miro
    4.4k
    Možda treba uzeti u obzir i činjenicu da bi se svi koji bi bili postavljeni od strane Mamića dugoročno mogli bit na velikom gubitku. Očito je da Glava više nije moćan kao prije 5 godina. Ako ga država u suradnji s gradom uzme na zub, a morat će zbog love koju misle uložit, svi njegovi bi mogli ostat kratkih rukava. Mislim da je Maminjo jednu političku odluku udaljen od konačnog poraza.
  • Bosna86
    11.6k
    Mislim da je Maminjo jednu političku odluku udaljen od konačnog poraza.miro

    Mislim da grijesis… Koji je to političar, sudac, moćnik iz Mamiceva vremena smijenjen, osuđen, degradiran da bi mi donosili takve zaključke? Jedini koji mi pada na pamet je Bandić, a i njega je viša sila sklonila… Svi ljudi s kojima je Mamić vrtio kombinacije su još uvijek tu… Nitko nije u zatvoru, osim ako ne računamo onog jadnog poreznika koji je vjerovatno već svoje odgulio i sad šeta slobodan… Tužna istina je da Mamic i Mamići nisu osuđeni, već su sklonjeni u Bosnu
  • masacusec
    3.5k
    glavato smeće gubi utjecaj, tone, svjestan je toga, i svim silama nastoji povući na dno sve svoje satelite, poltrone, marionete koje mu (tek sada) otkazuju poslušnost...
    Sama činjenica da aktualna uprava kluba nije priznala da je počinjena pljačka kluba dovoljna je za zaključiti da je svo ovo vrijeme držala mu ljestve...
  • Eduardo
    20.1k
    Ekipa ako ima netko reviju Dinama iz siječnja 1999. godine molim da se javi u inbox.
  • Neki tip
    21.3k
    wbyhdp0vx8sa2tlw.jpg

    Teško je dokučiti prave razloge, sve je izgledalo tako idilično, Zdravko je fizički daleko pa je funkcioniranje otežano, sve ovo djeluje tako nestvarno, nikad ne bi ni pomislio da je ovako nešto moguće..

    Eto, sukus i mješavina razmišljanja Peršona, Pamića i Panadića za one kojima se ne čita cijeli tekst.

    Alise u zemlji čudesa.
  • BlueVelvet
    336


    Odlican clanak, sve je receno.

    Sada svi mogu vidjeti sav apsurd ovog modela upravljanja i ono na sta mi ukazujemo godinama. Jer sada pada u vodu ona tvrdnja da smo mi zagovarali takav model zbog osobnih interesa i onr mantre da bi ulica vodila klub. Sad sira javnost vidi da se ovdje radi o osobnim interesima 2 struje koja napokon ima negativan imidz kod vecine ljudi.

    U narednim mjesecima ce se odkucivati o sudbini kluba, s jedne strane moze pobjediti struja osobe koja je osudena za pljacku tog istog kluba(!!!), s druge strane struja koja mu je do jucer drzala lojtre i izglasala da oni ne misle da je klub ostecen (!).

    Novinari, javnost svi vide da je nesto trulo sa takvim nacinom upravljanja, vrijeme je da se nesto tu promjeni.
  • OBIGB
    605


    Suština svega…

    Mogu li članovi pogriješiti? Naravno da mogu, isto kao što može pogriješiti i 'jedan gazda'. No, prednost članskog modela jest u tome da se puno teže može dogoditi da jedna grupa unutar kluba bude osuđena za izvlačenje velike svote novaca ili da druga grupa, koja je godinama bila na braniku obrane prve grupe, sada drži moralne prodike prvima.
  • Nino Bule
    13.7k
    Sve je to nama svima ovdje jasno, mene je samo iznenadilo da se netko odvazio javno podrzat takav model i to iz germanijaka, nakon vicinog i ovog teksta mozda se jos netko tko prati sport i ne mrzi dinamo odvazi napisat da postoji i treca strana i da bi se i nas (navijace) trebalo poslusat u vezi buducnosti kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.