• Efes Pilsen
    8.4k
    Zahvaljujem :clap:
  • Orc123
    8.2k
    Laslo najvjerojatnije prema Hajduku. Zalosno...ocito ni to nismo uspjeli zavrsiti....dobar gotov igrac za male pare, skoro nikakve.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    A je se usrecio :rofl:
  • xyz
    840


    Odakle info?
  • deda
    32.8k
    Lacika je zanimljiv igrač, ali ja ne vidim kuda bi ga progurao pored Orše, Ivanušeca, nadolazećeg Rukavine. A možda bi bio bomba u kombinaciji s Oršom na toj strani. Ali onda definitivno ne trebamo tako progresivnog bočnog kao Bočkaj. Igrači nisu samo imena i brojke, treba ih stavit u sustav.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Vjerojatno s nekog hajdučkog foruma.
  • Orc123
    8.2k
    Nije a foruma. Cuo sam....vidjet cemo jel tocno ili ne, ali igrac koji moze pokriti i centralnog i ofenzivnog veznog. Ali kad cujem da smo zainteresirani za Budimira slabo mi dodje...bas me zanima jel cemo uopce dovest koga ovaj prijwlazni rok s obzirom na stanje u klubu.
  • Nino Bule
    13.9k
    Lacika bi bio zamjena za ivanuseca ako ga planiraju prodat, ako ne onda ga nema smisla dovodit samo da ne bi bio kod nekog drugog.
  • Mr Anderson
    8.4k
    A to za Budimira si čuo gdje? Isto na forumu. Ulijećeš s nekakvim bombama bez ikakvog pokrića.
  • deda
    32.8k
    Ponavljam svoj post od neki dan. Zbog borbe za vlast u upravi teško je očekivati ozbiljne ulazne transfere u ovom prijelaznom roku. Pitanje je jednostavno koji dijelovi sustava funkcioniraju, a koji ne.
  • Mulec86
    394
    Budimir je vijest s nekog kvazi sportskog portala koji nema pojma. Da smo potpisali 50% igrača koje su oni naveli da su gotova stvar danas bi imali 60 igrača u kadru. Laszlo bi bio dobar i navijam da dođe kod nas jer nosi energiju.
  • Infinity
    16.5k
    Pored Nevistica sigurno necemo kupovati novog golmana. Koji je smisao? Koja je vizija? Dali smo toliko novca za njega i bila bi teska glupost ne pruziti mu priliku. Daleko smo mi od nekih starih dana, al na golu Dinama je priliku dobijao svatko, pa ju moze dobiti i Nevistic koji se dokazao u Rijeci. Nije bezveze golman, barem ne do te mjere da cemo cupati kosu s glave kad vidimo da je u sastavu. Kroz jednu sezonu mozda i moze pokazati razloge zbog kojih bi trebali traziti novog golmana, al da ce biti toliko los da bi morali odmah sad? Nema sanse. Ako Livakovic ode, Nevistic mora biti broj jedan. Nije to cak ni klasicno pruzanje prilike, covjek iza sebe ima dobre utakmice kojima je zasluzio transfer u Dinamo. Nije tu slucajno.
  • Tundra
    693
    Ukoliko Livi ode,volio bi vidjeti Ivušića u našim redovima.BBBaranja

    Nevistić je bio top golman prije dolaska u Dinamo. Nitko od domaćih golmana ne može zamijeniti Livakovića, no ukoliko on ode vjerujem da će Nevistić kroz godinu dana postati najbolji golman u HNL-u.
  • LovroZG
    1.3k
    Ja bi desno isforsirao Spikica, 6 mjeseci da digne fizicku spremu bi trebalo biti dosta.Efes Pilsen
    U klubu je godinu i pol. To je valjda bilo dost vremena da digne spremu?
  • dinamo vitez
    336
    I Janković i Marin u Rijeci uz pravo otkupa ugovora na kraju sezone.. čini se da ne računamo ni na jednog kao kvalitetu za Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions