• über alles
    1.6k
    Super zadovoljan ak se ostvari ovaj projekt sa Kranjcom,nek se obnovi stadion koji ima posebno mjesto u ovom gradu,bit ce ga ljepo vidjet u novom ruku.
  • Ali
    2.2k

    Wanda je ista prica...

    Ali napominjem nisam protiv centra grada, nego parcele kakva je. Kao da Tresnjevka taj dio nije devastirana pretjeranom izgradnjom 90tih, pa covjece u zlatno doba Medvescaka je bilo umijece doci i otici sa tekme, a da ne spominjem da je dom sportova imao i parking i prilaze iz selske i sa placa...
  • Mali dioničar
    15.5k
    Jesi bio na Santiago Bernabeu ? O cemu pricamo , stadionu mozes prici sa sve cetiri strane od kojih je jedna od najsirih i glavnih avenia u madridu sa velikim protokomAli

    Sve avenija do avenije.

    s0gbs690w4ttl9ek.jpeg


    Sevilla

    24tr6otoyqmqh1q5.jpeg

    Valencia

    ja8s248bv1djrnps.jpeg

    Barcelona

    3rl46s58j2aj0i97.jpeg
  • NitkoBitan
    17.9k
    [
    u blizni Kranjće je i željeznički kolodvor pa bi u teoriji mogao biti i neki "park and ride" princip.SAS1987

    Takve teorije ti u Hrvatskoj padaju u vodu.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Pizjuan je kraj ceste i to one koja vodi u centar. Kad sam isao tamo smjestaj je bio preko puta stadiona. E sad, poslije tekme niko nije isao cestom, vozaci su morali duze cekat na prijelazima, ali krkanski se nije islo.
  • Ali
    2.2k
    gvvzejd8fewik9k6.png

    30m iza gola kraj parcele ! I bas me zanima koju ulicu ces zatvoriti kada budes dovozio autobuse sa gostujicim navijacima.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Na tom stadionu gosti će moći dobiti max. 600 ulaznica. Već će ih se nekako sprovesti.
  • Bruh
    966
    zar nije i ta tvornica iza gola parcela grada?
  • Ali
    2.2k

    Zapadni kolodvor koji je najblizi je dalje nego , borongaj od maksimira.
    A i izmedju pruge i stadiona su stambene zgrade.

    Ako nista drugo graditi na lanistu ili kajzerici bu bilo brze za bar 20% i zbog pristupa miksera i ostalih strojeva.
    Mene je strah da ce se kranjca oduzit do 2025 a tek tada ce krenuti rusti maksimir
  • Ali
    2.2k

    Taxi-remont, Taxi-remont, Hnk Zagreb. Redom slijeva na desno.
    Dakle opet neko izvlascivanje, bla bla...
  • Bruh
    966
    mslm ak fakat krenu gradit svaka čast samo mi je malo nejasno kam bu sa autima iako ima javni prijevoz do stadiona
  • Bruh
    966
    od gl kolodvora do kranjče max 20 min pješke, a tramvajem onak 10 min jer ide vodnikovom pa skreće kod tehničkog dolje
  • Ali
    2.2k

    Za Bernabeu mi netrebaju ove tvoje slike na svim tim stadionima samo osobno bio (osim sevilla) i znam sto pricam.
    Ako sest traka po tri za svaki smjer nije avenia, ok
    I naravno metro ??? Koji je i u londonu i madridu itd opcija koja proguta 50.000 gledatelja za max 45 minuta nakon tekme. Jer i sam sam bas a metrom isao na te stadione.
  • Neki tip
    21.3k
    Ja se u prostorno uređenje nit urbanizam k...ca ne razumijem, mimo onog "ovo mi je lijepo i funkcionalno", a "ovo nije". Ili (ni)je jedno od toga.

    S tim na umu, mogu reći da se ipak "razumijem" u korištenje javnog prijevoza, jer godinama radim u najužem centru, auto mi uopce ne treba osim za skoknut na more, poneki izlet i veći šoping.

    I nikako da shvatim čime sam ja to i za kakve gušte uskraćen? Zašto bi se oko stadiona moralo moći parkirati tisuće automobila!?

    Gdje se parkiraju te tisuće automobila oko Stamford Bridgea?

    Gdje se parkiram ja svaki radni dan u tjednu? Nigdje, sjednem na bicikl i otfuram se na posao ili zimi u tramvaj i potpuno isto..

    Nek se i kazališta i koncertne dvorane i parkovi čak izmjeste onda van grada, kako bi bilo dovoljno parkinga.

    Mislim, gdje parkaš kad ideš šetat Maksimirom? Nigdje, jer nema mjesta. Hoćemo još ljepši i moderniji park izgradit negdje prema Sisku da imamo gdje s autima?

    A na mjestu ovog možemo koju zgradu. I parking, dakako.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Da, eto stadion kao stvara prometni kaos jer je svaka 2 tjedna utakmica na njemu, a da se izgradi stambeni kompleks, to ne bi stvorilo kaos.

    Po kojoj je logici stambeni kompleks kojeg Ali zagovara (VMD da ga citiram) radi manji pritisak na lokaciju od jednog stadiona, da mi je znati.

    netrebaju ove tvoje slikeAli

    Niti su moje niti su slike, u pitanju su fotografije.

    Sad kad napokon imamo konsenzus lokalne i državne politike da se grade stadioni i to u Kranjčevićevoj i Maksimiru što je toliko u skladu sa nogometnom tradicijom grada Zagreba da ne može biti bolje i da se nadje pametnjaković poput tebe koji sere po tome i spominje Lanište, Sesvete i slična sranja to je zbilja teško za shvatiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.