• Armagedon13
    959
    Skupština je ključ svega,tko u njoj ima većinu odlučuje,pa i o statutu
  • xyz
    840


    Bolje ikad nego nikad...
  • Ali
    2.1k
    Priopcenje je po mom osjecaju pisao Antolic vlastorucno.
    Ovo ne pisem vezano za konkretna imena i dinamo, nego nekakvo iskustvo opcenito. Kada ima netko tako dobar posao a za koji se nije niti skolovao neko je samo bio neciji potrcko i nakon nekog vremena odbijes poslusnost. I kad ti onaj tko te doveo zeli dati otkaz, grebes se nebi li ostao u fotelji. I naravno onda kroz medije pokusavas se pokazati pravednikom kao borac protiv zla. A u biti boli njega ona stvar za dinamo , njemu je do dobre place ili je namirisao novog gazdu pa njemu priprema teren.

    A kad citam ovdje da ljudi podrzavaju antolica, pitam kaj nasi ljudi tako brzo zaboravljaju?
    Pa evo i mali podsjetnik na 2014:
    "Nije točno da nisu pušteni, ulazi su bili otvoreni do 15.45, kao i blagajne - rekao je Krešimir Antolić, Dinamov direktor za sigurnost."

    Da ne vadim dalje, jer ima toga na pretek, pa ak si tak karakteran kako se sada prikazuje po principu ili mi ili oni, kaj nisi pustio navijace npr. te 2014 a ne sa gustom se k...

    Ja bih radije da se izabere nova uprava bez antolica, mozda ce netko novi biti jos gori, ali za ovakve likove nemogu nikada biti.
    On mi je u rangu kosorice, koje je govorila kud ivo okom ja skokom, a kad je pao ivo bila najveci protivnik njegovog lika i djela. Sa takvim ljudima nema napretka nigdje ni u frimi ni u gradu ni u drzavi.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ti podržavaš Mamića i gori si od bilo koga ovdje. Gori si od tovara koji čitaju forum prikriveno.
  • Ali
    2.1k

    Nije istina da podrzavam lopova.
    To je i cilj pandura, tko sad kaze da je protiv antolica je po defaultu za mamica ??
    Ja samo kazem da mi brzobzaboravljamo i da bih radije trecu osobu nego njega. Jer taj profil ne donosi dobro i napredak
  • marcio amoroso
    36.4k

    Vidi ti se po upisima koga podržavaš.
    Antolic nije dobar, ne, ali od Mamića mi je i bin laden draži.
  • maddaddam
    2.9k
    Nije istina da podrzavam lopova.Ali

    Nisam za mamica, @Ali ... :cool:

    Ne znam da li si, ili ne, niti je moja briga, svi znamo na kojoj smo strani, @Ali mi se svidjela zgodna igra rijeci.
  • Ali
    2.1k

    Opet Ti sa mi/oni , stari nije to tako u zivotu. Jos jednom ti kazem ako nisam za Antolica to po nicemo ne znaci da sam po automatizmu za mamica ! Naprotiv.
    Zakaj, zato kaj je ovaj policajac, a tam je poznat pristup good/bad cop, a u osnovi su to drotovi...
  • Ali
    2.1k

    Ok, nick nema veze sa znacenjem te rjeci, nego su u pitanju slova iz imena...
  • Jaro
    7.3k
    Antolic=Mamic
  • thadd
    108
    Antolić je samo mali Mamićev potrčko koji se dočepao fotelje dok je Mamić glavom i glavom i glavom i bradom oličenje sotone i okupator, ne bih ih uspoređivao i izjednačavao, također puno lakši za maknuti u budućnosti. Ne opravdam ga niti branim, gluho i daleko bilo međutim evo počelo se sve glasnije pričati o gradnji novog stadiona, rezultati u Europi su odlični, ne dovode se u tolikoj mjeri antitalenti niti se na prvu ponudu prodaju najbolji igrači što je sve bilo nezamislivo dok je okupator bio prisutan.
  • Mrvica
    3.9k
    Nema tu bolji - lošiji, sve su to ista g***a samo drugačije zapakirana. Klub im je nešto u čemu vide profit za vlastite džepove i zbogom. Sve sklonit i ispočetka.
  • thadd
    108
    Ma ima loš i lošiji, ne može se nitko usporediti sa Mamićem po nanešenom zlu i klubu i navijačima, nitko!
  • Mr Anderson
    7.9k

    Dobro si jednu stvar napisao o kojoj ljudi baš ne razmišljaju. Antolić je govno i pokvareni murjak, ali nije ni blizu kapacitet Mamića ni sotona ko on. Nek se oni sad riješe Mamića, a s njima će se kasnije malo pomalo izaći na kraj. A ako Mamić ovo dobije onda neće biti dobro nikako.
  • LovroZG
    1.3k
    "Klub ima uređen sustav upravljanja", kažu oni u priopćenju nakon skupštine koja je pod upitnik dovela upravljanje i Upravu kluba. :grimace:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.