• Infinity
    16.4k
    30 utakmica, 26 golova i 4 asistencije. Prvi strijelac lige.
  • blue heart 72
    1.7k
    Ma ne vjerujem da je taj lik ozbiljna opcija za tovare. Čista novinarska naklapanja, prije će oni potpisati Tomasova, nego ovog lika
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Pa imali smo Lisakovicha iz te lige, pokazao nije nista.
  • maddaddam
    2.9k
    Temurhuja Abduholikov novi napadač Hajduka koji je u turskoj kroz dva-tri treninga i jednu utakmicu zadovoljio kriterije Igora Tudora. Čekale su se vize i radne dozvole, a danas je u novinarskom salonu predstavljen 22-godišnji Uzbek koji će biti u kadru prve momčadi. Dres mu je s broje 15, odmah ga je navukao, otraga je kratko ispisano „Tima“, tako će ga biti lakše oslovljavati. Iako govori i engleski zajedno sa kondicijskim trenerom Borisom Peyrekom lakše je pričao na ruskom.

    Komunikacijski by-pass, no važno je samo da se u naredne dvije i pol godine složi sa suigračima na terenu.
    - Sretan sam što sam došao u Hajduk. Preko agenta sam imao ponude iz Austrije, Mađarske, Poljske, ali kad je moj otac čuo ime Hajduk, rekao je da je to veliki klub s puno trofeja, kojega poznaje još iz jugoslavenske lige i odlučili smo se prihvatiti poziv na probu. Otišao sam u Tursku, zadovoljio struku i sad mi je drago što sam ovdje došao - započeo je Tima priču o svom putu prema Poljudu.

    Presudio je roditeljski savjet, Hajduk je još uvijek veliko i poznato ime koje može privući mlade i talentirane igrače, odlična odskočna daska za daljnji napredak.
    - Od djetinjstva mi je san bio zaigrati u Europi, Hajduk je za mene korak naprijed u karijeri. Imao sam iz Azije i financijski bolje ponude, ali Europa je nešto posebno i želim da ovdje osvojimo prvenstvo, Kup i plasiramo se u Europsku ligu ili Ligu prvaka, ako bude moguće. Moj je cilj biti dio momčadi i pomoći kolikjo je god to moguće.


    Bio je već jedan sličnog imena. Kao i stotine drugih naosvajao se trofeja sa bilima. I nakon 11 utakmica najuren.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Minus na kraju godine izgleda nedobro na papiru, ali godine učenja o ekonomiji osvjestile su me da je za firme knjigovodstveno bolje biti u malom minusu nego u blagom plusu. Ne plaćaš porez na dobit onda, a knjigovodstveni minus nije nužno pravi minus.

    Tovari o hajduckom minusu

    Jos cemo zakljuciti da je dobro biti u minusu
  • Mr Anderson
    8.2k
    Njima je akumulirani minus za 2022. 12,9 milja €, a imali su akumulirani minus i za 2021. Ne sjećam se kaj je bilo za 2020.
  • M77
    472
    Prijenos?
  • Zagabria
    251
    Zatvoreno za javnost.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Osobno mi je ljepši stari
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Bljuc, spreman za 2. Ligu..
  • Infinity
    16.4k
    Bilo je i boljih rjesenja.
  • Eduardo
    20.3k
    Bilo je i boljih rjesenja.Infinity

    Svakako... nikakav upgrade u odnosu na stari grb.

    BTW - čistka na Rujevici. Mateo Pavlović navodno je zaratio s klubom koji po njemu nije dovoljno ambiciozan i ne poštuje ga. Nogu su dobili i naši 'Jurišić' i 'Karrica'.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.