• Efes Pilsen
    8.4k
    Budimir je bio zanimljiv eventualno prije transfera u St. Pauli.. danas je ispodprosjecan napadac koji se dovukao do reprezentacije zbog manjka konkurencije.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Imamo Brunu, Drmića i Emrelija plus Kulenovića i Jurića na posudbi. Ne znam što bi još s Budimirom. Jedino da 2-3 od gore nabrojanih odlazi što je teško za vjerovati.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Imamo Brunu, Drmića i Emrelija plus Kulenovića i Jurića na posudbi. Ne znam što bi još s Budimirom. Jedino da 2-3 od gore nabrojanih odlazi što je teško za vjerovati.Mr Anderson

    Ja iskreno nikoga od gore navedenih osim Jurića ne bi dao za Budimira.
  • deda
    32.8k
    Antoliću znam da čitaš. Zaboravi Budimira.
  • Infinity
    16.5k
    Budimirova stara je imala nekih problema s Mamicima dok je ovaj bio u Lokomotivi. Zato je Dinamo i preskocen, te je otisao direktno za Njemacku. Vjerojatno ju i dalje slusa u nekoj mjeri. Sumnjam da bi htio doci u Dinamo.
  • maddaddam
    2.9k
    Ako im je Beljo preskup, a traže visokog napadača sa St.Pauli poveznicom, možda da pokucaju kod Matanovića.
  • Tundra
    693
    Antoliću znam da čitaš.deda

    možda se i skriva iza nekog nicka :lol:
  • Klenx
    5.7k
    Da skratimo.
    Zadržimo Petka i Drmatorea i ne treba nam špica.
  • Mr Anderson
    8.4k
    I ne treba. Ustvari treba prodat koju špicu i kupit lijevog beka.
  • plavi67
    922
    trenutno nam ne treba niko. za hnl smo predobri. višak prodat, dečke koje se može zadržat i to je to.
  • deda
    32.8k
    Dok je ovako turbulentna situacija u uredima nema nikakve logike za ulazne transfere.
  • Infinity
    16.5k
    Ako smo predobri za HNL, zasto ne bi gradili ovo proljece ekipu za Ligu prvaka? U tom slucaju vec sad treba dovesti pojacanja koja bi se kroz pola godine trebala uklopiti u tim. Ja se nadam lijevom bocnom i desnom krilu.
  • SAS1987
    14.8k
    Antoliću znam da čitaš.
    — deda

    možda se i skriva iza nekog nicka :lol:
    Tundra86

    @Majki2111?
  • Neki tip
    21.3k


    Ide mi to skupa, nije nemoguće..

    Strog policijski odgoj rezultirao je zaziranjem od alkohola i provoda svake vrste, autoritarnost sustava polučila je sklonost starijim ženama, dominantnim i s autoritetom bez kojega ne može, asketsko okruženje akademije nije dopuštalo ranije otkrivanje hedonističkog raja kakav pružaju espresso i nescafe (vjerojatno s okusom vanilije).

    Nadalje, oportunistička pa i makijavelistička crta ne da se sakriti, cilj opravdava sredstva.

    Bravo Sas!
  • serbus
    4.2k
    Meni je Budimir ok opcija, ne vidim koji naš napadač će krenut glavom na kopačku... On ima tu trku pogotovo obrambenu koju nijedan naš navedeni napadač što bi nam moglo koristiti za iduću sezonu LP ili EL.. Onda je bolje da se već sad krene uigravati sa ekipom...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions