• Jaro
    7.5k
    samo neka prate, ispod 100 milja ni otvorit razgovore...
  • Patak
    2.9k

    Ovo je bio prvi post na ovoj temi prije četiri godine. Došli, otišli - među Došli stoji ime Mislava Oršića, i kako je ta tema išla dalje svojim tokom nitko nije komentirao taj dolazak a ja sam kao klinac čitao one romane s kioska o Doc Holidayu i Wyatt Earpu, a na Doc Holidayu romanima je pisalo na svakoj naslovnici:

    "Došao je tiho i ušao u legendu"

    baš kao Mislav Oršić.
  • Armagedon13
    959
    Tko sad vodi poslove oko transfera,tko je potpisnik računa?Žene su uz Daltona,Barišić i policajac brane svoje pozicije.Neće to na dobro izaći.Čak se piše dani grad mogao imenovati "prinudnu upravu"
  • SAS1987
    14.8k
    Čak se piše dani grad mogao imenovati "prinudnu upravu"Armagedon13

    Ne može grad imenovati upravu Dinama.
  • Papastrumf
    12.5k

    Grad i Drzava mogu sto hoce jer oni ne moraju verificirati niti jednu odluku Skupstine ako ne zele.
  • SAS1987
    14.8k
    u tom slučaju je Mamić završena priča.
  • Jaro
    7.5k
    jos on stete preko ovih moze napraviti, ali politicki je on mrtav...
    Fascinantno je pozivanje na institucije i procese koje clanovi, zzd i navijaci godinama zazivaju...
  • xyz
    840


    To bi bilo bezakonje... Nije stvar volje, nego prava...
  • Papastrumf
    12.5k


    Isto kao sto je mogao raditi sto je htio dok je imao politicku zastitu pa cak i sjediti u tijelima kluba dok je u isto vrijeme bio manager velikom broju igraca.
  • deda
    32.8k
    Država se ne treba petljati u Dinamo. Samo treba osigurati da osuđenici budu iza rešetaka tj. provoditi zakone.
  • xyz
    840


    Što je bilo, bilo je, ali grad i država ne mogu raditi što ih je volja. Postoje zakoni na temelju kojih se postupa. Ili bi bili isti kao i onaj protiv kojeg se borimo.
  • GZomanid
    688
    Ako se grad nema kaj petljati u Dinamo, zakaj smo prozivali TT jer pregovara s kriminalcima oko izgradnje stadiona umjesto da ih prozove za nedemokratičnost?
  • deda
    32.8k
    Ako si se referirao na moj post nisi ga dobro pročitao. Ja sam spominjao državu, a ne grad. Grad ima svako pravo biti uključen. Na kraju dana on je vlasnik stadiona. Ponavljam država treba samo provoditi zakone.
  • GZomanid
    688
    Ne, na @xyz sam mislio, sve stoji kaj govoriš..
  • Sunja86
    1.2k
    Navodno da je Dinamo zainteresiran za Budimira posuda s pravom otkupa
    Nadam se da to nije istina on nije bolji ni od Petka ni od Drmića
    Izvor:sportnet forum
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions