• Nino Bule
    13.8k
    Kruze informacije da je osijek zbog ulaganja u stadion malo u losijoj financijskoj situaciji, a i nisu transfer dugo odradili, ako planiraju zadrzat belju do ljeta onda nekog moraju prodat. Nejasmic po meni vrijedi tih 1.5 mil eura bez pregovaranja, samo doci s parama i uzet ga.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ne bi doveo to smeće tovarsko Nejašmića pa taman da je džabe..
  • Jurki
    11.8k
    Nek si ga prodaju kome hoce. Mi smo tih igraca iz hnla preplatili previse. A i nebi nam ni bio pojacanje. Taj panj nam u momcadi ne treba
  • Zagi
    7.7k
    Imamo Mišića i Bulata na 6ici, kaj će na ovaj. Još je i tovarčina, vidimo na SPu kak izgleda kad napuniš momčad tim gubitnicima.

    Nego , ako Osijeku treba fin. injekcija, uletimo mi sa 2-3m za Belju da imaju za toplu vodu.
  • Captain America
    17.7k
    Imamo Mišića i Bulata na 6ici, kaj će na ovaj. Još je i tovarčinaZagi

    Vidli smo kako je to izgledalo bez Mišića, a nije Mišić životinja da može izdržat tempo 2 utakmice tjedno. Bulat očito Čačku nije po ukusu, a i nije tip igrača Nejašmića. Nejašmić nije ni klasični sektaš s obzirom kako se rasplela situacija s pravednicima.

    Ovdje se često zaziva zamjena za Mišića i IMO treba uzeti u obzir Nejašmića. Za ovu farmersku ligu je sasvim dobar. Danas je Mikić reko Germanijakovom novinaru da nas je Assasno odbio iako je dobio lijepu ponudu od 720K eura. Nismo strancima poželjna destinacija dok god je liga zanimljiva kolko je i dok god se igra na ovakvim ruinama. Bolje domaći igrač na kojem možeš i zaradit nego dovodit nekakvog Goncala ili Bakary Sarea.
  • Zagi
    7.7k
    Bulat očito Čačku nije po ukusu, a i nije tip igrača Nejašmića.Captain America

    Ne bih se baš složio. Nakon loma noge dosta dugo mu je trajala rehabilitacija (4-5 mj duže od prvotno najavljivanog) ali od kad se ukazao u kadru, polako mu Čačić daje sve veću minutažu.
    Projekt je kluba, po meni puno talentiraniji od Neje. Kreativne 6ice, nisu isti ali nisu baš ni jako različiti.

    Iako sam veliki fan Mišića , Bulat mi je bio blizu da ga trajno zamijeni taman prije ozljede. Fino je napredovao , mislio sam si još jedna polusezona i tu je.

    E sad, pitanje je hoće li se ikad vratiti na tu razinu (i potom još napredovati) ako se sjetimo Marića prije i poslije loma noge. Ako će ići bojažljivo u duele, ništa od svega.
  • Nino Bule
    13.8k
    Vrlo je upitno oce li bulat igrat 6icu, decko je prirodno osmica i tamo se najbolje osjeca, neja ima vrlo dobru defanzivu koja bulatu fali, po meni iza misica najbolja sestica u ligi je nejasmic.
  • Zagi
    7.7k
    Istina, makar mi tih 8ica imamo i proizvodimo ko dreka.
    Čačić je odmah rekao da mu treba def vezni za 4231, ajmo za primjer uzeti Selahija ili ajde Neja. Pored njega tu drugu, progresivniju 6icu igrao Mišić/Ivanušec/Bulat/Ljubičić, a gdje još sa kapetanom?
    Bumo vidli u slijedeća 2 prijelazna roka i kojem smjeru će se ići.
  • Nino Bule
    13.8k
    Treba ti dva igraca za svaku poziciju, 6ica misic/nejasmic(ili netko drugi), lijeva osmica/box to box ademi/ljubicic, desna osmica ivanusec/baturina/bulat. Nije to uopce puno pogotovo kad uzmes u obzir da je izgledan transfer ivanuseca niti ademi moze igrat svaku utakmicu, tu isto bulat moze dobiti minute.
  • Tundra
    693
    Ne razumijem ovo zazivanje tovara u Dinamu. Čemu kaljati klub? Pa nije HNL jedina baza igrača za transfere.
  • deda
    32.7k
    Blagajna je suha kod svih prvoligaša koliko čujem od lokalaca.
  • The Undertaker
    5.4k
    Znači, prodavati će se jeftino sljedeći prijelazni rok.
  • Zagi
    7.7k
    Dobro kako? Dobili/dobiti će su pare od tv prava i od naše lige prvaka. Već sve pokradeno?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.