• Carrasco
    4.1k
    https://sportklub.n1info.hr/katar2022/vijesti/dinamu-dnevno-50-000-eura-hajduku-10-000-eura/

    S obzirom da Budimir, lani najbolji strijelac Osasune, za tu momčad nastupa od ljeta 2020. sav novac će pripasti klubu sa stadiona El Sadar.

    Slučaj Ezea Abdea je drugačiji. On je prošle sezone bio u Barceloni, a pretprošle u Herculesu. Osasuni će stoga pripasti minimalno jedna trećina FIFA-ine naknade za njega a ostatak spomenutim klubovima jer se u izračun izimaju u obzir tri posljednje sezone 2020./2021., 2021./2022. te aktualna 2022./2023.
  • deda
    32.6k
    Prema ovome bi išla trećina za Jakića, Gvardiola i Majera. Sigurno ne ide po 10.000 za nekog tko je igrao prije godinu i po dana. To je glupost. Iako i ovaj info sa sportkluba meni nije dovoljno ozbiljan izvor već mi se čini nagađanje. Ali vjerojatno je to tako otprilike.
  • Nino Bule
    13.4k
    Da ovako nije objasnjeno na fifinoj objavi.

    za jakica trecina, za gvardiola i majera pola
  • deda
    32.6k
    Zašto bi se razlikovali, ako su otišli u istom trenutku.
  • Nino Bule
    13.4k

    Slucaj ebedzea gore objasnjen je tri kluba, osasuna, heracles i barcelona, jakic je od 2020 do danas isto tri kluba promjenio. Gvardiol i majer dva.
  • deda
    32.6k
    Ako je ovako kako SK kaže onda je matematika, 5*180.000 + 3*180.000/3 što bi skupa bilo 1.080.000 dolara.
  • deda
    32.6k
    Nino, po ovom sa SKa ide po jedna trećina klubu za 2020/2021, 2021/2022 i 2022/2023. To bi bilo dosta logično. I prema tome ide nam trećina za Jakića, Gvardiola i Majera, a njihovim novim klubovima dvije trećine.
  • Nino Bule
    13.4k

    U pravu si djeli se po sezonama, to je logicnije, ja sam mislio da se djeli po broju klubova u kojima je bio registiran.
  • deda
    32.6k
    Ma bitno da smo mi došli do konačne matematike, a to je 1,08 milja. Naravno pojačat će se ako prođemo skupinu.
  • Nino Bule
    13.4k
    Jos nisam siguran da li se gvaridol racuna jer je on kod nas na posudbi bio u 20/21, ali i budimir je iz mallorce bio na posudbi pa citav iznos po ovom clanku ide osasuni
  • Infinity
    16.3k
    Racunajte i da je Sutalo u posljednje dvije godine igrao pola godine u Istri.
  • deda
    32.6k
    U dobro si to primjetio. Totalno sam preskočio Šutalovu posudbu. To znači 30.000 Istri, a nama manje.
  • Sunja86
    1.2k
    Kakva je sada računica?
  • deda
    32.6k
    Cca 1,5 dolara
  • BBBaranja
    2.5k
    Kako stojimo s lovom?
    Do kraja prvenstva smo u igri :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.