• Jurki
    11.7k
    fala Bogu nije moj kredit nego je to kalkulator kredita.
    Sad kak bi se ugovarala otplata stadiona ne ulazim.
    Al bi po ovome ispalo posudis 60
    milki i vratis 72 i 800. I to bi bila realna racunica. I ne vjerujem da bi ispalo vise
  • Mali dioničar
    15.2k
    fala Bogu nije moj kredit nego je to kalkulator kredita.
    Sad kak bi se ugovarala otplata stadiona ne ulazim.
    Al bi po ovome ispalo posudis 60
    milki i vratis 72 i 800. I to bi bila realna racunica. I ne vjerujem da bi ispalo vise
    Jurki

    Za početak si stavio EKS 4%. Trenutni prinos na obveznicu RH koja dospijeva 2032 i denominirana je u EUR je 4,47%, a nije logično da bilo koji poslovni subjekt u državi ima nižu cijenu duga od same države.

    Pokušavam ti reći da svaki dug može otplaćivati;

    1. samo kamatu
    2. i glavnicu i kamatu

    O tome ovisi konačni novčani tijek.
  • Jurki
    11.7k
    Za početak si stavio EKS 4%Mali dioničar

    Ne zelim se pravdat ali to su kamate koje je postavila banka.
  • Papastrumf
    12.2k
    @Jurki u raspravi s @Mali dioničar o financijom tržištu. To je kao da ja Messiju idem govoriti kako da poboljša završnicu :rofl:
  • deda
    32.6k
    Prihodi Dinama od transfera, bonusa i europskih takmičenja u kalendarskoj godini 1.1.2022.-31.12.2022.:

    0,03 fond solidarnosti za transfer Kristijana Kahline iz Ludogoretsa u Fc Charlotte
    0,28 odšteta Marin Leovac (Osijek)
    0,98 bonus za četvrtih 15 odigranih utakmica Dani Olmo RB Leipzig (46.-60. Atalanta, 14.4.2022)
    1,96 bonus za treći ulazak (posljednji) RB u LP po transferu Danija Olma - sezona 2021/2022.
    0,29 bonus Joško Gvardiol za ulazak RB u LP - sezona 2021/2022.
    0,98 bonus za osvajanje Njemačkog kupa Dani Olmo (2022)
    3,33 transfer Kristijan Jakić u Eintracht Frankfurt
    0,03 fond solidarnosti za transfer Robert Murića iz Rijeke u Konyaspor
    1,16 transfer Petra Stojanovića u Empoli
    0,02 fond solidarnosti za transfer Dominika Kotarskog iz Ajaxa u Goricu
    7,50 transfer Bartola Franjića u Vfl Wolfsburg
    0,04 fonda solidarnosti za transfer Dominika Kotarskog iz Gorice u PAOK
    0,95 transfer Komnena Andrića u Clermont Foot
    0,77 transfer Nevena Đuraseka u Šahtar
    15,64 nagrada UEFE za ulazak u Ligu prvaka
    6,82 nagrada UEFE za ulazak u Ligu prvaka na osnovu 10-godišnjeg koeficijenta
    0,07 fond solidarnosti za posudbu Nikole More u Bolognu
    0,30 20% od posudbe Nikole More u Bolognu
    0,97 transfer Amera Gojaka u Ferencvaros
    2,80 nagrada UEFE, pobjeda Chelsea
    0,93 nagrada UEFE, neriješeno sa Salzburgom
    0,31 nagrada UEFE, 1/9 od 2.800000 neraspodjeljenih za neriješene utakmice u skupini

    46,17 milijuna Eura ukupno
  • Sunja86
    1.2k
    Oko 10 000 eura će biti isplaćeno klubovima po danu Svjetskog prvenstva posebno za svakog igrača već od ponedjeljka se broje kao dani provedeni na Svjetskom prvenstu, Dinamo ima 5 igrača na Sp-u Moharammi(Iran),Šutalo,Petković,Oršić,Livaković(Hrvatska)
    Mogla bi fina lova kapnut pogotovo ako Hrvatska dogura malo dalje na turniru
  • Nino Bule
    13.4k

    Gledaju se igraci na sp koji su u zadnje dvije godine igrali za klub, dakle majer, jakic i gvardiol se isto broje, sto nas dovodi do 8 igraca, 10k dolara po danu
  • Mlađi referent
    12.3k


    Mislim da će nam zarada minimalno iznosit 900k eura. Dakle u slučaju ispadanja i Hrvatske i Irana u grupi.

    Ako je tak @Nino Bule, onda je više nego kaj sam ja računao
  • Nino Bule
    13.4k

    Olmo 2019-e otisao, poprilicno sam siguran da se on ne broji
  • Bosna86
    11.6k
    Zar već toliko ima… Uf leti vrijeme
  • deda
    32.6k
    Zasad je sigurno 900.000 za Livu, Petka, Oršu, Šutala i Mohu. Još nisam našao izvor koji objašnjava razdiobu para za igrače koji su igrali u posljednje dvije godine, a u međuvremenu otišli (Gvardiol, Majer, Jakić).
  • Carrasco
    4.1k
    10 tisuća eura se dijeli klubovima za koje su nogometaši igrali u zadnje dvije sezone, znači po 5 tisuća eura dnevno za Jakića, Gvardiola i Majera.
  • deda
    32.6k
    Daj mi izvor gdje to piše jer ja ga tražim već mjesecima.
  • Nino Bule
    13.4k

    Fifina sluzbena stranica kaze 10k dolara za svaki dan od pocetka priprema do ispadanja za svakog igraca koji je igrao u klubu zadnje dvije godine. Znaci nema razlike jel otisao ili je jos u klubu.

    For the first time, clubs will be able to apply digitally through the FIFA Professional Football Landscape platform with approximately USD 10,000 to be received for each one of the days the relevant player remains with his national team during the FIFA World Cup 2022™ and the official preparation period. The compensation will be paid to all clubs for which the footballer has played in the two years prior to the FIFA World Cup 2022.

    https://www.fifa.com/tournaments/mens/worldcup/qatar2022/media-releases/fifa-distributes-more-than-usd-200m-to-clubs-across-the-world
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.