• Navijač Dinama
    8.3k
    Licemjerje tovara je nevjerovatno. Kad ih se gura, onda se vade na Dinamo i nesto sto desilo prije sto godina, jer ako je moglo Dinamo može i njih, a čim je nešto kontra odmah se dižu na sve 4 noge "močvara" "hns pederi" kustic smece" itd itd.. kad već oće biti začepljenih gubica prilikom nadraživanja od sudaca i javih medijs-n onda nek upiru prstom i nek skandiraju isto to što skandiraju kad "nije po njihovom".

    Karoglan koji je u jugi zivio 8 godina... govori o istoj i misli da zna nesto o tome, pa to je malte ne ko da se javim ja koji sam rođen pocetkom 2000ih i krenem trabunjat o karikiram domovinskom ratu jer eto, palim se na "rekla-kazala" brije.

    Isti ti tovari su zadnje dvije godine sudacka i HNS mezimica više nego je iko ikada bio, pa zato nemaju pravo ista komentirat kao i ćelavi mešetarski smećar Bruno Marić.

    Os istih su jedino gori ovi sto se nazivaju objektivni novinari Bernard Jurisic i slicni retardi, pa onda ona napaljena masa "krivi su Cibona,Mamic, HNS,Dinamo i Zagreb", a to što nikad nisu prvo pogledali svoj prag i vidjeli da su teška hrđa od igracke kvalitete i svega drugog u svakom tom splitskom sportu, (ciljeve zadali koda su kvalitete real madrida) pa do svega drugog i sto se u istom tom ZG=BG kojeg iz dna duse mrze i kako ga nazivaju, školuje pola njihove usrane kamenjarske regije je drugi par opanaka.
  • Nino Bule
    13.8k

    Kak je nebitan, sef je sudacke organizacije koja niže grešku na grešku ove sezone. Ne briga me razlog ali maric mora ici, i treba se dovesti stranog strucnjaka koji ce bez pritiska to poslozit.
  • Markelo
    2.6k
    Kako je Marić mogao reformirat naše nogometno suđenje kad je i sam bio karina od suca? Ako Tito Kirigin Jr. kod svog prijatelja Kustića uspije isposlovat njegovu smjenu, to treba pozdravit
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Problem je što bi on mogao biti smijenjen zbog istinite izjave. A pravi problem je što je uopće postavljen na to mjesto.
  • Jaro
    7.4k
    U ovoj situaciji i u ovom trenutku uopce nema problema oko sudjenja. Jedina greska s utakmice je neponavljanje penala nakon utrcavanja u 16 prije izvodjenja... U svim ostalim odlukama sudac je odsudio kako treba ili prema pravilima. Ako je on pogrijesio (penal u nadoknadi - VAR je pomogao). Sada debili traze odlazak i glasni su da probaju izbjeci jos koju kaznu zbog gledatelja te da prikriju jos jednu sezonu svoje nesposobnosti... Micanje Marica sada, znaci potpuna kontrola Hajducije oko nogometa...
    ...zbog jednog utrcavanja u 16 prije izvodjenja jedanaesterca....
  • Nino Bule
    13.8k

    U ovom trenutku ima jako puno problema sa suđenjem, pricas pizdarije ili ne znas nista o nogometu.
    Micanje marica i stavljanje nezavisnog stranca za vođu sudacke organizacije smanjuje utjecaj hajducije jer pritisci preko medija i arlaukanje manje diraju strane strucnjake koje briga za dinamo i hajduk, i hoce li ih netko prozvat mamicevcima. Trenutno pritisak urađa plodom jer razni čuljci, pajaci i belovi koji su ocajni suci i koji sude jer ih njihov pajdaš maric postavlja lako padnu pod pritisak pravednicke sekte.
  • Jurki
    11.8k
    Suđenje je lose, pravednicki udari preko medija sve jaci i jaci.
    Međutim nek i dalje suci natežu za pravednike bas me briga.
    Uprava vidi kaj se događa i siguran sam da opuštanja i nekakve mahnite rasprodaje nece biti. Dapace mislim da se bumo jos pojacali.
    Mi moramo biti ozbiljni u svakoj utakmici kao jucer. I mogu im sudit jos 500 penala badava je.
    Dinamu je najveci konkurent u trci za naslov Dinamo.
    Hnl se nek koprca u svojim govnima. Mi moramo gledati samo sebe i kak biti jos bolji.
  • The Undertaker
    5.4k
    Konkurencija ima nesreću da je ovo jedan od najjačih Dinama u povijesti pa ni suci ne pomažu. Da je ovo npr. Cvitanovićev Dinamo, oni bi osvojili lanjsko prvenstvo (ili da je Kopić ostao do kraja). Prema tome, dok je kod nas sjaši Kurta da uzjaši Murta mi moramo biti najveći krokodil u bari. Na svim poljima. Sve ostalo bi bilo prenaivno.
    Međutim, zaista mislim da bi i Dinamu i ligi dugoročno odgovaralo bolje i nepristranije suđenje, makar i izgubili koje prvenstvo.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Za šefa sudaca postaviti Brunu Marića može samo netko tko ne želi dobro našem nogometu. One izjave Marića su po meni također sramotne.

    Dovesti kvalitetnu i neopterećenu osobu na vrh bi bio odličan početak. Minimalizirati priču na terenu bi također jako pomoglo jer kao što je netko dobro primijetio to stalno prigovaranje i mahanje rukama utječe i na tribine i nepotrebno elektrizira atmosferu.
  • NORTE
    11.5k
    Prije svega bilo bi u redu da se ovdje prestane prenositi žalopojke niže vrste kojoj su suci i Hns samo u ovoj polusezoni na štetu svih drugih klubova u ligi omogućili nezasluženih XY bodova da bi oni OPET IZIGRAVALI ŽRTVU, spominjali istupanje iz lige i spominjali svoju Jugoslaviju.

    Ajde dosta više o tim licemjerima, mir do nastavka sezone.
  • blackbully
    4.5k
    Sofina momčad polusezone

    gjxnoeda45mpym06.jpg
  • Zagi
    7.7k
    Naša oba stopera imaju višu ocjenu od Awaziema. Nisu u postavi sezone jer je netko arbitrarno odrezao koliki postotak minuta moraš imati. Nebitno.
    Koliko god Sofa bila manjkava , ova postava dobro pokazuje gdje se moramo pojačati i odgovara onome što smo i sami detektirali.
    Desno krilo, desni bek , defanzivni vezni (i lijevi bek za europu, Pero je savršen za HNL).
  • deda
    32.7k
    NH jučer održao godišnju skupštinu.Njima ide super, para ko u priči, klubu baš i ne ide tako blistavo.
    Prešli su 90.000 članova. Iduće godine članarinu povećavaju na 20 Eura, 10 za malodobne i starije od 65.
  • Logistika
    1.3k
    Tko sa klincima spava popišan se budi,tako će i ovo sve
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.