• reziser
    6.8k
    rade nevjerojatan pritisak na svim poljima
    a mi šutimo.....i hvala Bogu pa je bodovna razlika velika
  • Nino Bule
    13.8k

    Tko šuti ? Nasa uprava bolje da suti jer oni legitimitet da se javljaju oko ovog nemaju i samo bi nastetili percepciji onih koji upozoravaju na pritisak pravednika.
    99% navijackog puka je jasno kakvu histeriju i pritisak rade pravednici, a i reci cu da u razgovoru s navijacima drugih klubova vidim da trenutno vise mrze tovare i ovo sto rade i rađe bi da mi osvajamo stalno nego oni jednom, opasno su okrenuli veliku vecinu pratitelja hnl-a protiv sebe.
    Fala bogu pisali su i mediji o svim greskama u korist hajduka tako da osim neobjektivnim pravednicima nikome ne uspjevaju prodat narativ da je ovo jucer krađa u korist nekoga i takve bajkice nakon hrpe nezasluzenih bodova uz pomoc sudackih gresaka.
  • Jaro
    7.4k
    Bas me zanima potez Kustica... Nemam osobito misljenje o B.Maricu, naprotiv, ali njegov nastup sinoc je fakat vrh. Dodatno, zanima me i kazna za ove debila, jer mi se cini da je hajka na sudjenje i ne znam sto samo buka da se skloni fokus s najveceg incidenta (i na terenu i na tribinama) ove sezone - a to je stolac u glavu suca... I to stolac u glavu nakon ispravno signaliziranog faula (namjernog) zalizanog govna...
  • reziser
    6.8k
    100 put ponovljena laž, postaje istina...a ovi bubaju i bubaju i vrše pritisak na sve institucije...i onaj njihov dogradonačelnik...koji je na lječenju, on komentira...strašno
  • reziser
    6.8k
    Bas me zanima potez KusticaJaro

    nema šanse da sada smijeni Brunu Marića
  • reziser
    6.8k
    čitam jedan komentar.... s portala

    i sve ovo nakon utakmice kad se Hajduku ne sudi penal... :joke:
  • reziser
    6.8k
    Baš me zanima kazna stegovnog suca za događaje u Koprivnici, pod kojim je on sad pritiskom....
  • Mlađi referent
    12.3k
    Meni bi odlična stvar bila da se makne Marić

    Čovjek je očito vrlo nesposobna i vrlo kompromitirana osoba. S njim suđenje u Hrvatskoj će uvijek bit ovakvo.

    Po meni je isto pretjerao jučer, nema nikakvog smisla da šef sudaca na taj način pali vatru dodatno. Tko god dođe umjesto njega, vjerojatno će bit isto, ali može biti samo bolje ili jednako loše, gore nikako. Dinamo bi sad da je suđenje bilo na dobroj razini, imao prednost od 15 bodova i stvar bi bila gotova, možemo samo profitirat od odlaska takvih parazita iz našeg nogometa. A pritisak će od sektaša sad s Marićem bit još veći na suce nego kaj bi bilo da dođe neko novo, možda pametnije lice.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Igraju katastrofalno, da nemaju Livaju, imali bi 15 bodova manje i sa sucima. Ovsk imaju samo 5-6 bodova više no što igrom zaslužuju.

    Njihova perspektiva lezi u par klinaca os kojih je jedan vjerojatno već prodan ( ljubičić) , drugi stagnira a treći ima tek 15 (ili 16 godina ). Ostalo im je jadna im majka.

    Za tu trojicu i par donekle dobrih klinaca ukupno mogu dobiti do 20 miliona a kako gomilaju dugove, neće im ni to biti dovoljno.

    Ja razumijem da njih jedino prvenstvo i eventualna liga prvaka mogu spasiti ali da malo razmisle, vidjeli bi da su oni glavni razlog zašto i ove godine kao drugi nisu išli u kvalifikacijama za lp.
  • Nino Bule
    13.8k
    I ja pozdravljam odlazak brune marica, stranca na vrh organizacije, onog ciprana sta je sudio hajduk osijek opet zvat da sudi, pogotovo derbije, naci jos jednog takvog za te jace utakmice, a nasi suci nek zasluze te utakmice kroz suđenje istri slavenu i lokomotivi, pa za godinu ili dvije dana mozemo razgovarat jesu nam jos potrebni strani suci ili ne.
  • deda
    32.7k
    Oni Bugari što su sudili dobili su očajnije kritike od ijednog našeg suca.
  • Jaro
    7.4k
    Ma Maric je nebitan u ovoj prici, ako ode sada, to je cista poruka ovima da mora sve bit kako oni hoce i zahtjevaju... Ako nije otisao sada, bohme ne smije ni sada. Ono jucer nije dolijevanje ulja na vatru vec odgovaranje bahatoj stoci istinom i sasvim objektivnom analizom. Pa obranio je 3 odluke u korist Hajduka (pa cak i argumentirano) koje bi nas 95% odsudilo drugacije...
    Jedina greska suca sinoc je bila neponavljanje penala... A bogme, ne mozemo reci da je to sad neki ogroman prekrsaj koji nije vidjen do sada na utakmicama i viseg i nizeg ranga...
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Maricev krimen je njegova proslost i sve sto se za to veze. Sve sto je stoci nabacio je opravdano. Ja sam za smjenu, dapace, sutra odmah da magarad dobije jos malo poticaja, bit ce ih ljepse klepit
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ne, Marić upravo sad mora otići jer svojim komentarima je stvarno izašao iz svog okvira djelovanja. Do jučer je samo kriminalno radio svoj posao, ali sad ima posebne kontroverze na vratu. Šef sudaca drži prodike jednom treneru na taj način. To je u bilo kakvoj ozbiljno ligi jednostavno suludo. Naravno diplomatski odgovor dat, smirit strasti, objasnit situacije i reći kakvo je suđenje bilo.

    Ali ovo o Jugi, neuspjesima, savjetima Zekića, napadima na državu?! Suludo stvarno.
  • immerwieder
    1.4k
    cijeli taj hajp oko utrčavanja kod penala,
    a nitko ne spominje da je i awaziem utrčal prerano,
    još se i zaletil u krstu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.