• db-izbjeglica
    15.4k
    Ova utakmica je jos jedan dokaz pod kojim pritiskom suci u HNL sude, realno meni je žao tih ljudi i da ne znam za koje pare bih trpio primitivce kao Sahiti ili Mikanovic ,na stranu sto su neki netalentirani.Svi na Sjever

    meni ih nije žao!
    pa jbt koliki kreten trebaš biti da se vratiš suditi utakmicu nakon što te netko pogodio jebenom sjedalicom?
  • Papastrumf
    12.4k

    Taj mamicev cetnik je najveca sramota HR novinarstva. Govno placenicko.
  • Ludovic IX
    7.3k
    NET.hr - svima je jasno da je u trenu tog nehoticnog faula lopta bila već van igre..

    ako ja dobro vidim, bila je bar još metar u igri
  • Captain America
    17.7k
    Couldn't agree more. Al konkurencija je opaka, morat ćeš se složit.
  • Jurki
    11.8k
    Postovana gospodo Zonaši. Mogu suci suditi kaj god hocu ali badava. Ovo je samo jos jedan djelic onoga kad su "pravednici" i "isušivači močvare" se naguzili za bod više.

    I da ja znam.. ovo je Zona Dinamo... i ja jesam Dinamovac..

    Ali oni su nakon 17 godina sviranja kurcu o pljacki nakon ovog danas su..KURAC OD OVCE
  • miro
    4.4k
    Sve mogu zahvalit majmunu koji je stolicom pogodio suca - i oni to jako dobro znaju, samo najlakše je kolektivno nać "vanjskog" neprijatelja, umjesto da se zapitaju kako je moguće da im valjda 5. utakmicu ove godine Torcida uzima bodove bakljadom i ispadima
  • Ludovic IX
    7.3k
    Mi smo prvi koji će reći da je bilo vremena kad su nam suci od straha od mamića sudili svašta. Ali tada su razlike bile preko 20-30 bodova između nas i njih tako da je to bilo samo kontraproduktivno.

    Za vrijeme Tuđmana, oni uzeli ako se ne varam više prvenstava, igrali ligu prvaka I uzeli lovu koju dinamo nije vidio u tri sezone. I opet propali.

    I sad zadnje tri sezone suci naocigled suđe za njih ali i dalje glume žrtve. Baš pickasti mentalitet i ako sam zbog nečega zahvalan starome (mislim zahvalan sam na puno toga) to je onda što je usadio plavu boju u mene..
  • Oluja
    4.3k
    Samo dio jednog tovarskog komentara

    "Ali ne tugujmo, prihvatimo realnost da koliko god mi bili dobri ili loši, nije bitno, mi u ovog ligi nećemo bit prvaci, neće nam to dopustit!" :rofl:
  • Carrasco
    4.1k
    Ovo je direktni crveni. Prvi gol Hajduka je nakon ruke i faula Krovinovića. E sad možemo polemizirati je li ono penal na Crncu ili ne, ali ne postoji nikakva šansa da je Hajduk oštećen danas jer iako nije penal na Crncu svejedno je prvi gol Hajduka neregularan.

    dhuaubvn5rqd8byp.jpg
    k1u35pgy8smfuq4s.jpg
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Lik je sprijecio rukom cistu kontru i onda je pljeskao sucu na odluci kao da nije napravio nista. Sahiti je pravi mali smecar koji leti kad ga se takne, a udara ko pravi. No, dobit ce tekmu suspenzije, tovariju je podigo na noge i pojeo vuk magare..
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Sramota je za ovu ligu da Sahiti iz kola u kolo maltretira sve na terenu i da mu se to dopušta,kako simuliranjem, tako vulgarnim ponašanjem i mahanjem ruku na ispravne odluke sudaca.

    Bas me zanima jel bi tako mlatarao rukama i prijetio u nekoj europskoj ligi?!
  • miro
    4.4k
    Sad kažu da je trebala bit ispražnjena tribina s Hajdukovim navijačima, ali da je policija rekla da nisu to u mogućnosti napraviti :chin:

    Mislim i bolje da to nisu išli radit jer bi najebali i Slavenovi navijači, ali izjavit da to ne možeš napravit...
  • Slavonac
    383
    vinko soldo je od danas moj heroj
  • Keyser Soze
    10k
    Kaže Krovinović: "Svi su sve vidjeli i sve znaju".
    Da, svi smo vidjeli kako igraš rukom prije gola i radiš faul, psihijatrija.
  • Logistika
    1.3k
    Kakve su još uopće mogućnosti da im se uzmu i neki bodovi na konto cirkusa i tokom i nakon tekme? Na kraju će Slavenu uzeti bodove kao organizatoru ahhahaha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.