• Nolifer
    8.2k
    Bezveze mi je novi dizajn kombinezona Filipa Zubčića

    y0kk6q54pxwszgnv.jpg

    Ovaj mi je bio vrh

    irx54usz9n7kn8zr.jpg

    Inače bio 12. danas na početku sezone...
  • Remiza
    53
    Ulazak u sezonu iznad očekivanja, još ako se uzme u obzir da u petak dolazi Borac u Zagreb, a nakon toga gostovanje u Splitu postoji, mogućnost otvaranja lige s 4-2 omjerom. Isto tako treba spomenuti da igraju s 8 igrača u rotaciji i da se očekuje povratak nominalno prvog šutera Mesičeka + Smajlagić i Krešo Ljubičić da se zatvori reket kad Bunda izađe iz igre.
  • blackbully
    4.5k
    Širi popis kandidata za pretkvalifikacije za Eurobasket 2025.
    Protiv Austrije u Grazu 10.11., sa Poljskom 13.11. u Zagrebu.
    3s6fo7t4xhbwi4s8.jpg
  • Nolifer
    8.2k


    Aco novi izbornik
  • blackbully
    4.5k
    Cibona slavila protiv Borca 87:85, Đoković promašio polaganje za produžetke. Omjer 3:2, iduće kolo na Gripama sa Splitom koji je trenutno na 0:4, nakon Zadra večeras vjerojatno na 0:5. Taman da im se vrati za poraz na početku sezone.
  • Remiza
    53
    Vezala Cibona i šestu pobjedu, 26 razlike protiv Gorice uz 20 trica.
  • blackbully
    4.5k
    Borna Gojo osvojio challenger u Ortiseu, Petra Marčinko ITF u Poitiersu. Ivan Dodig sa Krajicekom osvojio ATP turnir u u Baselu :strong:
    Petra sa 16 godina ulazi u top 200 tenisačica na svijetu.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    bojan bogdanovic produzio ugovor sa Detroitom. 39.5M$ na dvije godine.
  • Slavonac
    383
    4 dvoboja danas protiv tovara
    novo vrijeme - f. dinamo
    kk dinamo - zadar
    split - cibona
    mladost - jug
    i sve su nasi izgubili
    da se to milijardu puta ponovi mi to nebi dobili (mislim sva 4)

    dajem kucu da ce nas sibenik neugodno iznenaditi u nedjelju
  • Remiza
    53
    Glup poraz Cibone, utakmica užas, ali u takvoj utakmici su realno imali kontrolu i zadnji napad za pobjedu. Sad slijede tri jako teške tekme u abi tako da je ovo bila šansa za još više pobjeći od pratitelja za ispadanje, a da ne zvučim kao Čačke, zašto ne uloviti play-off
  • miro
    4.4k
    Pogledao sam prvo poluvrijeme, ja ne mogu vjerovat koliko je to loša košarka
  • blackbully
    4.5k
    Glup poraz Cibone, utakmica užas, ali u takvoj utakmici su realno imali kontrolu i zadnji napad za pobjedu.Remiza

    Slobodna bacanja 9/20, 18 izgubljenih lopti. S takvom igrom ni Wariorrsi ne bi izvukli pobjedu. Sesar se totalno pogubio u rotaciji. Poslao Aranitovića na klupu umjesto Majcunića kojem su Mavra i Shorter slomili kičmu 17 puta. Shorter je do zamjene Aranitović/Majcunić imao šut 2/10, na kraju je došao do 23 poena. Kapusta isto sav pogubljen, ne znam zašto je Smajlagić igrao samo 6 minuta, a najbolji je šuter u ekipi.

    Treba nadodat da su na Gripe došli direkt iz Zagreba, a ovaj put nije izgovor da im HKS nije uskladio raspored jer su imali dan odmora između Zaboka i Splita.

    Velika šteta jer su bili blizu pobjedi i imali zadnji napad. Sad slijede 2 poraza protiv Zvezde i Budućnosti, a najvjerojatnije i protiv Cedevite.
  • miro
    4.4k
    Jesam ja sad na Dnevniku dobro čuo onog Matijašeca da bi rekonstrukcija krova i sanacija Doma sportova trebala koštat 150 milijuna kuna? Nadam se da sam krivo čuo
  • blackbully
    4.5k
    Rivalstvo na stranu, Zadar je usred Beograda pobijedio euroligašku Zvezdu. Svaka čast :clap:
    Na kraju im je i beogradska publika zapljeskala.
    v7p7090p1pbuqur3.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.