• Navijač Dinama
    7.4k
    OrasjaInfinity

    Ugašeni ko opušak :confused:
    Al je to i dobro, sa obzirom kako se upravljalo klubom, koliko je podjeljeno putem kluba poslovnih pozicija po općini županiji, i drugin jakim pozicijama koje kuda, a tek prostituirano para kroz klub i kako su se iste prebacivale na račune po Mostaru.. uff
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    mada se to Posusje sad vratilo i djeluje kao zdrava sredina za razliku od prije 10-15 godina.Infinity

    Drugu polusezonu lani platili su svaki bod što su osvojili, da nije toga bilo glatko bi ispali.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Jel to neka greška da je newcastle imao danas 6 zamjena određenih? Jel to neko pravilo samo u premijer ligi?
  • Infinity
    15.2k
    Drugu polusezonu lani platili su svaki bod što su osvojili, da nije toga bilo glatko bi ispali.Nema zaleđa Mikića

    Sta im je trebalo +10 za opstanak? :chin:

    Vjerovao bih ti da su se grcevito borili za opstanak do posljednjeg kola, al prevelika je to prednost za nekoga tko je kupio svaki bod. Prije cu vjerovati da nisi kupili ni jedan bod. Eto Rudar i Radnik kojima je gorilo pod nogama im prodali bodove.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Ja ti garantiram jer znam iz prve ruke šta se događalo. Neke plaćene utakmice čak nisu uspjeli dobiti koliko su kriminalni bili. Samo pogledaj kako su iskasapili Tuzlu lani u Posušju.
  • Infinity
    15.2k
    Ja ti mogu vjerovati da su nesto kupili, al svaki bod sigurno kupili nisu. Sta ce im sest bodova zadnja dva kola kada su vec osigurali opstanak? Zasto bi to kupili?

    Dugo je bilo gusto i vjerujem da je tu bilo svega, ali su u zavrsnicu usli s mirom i vjerujem da su barem te bodove posteno osvojili.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Dobro,doslovno si shvatio svaki bod. Ali ostanak nisu zaslužili.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Zeleni iz Atene 9/9 pobjede. 27 bodova.Navijač Dinama

    10/10 :smile:

    Dao je i Adam Gnezda Čerin gol. Nisam do tog trenutka znao da je svoje "talente" prenio u Atenu
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Pravilo u Engleskoj je da ako protivnik izvede igraca zbog potresa mozga i jedan i drugi tim dobiju dodatnu zamjenu.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Sad i kapetani engleskih momčadi nose kapetanske trake u duginim bojama. Otišlo sve u 3pm.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Sad i kapetani engleskih momčadi nose kapetanske trake u duginim bojama. Otišlo sve u 3pm.marcio amoroso

    ja fakat ne kužim koja je poanta, ajd da je to netko nosio ranije kad takve osobe realno nisu imale prava...al danas!

    znači, doslovno sve političke elite zapadnog svijeta podržavaju tu ideologiju, svugdje postoji zakonska regulativa, sve je definirano i omogućeno, sve velike multinacionalne kompanije, iz apsolitno svih branši ljudske djelatnosti podupiru takvo što i imaju slične akcije, praktički sve bitne medijske osobe, pjevači, glumci, sportaši, novinari podržavaju takvo što...koja je poanta u pružanju podrške nečemu što je općeprihvaćeno?

    ja razmišljam o ljudima koji okolo mašu tim zastavicama, a nisu pripadnici tih manjina.
    uvjeren sam da bi se u prošlosti priključili bilo čemu što im servira "vladajuća elita".
    da danas ta svita počne zagovarati progone homoseksualaca, oni bi mahali zastavicama za progon homoseksualaca. :lol:
  • Ludovic IX
    5.5k
    Sad sudio penal protiv RM..asensia pogodila lopta u prsa i odbila se u ruku koja nije bila uz tijelo..jel nije pravilo da odbijena lopta ne može bit penal. Ovo je stvarno "sudi svatko kako mu se prohtije"
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Sad sudio penal protiv RM..asensia pogodila lopta u prsa i odbila se u ruku koja nije bila uz tijelo..jel nije pravilo da odbijena lopta ne može bit penal. Ovo je stvarno "sudi svatko kako mu se prohtije"Ludovic IX

    Takvo je pravilo bilo do sad... nema penala za odbijanac. Mislim, za mene je pravilo debilno...ko ti kriv što si smotan. Više mi je to penal nego kad nekoga lopta sasvim slučajno pogodi u ruku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.