• Jaro
    5.4k
    hajduk u Zagrebu je pripremljena i odradjena utakmica i nije bila sreca...
  • Ali
    1.9k

    Pa i bend nakon svirke kad im pola dvorane ode doma prije zadnje stvari ili glumci u kazalistu kada im se ne vrati nakon zadnje pauze izmedju cinova ne vrati u dvoranu moraju shvatiti kakva je njihova izvedba bila.

    Netko galami i psuje i na taj nacim prosvjeduje, netko suti i u tisini odlazi doma na kraju, netko ostajne jos pola sata i pljesce u znak podrske, netko ode i iskali se na forumu i istrese sve sto mu se nakupilo... ali svi oni su dinamovi navijaci koji na razlicite nacine ispoljavaju nezadovoljstvo i sve ih trebamo na stadionu...
  • Jurki
    8.5k
    cinjenica je da je Cacke podignuo ekipu krajem prosle sezone i osvojio naslov, superkup i usli smo u Ligu prvaka.
    Međutim isto tak je cinjenica da smo defanzivno šuplji (ne mislim tu samo na Ligu prvaka). U svakoj utakmici nam protivnik zabije.
    Nema trenerskog potpisa, zamjene su u nekim utakmicama bile prekasne, nelogicne. Lutanje sa sustavom igre. Ne vidi se na utakmicama da se uigravaju akcije. Sve ide na individualnu kvalitetu. Glavne poluge momcadi igraju 95 posto utakmica, a igraci sa klupe su nezainteresirani za iole ozbiljan nogomet (Gorica, Varazdin svjezi primjer). Ubija Ljubicica na beku, Pero je malo bek, malo krilo. Tankiranje utakmica u Hnlu.
    Cija je krivica kaj nam je momcad ubijena sredinom listopada?
    I kaj je jos najgore kukavicki nogomet i mantra "LP je bonus" i "mi ucimo i to nam je zalog za buducnost"
  • Jaro
    5.4k
    pa to govorim od pocetka Cacic je za razliku od Krkija i Kopica trener, trener za Belupo max ali ipak trener...
    Od trenera dinama ocekujem vise od trenera Beluoa, bas kao i od igraca...
  • Gelipter
    3.4k
    netko psuje i na one koji odlaze u 70. minuti jer su se više nadali kad dođu jednom u sto godina na Maksimir. :wink:
  • Ali
    1.9k

    Ok, sa jednom bitnom razlikom. Igraci na terenu au glumci zbog kojih se placa ulaznica. Ni u kazaliste neides radi toga kaj ide netko drugi. I kad si na zapadu pljesces jer te neki dobar potez potakne na to, a ne zato jer drugi pljescu
  • Nolifer
    6.6k
    h58t6c9sl6ct15lt.jpg :rofl:
  • SAS1987
    13.4k
    Svaka čast, Matjaž. :clap:Captain America

    Matjaž Kek je prije tjedan, dva kazao da se nada povratku u hrvatsku ligu...
  • Klenx
    4.1k


    Mislim da bi on mogao preuzeti Hajduk u pauzi
  • SAS1987
    13.4k
    Mislim da bi on mogao preuzeti Hajduk u pauziKlenx

    Možda, jer je uvijek simpatizirao Hajduk al sam poprilično siguran da ak bi imao ponudu i Dinama i Hajduka da bi odabrao Dinamo jer nije kreten.
  • Stojke
    48
    iskreno protiv takvih na zapadu nemam nista protiv,to je zapadna tribina,gledatelji a ne navijaci,od njih smo navikli da tokom tekme sjede,par puta viknu Zagreb na nas Dinamo i tjt, ali me nervira sta je takvih dosta bilo na sjeveru dolje, stoje i gledaju,uz lose komentare i psovke protiv nase ekipe, bez da ih malo ponese pa da daju potporu,takvi koji su nekim nasim deckima oduzeli mjesto na sjeveru ne bi trebali vise nikad uci tamo,ne na ligu prvaka,ne trebaju ni protiv sibenika i ostatka u hnlu
  • marcio amoroso
    32.1k
    iskreno protiv takvih na zapadu nemam nista protiv,to je zapadna tribina,gledatelji a ne navijaci,Stojke

    Ne pretjeruj. Na zapadu imaš dosta ekipe koja je bila na istoku i koje je itekako “navijač”. Možda nije ultras, ali je sigurno navijač. Nema stadiona na svijetu na kojem sve tribine stalno navijaju, i nisu samo oni koji navijaju navijači.
  • nemapredaje
    1.9k


    Stvar je u tome što je i na sjeveru sada dosta ekipe koje je inače išla na istok. A na istoku je inače bila mješavina svega: bivših hardcore navijača, indijanaca, kibica, obitelji, ljubitelja nogometa kao takvog itd.
    I sada se sve to prelilo na sjever (jer mnogo njih ne želi na zapad). Mislim da je to jedan od razloga što nema kompaktnosti na sjeveru i teško je doći do svopće euforije na cijeloj tribini
  • Sljeme
    1.8k
    Mislim da je to jedan od razloga što nema kompaktnosti na sjeveru i teško je doći do svopće euforije na cijeloj tribininemapredaje

    Europske utakmice su bal indijanaca i to je tak oduvijek i nebu se nikad promjenilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.