• NZG
    27
    Talijani nas vode i na tribinama rekao bi..pa jel ima neko srca i volje na zapadu da barem malo pusti glasa za Dinamo i da se pridruzi sjeveru..stvarno nemrem shvatit neke stvari
  • Captain America
    17.6k
    U par deka smo s prvakom Italije. Nadam se da nam neće malo falit kako je Ante rekao prije Salzburga.
  • Mulec86
    394
    Imali smo prostora u sredini i opet iz prekida... žalosno. Moha je limitiran i jednostavno mu je nesigurnost u zdravstvenom kartonu. Nije gotovo, ali za nešto više treba imat i malo više ideja od napucavanja lopte u for Oršiću s 0 igrača u šesnaestercu. Brkatom treba šamar da ode u napad možda stisne muda konačno...
  • pencilneck
    657
    Čačić nas je zbog svog kukavičluka protiv Salzburga vjerojatno koštao prezimljavanja. Ne možeš se vaditi na Milanu, oni su razina iznad.
  • Captain America
    17.6k
    pa jel ima neko srca i volje na zapadu da barem malo pusti glasa za Dinamo i da se pridruzi sjeveruNZG

    Ne mogu, žderu se hot-dogovi i ispija pivo. Većina degena nisu bili u stanju nać ulaz, a ne da bi navijali. Samo mi nije jasno kako su došli do karata kad sam u subotu dobio zadnju dostupnu za zapad gore.
  • Ero
    961
    Ademi zadnji par utakmica igrač manje, a ni Oršić ništa bolje..
  • Švabo86
    68
    Jel mi se to čini preko TVa ili je atmosfera stvarno loša? Jedva da se čuje navijanje
  • vjeko1701
    8k
    Lajtmotiv ove cijele kampanje u LP nakon Chelseaja, jednostavno nedovoljno dobro. Vidi se nešto, mogućnost, potencijal ali niti je dovoljno efikasno naprijed niti dovoljno čvrsto iza. Padovi koncentracije, poklanjanje šansi, malo preslabi ili neprecizni pokušaji udarca ili proigravnja...
  • Fanboy
    2.6k
    Ma može se igrati protiv Milana, problem je što je Čačić limitiran...Njegov gornji limit je kvalificiranje u skupine LP. Tamo može igrati na kontre i to je to...
    On nikad neće staviti Ademija na klupu, nema imaginaciju prema naprijed.

    Trener koji će dobiti momčadi slabije od sebe ili ajde u par deka ravnopravne, no čim je netko svjetsko ime on se preda prije utakmice. Jednostavno mu je mozak navinut "budi sretan što si tu":
  • Švabo86
    68
    za Salzburg se slažem, ali meni ovaj Milan ne izgleda baš ništa posebno. Imali smo prostora, mislim da se sa malo više mudar moglo/može protiv njih
  • thomas22
    262
    Ne svira kontakte na oršiću i onda iz petkovog remplanja faul i gol....fali napadački doprinos ivanušeca i ademija
  • plavi72
    831
    Desno krilo nam treba da raširi i rastereti Oršića ...Špikić za preokret !
    Milan je stvarno kvalitetan,ali moramo hrabrije!
  • miro
    4.4k
    Ma mora Baturina za Ademija i Špika za Mohu, pa šta bude
  • Fanboy
    2.6k
    I da, Dinamo je katastrofalan u iznošenju lopte iz zadnje linije. Jednostavno stoperi nemaju kome proigrati loptu, svi vezni čim prime loptu odmah vraćaju natrag.
    Najbolji vezni igrač koji najbolje mijenja strane je Bruno Petković, to dovoljno govori.
  • NZG
    27
    jebiga, jednostavno su neki zamjenili Cinestar sa Maksimirom..reko im neko da je fora i da tam neki Dinamo igra protiv nekih talijana..jel znas nekog ko moze sredit kartu? daj povuci štelu..vjerojatno glavna rečenica zadnjih dana u Zgu.

    Naučil bum pjesme kad dođemo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.