• Efes Pilsen
    8.4k
    Koja situacija, ja gledam sta slavi, komentator zbunjen :rofl: Kako je moguce da lopta proleti, a mreza se ne sanira?
  • NitkoBitan
    17.9k
    Cosmi prvu i jedinu zamjenu iskoristio u 89. minuti :chin:
  • Infinity
    16.5k
    Gleda kako to rade najbolji i pokusava kopirati :cool:
  • deda
    32.9k
    Samo HNL :clap:
  • Carrasco
    4.1k
    Teklić na Instagramu poručuje da ga mogu lomiti, ali ne i slomiti nakon što je onaj gol pripisan kao autogol Ivušića. Također, ostavio je lajk na komentaru da se ovi iz HNS-a boje da slučajno ne bi imao više golova od Petkovića :lol:
  • Krizy
    44.4k
    e0xltcrnpo3fsdu3.jpg
    Attachment
    img_1_1666620710903 (11K)
  • Ali
    2.2k

    Frajera pumpaju ovi iz 1.dalmatinske brigade kao luftic za plazu.
    Kopija recepture kaj su radili sa onim iz Sibenika (nemrem se sjetit prezimena). Uglavnom budu ga za koji tjedan zvali da igra turnir "cetiri kafane" pa ce ga tamo zavsrno obraditi... a epilog je 2francuska liga na klupi...
    Lik se na maksimiru protiv nas nije vidio na terenu. Do trenutka kad je izlazi van i provocirao publiku... (usput glupson je izasao akciju prije nego je bila zamjena pa ke morao cekati suca dozvolu da se moze vratiti na teren...)
  • Nino Bule
    13.9k
    Vec smo i ja i kolega db govorili, decko je mentalno jako ogranicen,vec se po obliku glave to vidi, ali gostovao je u emisiji utakmicu po utakmicu i tu smo dobili potvrdu da je klasicni primjer tovatske sirovine
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Decko si umislio da je neznam kaj
    Na postu prije je lajkao komentar "mislim da ti se Katar smiješi". Koji ego tuzno xD
  • miro
    4.5k
    Meni se Teklić kao igrač jako dopada i mislim da je Hajduk puno izgubio što njega nisu forsirali - to mislim već 3-4 godine otkad sam ga vidio da igra. Bolji je od svih veznih koje su u međuvremenu imali
  • Jurki
    11.9k
    kaj se Teklica tice on je s nasim Marinom u 5 deka. Posalji Marina u Varazdin i daj mu sve ovlasti na terenu tam bi rastural isto kak i ovaj. A ni od jednog ni drugog nebu ozbiljnog nogometasa.

    Cuo sam navodno da je za Teklica dosla ponuda od 2 i kusur milijuna pa pravednici hoce jos napumpati cijenu jer isto tak navodno su u pitanju postotci od sljedece prodaje. Tovari hoce 40 posto..a VŽ to osporava.
  • marcio amoroso
    36.9k
    Tovari hoce 40 posto..a VŽ to osporava.Jurki

    Sumnjam da tu može biti osporavanja i nejasnoća. Klauzula postoji ili ne postoji. Ako ne postoji dobijaju naknadu za razvoj i to je to. Ako postoji dobiju procenat iz dogovorene klauzule.
  • Mlađi referent
    12.3k
    vec se po obliku glave to vidiNino Bule

    Najjači komentar u povijesti Zone
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.