• SAS1987
    14.8k
    Stojim uz moju izjavu al neću više pisati o relaciji grada i crkve te o mojom subjektivnom mišljenju jer najmanje želim da se netko uvrjedi, pogotovo kad je to samo moje mišljenje jer nemam nikakvih konkretnih informacija.
  • Infinity
    16.5k
    Prije par dana je netko napisao da ima sigurne informacije da su Grad i Crkva u kontaktu i da u ovom slucaju Crkva laze.
  • Papastrumf
    12.5k
    Crkva odnosno Kaptol se nije niti oglasio, jedino je ta odvjetnica nesto izbrljavila.
  • Eduardo
    20.4k
    Stadioni u zadnje vrijeme na dnevnoj bazi iskaču sa svih strana.
    n22vu235rj79z44q.jpg
  • blackbully
    4.5k

    Ovaj put nisu prazna predizborna obećanja, možda stvarno ima istine u svemu.
  • Mališan
    1.8k
    Ljubić je u podcastu odlično secirao sve vezano za ovu novonastalu medijsku pompu oko stadiona
  • Logistika
    1.3k
    Baš me zanima u tom projektu kako Cibalijin stadion zamišljaju...malo je off topic,ali kako ide,ode to sve u neki veliki projekt od državnog interesa...samo da đuture ne zavrsimo u kupusari nekoj. Projekt ide sto posto...al ako crkvi i gradu pošalješ dopis,onda baš i ne ide,jedni kažu da nisu dobili ni službeni upit. Do neki dan nismo imali doslovno ništa,sad nam odjednom nude sve,ide sve,sve ide 100 posto. Nadam se da će biti nešto...jer to njima najviše treba. Bez obzira na trovačke tekstove i istupe prema Maksimiru novom,ili bilo kojem drugom stadionu...pa svi mi znamo da 90 posto ljudi želi,pa ja oko sebe ne znam nikog da će reći ne treba,nego glasna manjina uspjeva poturati priče nek si sami plate,a i hoće i žele sami ako treba. HDZ treba uspješan projekt na području cijele Hrvatske. U to se najviše uzdam,trebalo bi 10km vrpce za rezanje za otvaranja...ako su onakav spektakl imali nakon otvaranja mosta,pa ovo bi bile orgije. Što se više bude čačkalo po INI prije ćemo stadion dobit. To kod nas tako ide...kaljužari sa svih strana u tjedan dana poiskakali,sa svih frontova...samo se u svemu nadam,da ćemo jednom imati 100 posto čistu stvar u svaki zarez barem sto se tiče nakon izgradnje,da se tično zna tko je tu prioritet...nikakav Mick Jeger 2 dana prije kval za ligu prvaka,a to da će se naplatiti neminovno je jbt,kako su poiskakali od otvorenog onog
  • miro
    4.5k
    Senf je sad opet ponovio da im je ovo iz Vlade novost i da ni oni ni Dinamo ne računaju na lovu nego da im trebaju uređene zemljišne knjige, a tu samo fali da se Crkva dogovori s Dinamom i gradom
  • NitkoBitan
    17.9k
    ni oni ni Dinamo ne računaju na lovu nego da im trebaju uređene zemljišne knjige, a tu samo fali da se Crkva dogovori s Dinamom i gradommiro

    A kaj im je falilo dok se nije znalo da Crkva ima dio zemljista (to se u meduvremenu saznalo)?
  • miro
    4.5k
    Pa ne znam i klub i grad su spomenuli već par puta Crkvu, možda bi netko od novinara napokon mogao zatražiti pošteni odgovor i od njih :chin:
  • Papastrumf
    12.5k

    Kak mislis sto im je falilo? Pa zna se oduvijek da tamo nije sve cisto s imovinsko pravnim odnosima. Buduci da je plan dati investitoru pravo gradjenja ili koncesiju, nitko normalan nece uci u to bez cistih imovinsko pravnih odnosa.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Otkad je u pricu uletila Crkva? Ja imam dojam da tek nedavno. Koliko se sjecam nije se nju prije spominjalo, vise je bila demokratizacija u fokusu.
  • Crusades1986
    12.6k
    Pa spominjala se Crkva još od kad je Bandić otvorio radove za kamp na Sveticama. Tad je bilo priča o dogovoru Bandića s Kaptolom oko zemljišta.
  • SAS1987
    14.8k
    sad nam može biti jasno gdje je problem i sto otprilike želi crkva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.