• blackbully
    4.5k
    Evo i za NBA fanove, a ima vas.Eduardo

    A nešto za baseball fanove? :victory:
    Pretpostavljam da sam jedini... Taman da s nekim prođem početak playoffa :grin:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Galinari koji je odlican suterflexXy

    Pisu da ce na kraju Sezone spreman, sto bas i nije lose da nam se onda vraca takav igrac koji nije umoran od duge Sezone.
  • Eduardo
    20.3k
    sorry nemam ništa osim ovog što sam postao.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    A nešto za baseball fanove? :victory:
    Pretpostavljam da sam jedini... Taman da s nekim prođem početak playoffa :grin:
    blackbully

    Ja sam navijač Guardiansa ili u najboljem slučaju za bilo koga tko igra protiv Yankeesa i Dodgera, dvije anjodvratnije ekipe na svijetu
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Evo i za NBA fanove, a ima vasEduardo

    Top5 u nba stavili Clipperse i Netse, a ne zna se tko više zrači nesigurnošću i tko je veci ego team. Celticsi nepravedno zapostavljeni, kao i Miami rekao bih, al dobro, ne treba zamjeriti Tvrtku Puljiću
  • blackbully
    4.5k
    Ja sam navijač Guardiansa ili u najboljem slučaju za bilo koga tko igra protiv Yankeesa i Dodgera, dvije anjodvratnije ekipe na svijetuNavijač Dinama

    Ne mogu prožvakati te "Guardianse", za mene bili i ostali Indiansi. Znači večeras se gleda majstorica? Za Dodgerse se slažem, meni isto odvratna momčad. Toliki budget, najširi bullpen (još ako potpišu deGroma koji je FA), Robertsa na klupi ne mogu smislit. Yankeese čak i okej. Uživam kada po gradu (većinom djevojke) vidim šilterice sa njihovim grbom, a pola ih nema blagog pojma što drže na glavi... Ja sam više uz Red Soxe. Krcati Green Monster protiv Tigersa u playoffu 2013. kada su uzeli naslov...
    Nagovorio sam prijatelja koji je išao turistički u Boston da odgleda barem 1 utakmicu i rekao mi je kasnije da u životu nije gledao dosadniji i besmisleniji sport. A eto, nije za svakog.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Nagovorio sam prijatelja koji je išao turistički u Boston da odgleda barem 1 utakmicu i rekao mi je kasnije da u životu nije gledao dosadniji i besmisleniji sport. A eto, nije za svakog.blackbully

    Svakom tko gleda u tome sport zabavu i puno poena bi preporučio da to nije za njega. Ja sam iskreno više za taktičko nadmudrivanje i ono sto se kaže u sitnim detaljima kojima su taktički donjeli prevagu u toj utakmici.

    Yankeese čak i okej. Uživam kada po gradu (većinom djevojke) vidim šilterice sa njihovim grbom, a pola ih nema blagog pojma što drže na glavi... Ja sam više uz Red Soxeblackbully

    Da. Marka NYY je top ali kao klub ih ne mogu smislit kao nešto Patriotse ili Cowboyse u NFL. red soxi su mi nakon cleveland najdrazi.

    A za DeGroma sumjjam da će ga pustit, bili bi previše ludi Metsi da to urade kao i Angelsi ako Ohtania puste koji je za mene više mvp nego Aaron Judge.
  • ZGBhoy
    1.7k
    A nešto za baseball fanove? :victory:
    Pretpostavljam da sam jedini... Taman da s nekim prođem početak playoffa
    blackbully

    Probao par puta gledat, al mislim da je jedini Sport na Svijetu kojeg nikad necu razumijeti
  • blackbully
    4.5k
    Jamesov mrki pogled na ceremoniji dodjeli prstenja Warriorsima za prošlosezonski naslov :rofl:
    n3bijzppreuqofdl.jpg
  • Logistika
    1.3k
    Ista stvar.
    Inače ja se navukao na WRC kako je došao kod nas,iduće god bi se moglo pogledati...ne znam koji sportaši su luđi od njih...čak me curling duže zadržao od baseballa,valjda zato jer sam razumio,ovo jednostavno ne mogu shvatiti
  • blackbully
    4.5k
    Baseball u Americi prati oko 10% stanovništva (iza američkog nogometa i košarke), a svake godine brojka znatno opada. Čak će ga i nogomet prestići. Razlog je naravno mlađa populacija koja teži dinamičnijem sportu, a baseball je za mnoge totalna suprotnost. Utakmice traju i po 4 sata jer nema vremenskog roka, nema poluvremena, četvrtina...
    Baseball u sezoni ima čak 162 kola + playoff ako se izbori. To na neki način isto ubija neizvjesnost lige i borbu za doigravanje. Ugovori igrača se potpisuju i do 10 godina...
    Možda se igra čini kompliciranom, ali uz 2-3 utakmice sve se pohvata.
    Zato, kako kaže kolega iznad, baseball više teži taktičkom nadmudrivanju za razliku od današnje run and gun košarke gdje se napadi realiziraju u 8. sekundi napada i forsiranju trica. Neki dan na utakmici Zadra i Mege je ispucano 70 trica.

    U svakom slučaju Arena prenosi playoff baseball lige pa si dajte priliku, možda se kome i dopadne :grin:
  • Jaro
    7.4k
    pored kriketa?
  • ZGBhoy
    1.7k
    ok, to je drugi koji ne razumijem
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Teško im može itko išta ako budu zdravi. Još ako Klay vrati barem 70% forme od prije ozljede onda nema upitnika. Warriorsi su dobro pokriveni svugdje, odlični u obrani s top šuterima u napadu
  • Keyser Soze
    10k
    Cibona pobjedila Megu u gostima 100-93 :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.