• Pop corn
    5.5k
    Pa kaj nije tekma trebala biti u subotu? To su možda ovi iz Cibone namjerno mijenjali da ne budu nadglasani ko u zadnjoj međusubnoj tekmi.Tundra86

    Ne. Možeš stavljati kao domaćin kad god hoćeš od petka do nedjelje. (Možda čak i ponedjeljak, ali nisam siguran).

    Mislim da oni u njihovoj upravi čak ni ne znaju da je taj dan derbi koliko su pogubljeni.

    Nije to pitanje dana, teško da se osim petka moglo staviti zbog ABA-e bilo koji drugi dan. Ali moglo se paziti na termin pa staviti u 21h pa ljudi pogledaju nogomet na TV i odu na kosarku. Ili napraviš zajedničko gledanje pa tekmu. Isto tako i u Splitu gdje je baš derbi utakmica.
  • Pop corn
    5.5k
    Teško je usklađvati termine sa drugim sportovima, gotovo nemoguće.deda

    Ma moguće je. Pa tu gradsku dvoranu koristi samo KK Cibona i KK Dinamo (Hermes igra samo vikendom utakmice, mislim da ne treniraju tamo)
  • Sljeme
    1.9k
    Kakav cirkus. A neka moderatori Zone i dalje na fb objavljuju rezultate Cibone ravnopravno sa Dinamovim momcadima. SAMO DINAMO!!!De Oliveira

    Bez obzira kaj vi mislili Cibona je jedan od simbola grada Zagreba. I dalje većina dinamovaca simpatizira Cibonu, a dio i navija za nju. Sa bacanjem negative po Ciboni samo radite štetu sebi.
  • De Oliveira
    1k
    simbol Zagreba su i OK i VK Mladost i RK Zagreb i KHL Medvescak, pa se ne objavljuju rezultati. Kome sebi? Ni trunke negative nitko nema prema Ciboni, kao sto nema niti prema bilo kojem ZG klubu, ali ovo bi trebao biti prostor samo i iskljucivo za Dinamo, a ne zagrebacki sport.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Pa tu se ne piše o Ciboninim rezultatima i vijestima nego u temi pod nazivom "Ostali sportovi".
  • De Oliveira
    1k
    napisao sam na fb stranici Zone
  • blackbully
    4.4k

    Pretpostavljam da misli na Facebook stranicu.
  • Papastrumf
    10.2k

    Pod ostalim sportovima svatko može pisati o čemu hoće pa tako i o Ciboni. Ako ti to smeta, nemoj otvarati tu temu i riješen problem.
  • De Oliveira
    1k
    ponavljam, pisem o fb objavama. I ja navijam za Cibonu protiv svim osim protiv Dinama.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Moderatura Zone nije obavezna objavljivati rezultate niti jednog kluba na svijetu osim NK Dinama. Sve drugo objavljujemo i objavljivati ćemo kako stignemo i kako imamo volje.

    Ponavljam. Obavezu nemamo prema apsolutno nikome.
  • De Oliveira
    1k
    Dinamo je jedan, a legitimitet mu daju navijaci, kao i svakom klubu na svijetu. Dinamovi navijaci su dali legitimitet i MNK i KK Dinamo i time pokopali ono sto su boljsevici napravili kasnih 50-ih unistavanjem SD Dinamo.
  • Eduardo
    17.8k
    Kakav cirkus. A neka moderatori Zone i dalje na fb objavljuju rezultate Cibone ravnopravno sa Dinamovim momcadima. SAMO DINAMO!!!De Oliveira

    Naporan si. Ti i svi ovi padobranci koji malo malo upadaju s postovima što treba, a što ne treba objaviti i o tome kako forum ne valja, kako je kvaliteta pala i sl., a nitko od vas ku*cem ne bi mrdnuo da doprinese nečim konkretnim po tom pitanju. Ali ajmo lurkati, tu i tamo baciti koji post i onda si dati za pravo da seremo po ostaloj ekipi.

    Nismo mi ovdje na jebenoj plaći, dapače... upravo suprotno. Trošimo vrijeme, energiju i novac da bi držali to sve na nekoj po nama pristojnoj razini. Da se razumijemo to nas ne amnestira od kritike, ali od one kunstruktivne. I naravno da ne možemo udovoljiti svima, ali neke granice moraju postojati, a i svako strpljenje ima svoje limite.

    Samo nastavite, ali nemojte se čuditi kad uskoro na društvenim mrežama svedemo sve samo i isključivo na nogometni Dinamo dok će svi ostali svoj "medijski" prostor od svih platformi dobiti jedino na forumu u vidu svojih tema.

    Pa kome pravo kome krivo i nek se ljuti tko hoće.
  • De Oliveira
    1k
    bahat si preko tipkovnice. Jebo vas vas forum. Eto vam ga. Pisite sami sebi i pretvorite ga u viber grupu. Ja padobranac sa 500 postova... Inace je svrha foruma objavljivanje vijesti i citanje istih bez komentiranja kako ne bi uznemirili moderatore. Kakav boljsevizam. Pravo sirenje dinamovstine... Ja se odjavljujem. Sada nemate vise problema na forumu.
  • Eduardo
    17.8k
    nitko tebe nije nazvao padobrancem niti mi je cilj bio ispasti bahat već samo ukazati koliko pretjerujete s prozivanjem zbog određenih stvari. Ne budi drama queen.
  • Pop corn
    5.5k
    Isuse dajte se smirite. Oko nekih objava rezultata vi se idete kačiti?! Pa nek se objavljuje svaka pozitivna stvar. Kako klincima približiti sport drugačije?

    Nitko normalan tko prati KK Dinamo ili NK Dinamo ili Futsal Dinamo ne mrzi Cibonu ni povijest koju ima iza sebe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.