• xavier
    12.1k


    Upravo to, a da ne govorimo kako je petak popodne iz perspektive domaćina nemjerljivo bolji termin nego iz perspektive gosta.
  • Krizy
    44.3k
    HNS PEDERI, NOGOMET STE SJEBALI
    5cueqnitkhd4rwmk.jpg
  • Smotanihaker
    702
    Ja sam siguran da će oni naći koji penal da nije za njih dosuđen i koji crveni karton. Ne uklapa se to u narativ da se sudi za Dinamo.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Bit ćemo prvaci ako nam dopuste
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Citan Luksu, koji populist ajme majko. Valdasa je trebao smjenit poslije Superkupa jer su se za to pripremali kao da je vrhunac sezone. Dovodi mu starije igrace na posudbu ili isluzenu kramu, a onda kaze da trener nije zelio razvijat mlade :lol: Da mu je toliko stalo do mladih ne bi poslao Ljubicica van nego bi zamjenio trenera.. Al eto.. On je 42 dana zivio, radio i spavao za Superkup :lol:
  • deda
    32.8k
    Slaven 6-2-5 11:22 20 :rofl:
  • vjeko1701
    8.6k
    Jel moguće da je Jakobušić izjavio nešto ovoliko realno?

    Mi moramo ponovno stvarati ime u Europi, mi ga nemamo. Najveći dužnik hrvatskog nogometa je Hajduk, da nije sada bi imali dva kluba u Ligi prvaka. Da smo ovih deset godina imali rezultate u Europi, bilo bi lakše i Dinamu i Hajduku, ne možete očekivati od Osijeka, Gorice, Rijeke da budu nositelji kvalitete, oni mogu pomoći, ali Hajduk je taj koji je dužnik."
  • bbb medimurje
    3.2k
    Hajduk igra u Velikoj Gorici s početkom u 19.05 ove subote, a taman uz finiš prvog poluvremena kontra Gorice u zagrebačkom hotelu Sheraton počinje - Bila noć.

    Kaj bumo z ovim?
  • Salva
    2.5k
    A kaj im možeš. Još će im igrači doć tamo sigurno. Murije će bit ko kineza.
  • seljak86
    2.6k
    Bilo bu grdo večeras.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Gledam ovu goricu i mene kod njih fascinira jedna stvar. Na početku su uboli sa par stranih igrača i od tad... Stvarno ogromna količina totalnih promašaja sa tim strancima, al baš ono totalno loših igrača, mislim da se u našoj drugoj/trećoj ligi mogu pronaći bolji igrači.
  • seljak86
    2.6k
    Torcida viče HNS pederi nakon kaj je poništen penal Gorici... :lol: :lol:
  • M77
    472
    Ajmo bijeli ale sa zapadom u Gorici...
  • Keyser Soze
    10.1k
    Ako bude u Kranjčevićevoj bit će i tu.
  • serbus
    4.2k
    To su te godine bojkota i razno raznih zavrzlama oko grupe došle na naplatu pa su miševi izašli isto kako rade partizanske diverzije po nasipu, Bundeku, klinca stave u dres hajduka jer su osjetili da mogu. Meni je veći problem kako im ta krpa Zagreb nije pala desetljećima.... ako uopće je u Zg?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.