• Eduardo
    20.3k
    Simon slomio ruku?
  • deda
    32.7k
    Da
  • Remiza
    53
    Bio je jučer na tekmi, u poluvremenu je razgovarao s nekim likom pa veli da nije tako strašno, ali da ne zna kad će igrati opet.
  • blackbully
    4.5k
    Perasović i Kapusta najveća iznenađenja ovosezonske Cibone. Cijela momčad je fino kliknula. Rekao sam nakon poraza od Partizana da takvim stavom i agrešćivnoću mogu uzeti iduće utakmice. Pao je Zadar, pao je Mornar. Kod SC-a je nažalost ključna bila treća četvrtina... Russell im je jučer dao 35 poena (dvije prije toga je dao po 40+ svaku), ali nikad ne bih volio da u novijoj Ciboni imaju takvog Amera koji ima ogromnu slobodu igre i uzima po 30-ak šuteva u igri. Naravno da je razlog tome što se nema za američkog playa... da nije toga ne bi imali prilike vidjeti kakav je Kapusta hakler. Jedan Obradović mu je osobno čestitao na 16 asistencija protiv Partizana. A dobro znamo kakva je institucija Željko Obradović u svijetu košarke.

    Iduće su protiv Cedevite i Dinama, a onda kod Mege i doma sa Borcem.
  • Keyser Soze
    10k
    Ovakve Cibonine ekipe uvijek imaju dušu jer Cibona nikad nema love, ali uvijek sklepa karakternu ekipu. Zadar je igrački ove (a i prošle) sezone jači od Cibone, ali dečki se baš bore i gušt ih je gledati.
  • blackbully
    4.5k
    Ovakve Cibonine ekipe uvijek imaju dušu jer Cibona nikad nema love, ali uvijek sklepa karakternu ekipu.namodi grebza

    Istina, nije bilo love, ali su u rosteru i dalje bili indijanci Geramipoor, Clevland, Busma, Jefferson, Gibson, Rhett. Zašto se tada nije okrenulo bazenu igrača domaće i regionalne lige?
  • Keyser Soze
    10k
    Naravno da je bilo indijanaca, ali Strawberry, Blassingame, Zach Wright su bili majstori i mislim da fali jedan takav igrač.
  • xavier
    12.1k


    Strawberry mi je bio posebno drag iz razloga što je bio čista suprotnost prosječnom američkom beku koji igra u Europi. Njemu je obrana bila apsolutno na prvom mjestu. Inače, ne znam koliko je poznata činjenica da mu je otac bio velika baseball zvijezda.

    I zaboravio si po meni najboljeg stranca koji je igrao u Ciboni, Alena Andersona.
  • Keyser Soze
    10k
    Nisam ga zaboravio nego on nije igrao u periodu kad je Cibona bila siromašna. Gordon je isto bio odličan igrač, ali Cibona je tad ipak igrala Euroligu.
  • xavier
    12.1k


    Nisam shvatio da se referiraš samo na taj period :up:

    I da, Gordon je isto bio odličan.
  • Patak
    2.9k
    I Chucky Atkinsa ne treba zaboraviti iz vremena dobrih financija, imao je solidnu NBA karijeru nakon Cibone.
  • xavier
    12.1k


    U to vrijeme je igrao i Kisurin kao jedan od visokoprofilnijih stranaca koji su stigli. Atkins je kasnije napravio dobru NBA karijeru, ali u Cibonu je stigao kao nepoznati klinac. Kisurin je za to vrijeme stigao kao standardni ruski reprezentativac.
  • Eduardo
    20.3k
    Evo i za NBA fanove, a ima vas.
    k6n8lxt0fesykv3p.jpg
    bzwdst6ekksumnzt.jpg
    hsznbvpx5z0ydfki.jpg
  • ZGBhoy
    1.7k
    Evo i za NBA fanove, a ima vas.Eduardo

    Ak budu kod Warriorsa svi zdravi ne pita se nikog drugog , steta za moje Celticse
  • flexXy
    2.3k

    Pa cak se nebi slozio. Celticsi su jaci i iskusniji nego prosle god, fali jos jedan rotacijski na centru al to je to. Baza igraca ostala je ista, dosao je Brogdon koji je tip playa kojeg dugo nisu imali, Galinari koji je odlican suter i Griffin za malo iskustva. Po meni ce bit velika tuca izmedu njih i Bucksa ako ostanu zdravi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.