• deda
    32.6k
    Nažalost tvoje rasprave su na razini djeteta od 7 godina i ja ju završavam u ovom trenutku s moje strane.
  • Jurki
    11.7k
    Da se ne isplacuju provizije, rikverci, kupnje nepotrebnih i nekvalitetnih igraca u hnlu (spasavanje manjih nogometnih sredina u HR) rezultati bi mozda ali samo mozda u Europi bili bolji.
    Ovo kaj imamo sad je ili blizu ili maksimum bilokojeg kluba koji se financira iskljucivo od uefe i transfera s proracunom od 60ak milja eura.
    Ako das npr za igraca 7-8 milja eura dal mu mozes dati placu 2 milje? Tesko, jer si sjebal wage budget unutar svlacionice..i senatori ce automatski traziti povecanje placa.
    A i upitno je dal bi takvo pojacanje opce htjelo doci u HR kad vidi kakvi su nam stadioni, tereni itd.
    Dinamo nema garantirane prihode pa da moze reci.. ok imamo 20 milja od sponzora, tv prava, 10 milja od prohoda od ulaznica itd.
    Psk je nama glavni sponzor a kaj daju .. sitnis.. sve je to skupa u euro okvirima jako slabo kaj mi prihodimo. Nemas u hr ni jedne firme koja ce ti dati bar 5 milja eura ko sponzor godisnje.. a to je sitnis.
  • Nino Bule
    13.4k

    Naravno, govorim o stavkama rashoda koje nemaju smisla, tipa imat duju copa na bog zna kolikom ugovoru ili provizija za denija jurica koja je otisla u međugorje, a opcenito treba tezit i vecim ugovorima i vecim odstetama za igrace
  • plavi67
    921
    Nažalost deda tvoje razmišljanje i razmišljanje undertekera je na razini klobučara i nojeva koji prate repku dok igra sp, ak me razumijete kaj ocu reci.

    kolega jurki i nino bule dijelim vaše mišljenje.
    da ima pomaka u radu kluba ima i te kako ,ali da može i treba bolje to sigurno. pozdrav svima
  • xyz
    840
    Ako netko prati sve oko Dinama, onda je to deda... Dovoljno je pogledati ovu temu i uvjeriti se tko svaku informaciju bilježi...
  • plavi67
    921
    pratio je i zm...
  • og1986
    2.9k
    Hoće netko ovog lika banirati ili moram prvo dobiti neku očnu bolest od ovako pametnih upisa ?
  • Bosna86
    11.6k
    Do prije 3-4 godine su ljudi na ovom forumu pisali da trebamo navijati da Dinamo gubi utakmice jer će onda ovi otići.., Ovo je čak i napredak
  • marcio amoroso
    36.4k
    Do prije 3-4 godine su ljudi na ovom forumu pisali da trebamo navijati da Dinamo gubi utakmice jer će onda ovi otići.., Ovo je čak i napredakBosna86

    Sreća pa ima arhiva :grin:
  • Ali
    2.1k
    @plavi67, lijepo ti je netko rekao, ak znas koliko se ukralo i na koji nacin odes do dorha i das im dokaze. Ovak napamet lupat bez izracuna i konkretnih parametara je u najmanju ruku djetinjasto i smijesno.
    Godisnja financijska izvjesca pokazuju da smo mi izgleda trenutno jedini ili medju jedinim sportskim drustvima koji ostvaruju pozitivan rezulat (polugodisnja izvjesca nema smisla ni komentirati radi sezonalnosti, a novinari radi klika ce sve uciniti, bez obzira ima li smisla to pisati).
    I na takav financijski rezultat vikati, "di su pare" "lopovi", a bez argumenta i brojki je iritantno.
  • Papastrumf
    12.2k

    Dobro, ne pravi ljude debilima. Ovdje nije priča o tome krade li se u klubu nego koliko su ovi na vrhu sposobni. To da li se i koliko krade je dokazano i pravomoćnim presudama, a još se čekaju i nova suđenja.
  • Ivo86
    52
    moram priznat meni bi bilo neugodno ovako nesto napisat. Deda i undertaker pisu na normalnoj razini, a ti samo bacas floskule i usporedujes ih sa Mamicem. Svima je jasno, da se novci iz dinama kradu. Ali, koliko god ja mrzio upravu, ima tu sposobnih ljudi, inace nebi sad bili tu di jesmo. Naravno da bi bez kriminala moglo biti bolje, ali kao sto je netko napiso, to sta su u upravi govna, ne znaci da nemaju pojma o poslu, pogotovo u vezi financija.
  • Ali
    2.1k

    Ne stari, ovdje se prica o tom kak je lik (plavi67) dosao jucer (prije 60dana) tu na forum i vrijedja slijedece osobe (deda, xyz...) a to su ljudi koji su mene ovdje privukli i zadrzali jer zive ovaj forum. A frajer ih usporedjuje sa mamicem i slicnima, bez argumenta... a jedino kaj je dosao komentirati su 1-clan-1glas, financije i slicno... a to nije Dinamo, Dinamo je puno puno vise od toga. Kak je rekao MO, nema veceg kluba od dinama ! A za to su zasluzni ljudi poput @dede koji zive za taj klub i trude se svima dati kvalitetnu informaciju i to su bitne karike za takav NKDZ !
    A ovaj plavi67, mi djeluje kao i tomasevic i ekipa, lupat parole i drzte lopova a u osnovi gledati kako bi se uvalio u upravu i sutra izvlacio lovu van
    E o tom se radi!
  • Nino Bule
    13.4k
    Opet ponavljamo da ne bi bilo zabune, nelegitimnost, nelegalnost, a i nesposobnost u mnogim aspektima vođenja kluba su neupitne, ono sto je bitno da su kritike precizne i da stoje, a ne da se prica da je prva ekipa lose vođena ili da imamo losu omladinsku skolu kad to jednostavno nije istina.
    Pandur amra vlatka su nekvalificrani lopovi, ali u klubu ima jos 100 ljudi (među kojima ima lopova) koji ocito nesto dobro rade. Sposobni ljudi zasluzni za uspjehe su dijelom tu zbog dobre selekcije, ali naravno i zbog objektivnih razloga da zagrebu gravitira ogroman broj nogometnih djelatnika (igraci, treneri, itd.) i za njih postoji struktura da kroz razne jarune, lucko, kustosiju, rudes dođu do dinama s dovoljno znanja i iskustva. Mnogi zagrebacki nizeligasi imaju uvjete za trening slicne hajduku, ili osijeku donedavno, uz cinjenicu da hrvatska ima ocito enormnu kolicinu nogometnog talenta, dinamo bi uvijek trebao biti europski ozbiljan klub.
    Mislim da skoro nitko, ili promil ljudi koji pisu na ovom forumu misli da su rezultati dinama posljedica genijalnosti zdravka mamica ili kresimira antolica, ali u klubu po pitanju sportske politike nije sve za užgat i gradit ponovo, a takav ti dojam ostavljas svojim upisima.
  • plavi67
    921
    koliko tu ima nojeva i ljudi koji su zaboravili prošlost strašno, nije vrijedno vise mog vremena. frende na ovaj forum sam došao prije 3 g., a dinamo pratim od 1997. g. ,a na sjeveru sam od 2003. i dalje povremeno dođem.
    pusa upravi i simpatizerima iste
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.