• serbus
    3.6k
    Recite javno koje su to ulice u kojima grad nije pokupio smeće a ne ovako ga crnit. Ako postoji ta ulica Tomo će doći i pojesti smeće. :rofl:

    Nekad se jeo snijeg danas smeće nema tu razlike.
  • xavier
    11.1k
    Ne znam kako je u drugim dijelovima grada, ali kod mene na krajnjem istoku, od 4 odvoženja, koliko bi trebalo biti u 2 tjedna, u pravilu jedno preskoče. Posebno je lijepo što su preskočili odvoz u četvrtak što je ostavilo pune kante starih vrećica i sad kad je krenuo model s novim vrećicama, u kantama ih i dalje čekaju stare.

    Da se razumijemo, meni je jasno da grad nije u dobroj situaciji i da Čistoća ima problema s ljudima i kamionima. Ono što me smeta je retorika koja je ista kao bandićeva. Za sve su krivi drugi, a novinari su "smeće" ako se usude ne razmišljati kao vlast.
  • serbus
    3.6k
    Da se razumijemo, meni je jasno da grad nije u dobroj situaciji i da Čistoća ima problema s ljudima i kamionima. Ono što me smeta je retorika koja je ista kao bandićevaxavier

    Bandićeva škola...

    skc2zvg9c5wl8pp8.jpg
    8jgv97xa2n7we89x.jpg
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jucer se Tomasevic ujutro naslikavao kako baca smece u ZG vrecici, zatim je trcao maraton a navecer "sudjelovao" u odvozu otpada. Ucenik je nadmasio ucitelja.
  • blackbully
    4.4k
    Jer si lep i jer si naš...
    yhx1xz4qakv6883h.jpg
  • og1986
    2.9k
    Ovo na Tomislavcu je postalo nepodnošljivo. Po cijele dane su tamo.

    Kaj ih ne može policija rastjerati? U Importanne centru isto, u Konzumu se menadžerica dere na njih da idu van. Ono što je Sarajevo bilo pred 4-5 godina, to je Zagreb sada.
    Sramota. Gadosti.
  • Tundra
    518
    Katastrofa je to u kaj nam se grad pretvorio. Glavni je pun gnjusnih kozojeba, a zaštičeni su ko lički medvjedi. Nepodnošljivo je više ovo nepostojanje imigracijske politike.
  • Gelipter
    3.5k
    Inače, Tomislavac je na Sljemenu, a ovi migranti ne bi trebali biti na Glavnom! Jedva čekam reakciju policije kad nekom pukne film i na njih krene.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Migranti koji bauljaju centrom grada su definitivno problem koji je ignoriran i od politike i od medija ocito dok se neko vece s*anje ne dogodi a dogodit ce se kad tad sigurno. Policija je bespomocna, vidio svojim ocima.
  • Jaro
    5.6k
    kako nisu bili bespomocni kad je sulejman dolazio? Ociscen i glavni i tomislavac i jelacic-plac bez beda...
  • serbus
    3.6k
    Dok su bili u Porinu još kak tak, ali sad je taj broj toliki da više nemaš kontrolu pa su skupili muda uzet glavni. Sad su mirni dok ih još ne stigne kada se osjete moćnijima prema domaćinima onda ide krađe, napadi na cure, noževi itd... Nadam se rješenju toga prije nego grad pukne.
  • reziser
    6.4k
    u porinu su i dalje
  • serbus
    3.6k


    Znam da ali više ne stanu tam svi pa lutaju sad ulicama grada... Baš me zanima di će ih za advent sakrit ipak to ne spada u lijepu selfi sliku..
  • Tundra
    518

    U Porinu su uglavnom Pakistanci, Afganistanci i ostali s JZ Azije. Čini mi se da je na Glavnom dosta Nepalaca i ostalih nakaza iz siromašnijih dijelova istočne Azije.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Jesu oni tu na proputovanju? Kakve vize imaju?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.