• masacusec
    3.6k
    Tribina im je više nego dobra.
    309812282_822756405739179_8328592741630660764_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=8DMM-1jbcdAAX9xC0Hz&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT-_AifAo0W12Pmv88ZBmQUznPKc9vNPBhpKpSkwxWUBkQ&oe=633BA63A
  • masacusec
    3.6k
    I btw, s obzirom da sam Interovac, i dalje mi nije jasno zašto se kultni Giuseppe Meazza ruši...Ova službena očitovanja gradskih lokalnih vlasti mi ne drže vodu.
    U pozadini je krupni kapital, no da je on jači od statusa od jednih od najupečatljivih stadiona na svijetu....
  • NORTE
    11.5k
    i dalje mi nije jasno zašto se kultni Giuseppe Meazza rušimasacusec
    Žele manji kapacitet i modernije zdanje.
    Nijedan od dva kluba nema 100% ispunjenost na tekmama dugi niz godina i zato žele stadion od 60-65 tisuća mjesta.
  • Jaro
    7.4k
    skupo za odrazavati, neisplativo...
  • masacusec
    3.6k
    Sve te službene razloge znam, no i dalje tvrdim da je to jebeni nonsens! Svojevrsno odricanje povijesti
  • og1986
    2.9k
    Zvučiš ko ovi neki koji su htjeli napraviti radnu skupinu kako bi vidjeli smije li se rušiti Maksimir i hoće li odlučiti da je to zaštićena kulturna znamenitost.

    Uglavnom novi stadion Milanu je prijeko potreban. Moderniji, osobno mi je jako lijep, puno veće zarade, sigurniji, i bolji ugođaj (pomisliš da je poluprazan stadion kada gledaš uživo i onda kaže komentator da ih ima 45k, e sa nešto manjim bi to puno bolje izgledalo).

    I btw, nisu to gradili Rimljani da može izdržati par tisuća godina.

    I to je bio dogovor oba kluba i grada. Jer su i jedni i drugi imali planove graditi vlastite stadione na drugim lokacijama, i po tome bi San Siro ostao prazan
  • NORTE
    11.5k
    Tornado prekinuo bojkot nakon što je igrač Marčinković otišao iz kluba.
    vnkh7byjg84o25x4.jpg
    rch9bhq82agy4tmk.jpg
    Poruka koju su jednom već digli, sad ponovili.
  • Klipan
    35


    Osim što je riječ o Berlinu, a ne o Dresdenu kako je već primijećeno, mislim da Pogon više nema kontakte su Ujpestom, imali si ih prije ali više, isto sa Spartom Prag je nešto kratko bilo
    A mislim da ovo Dresden-Horde isto više nije aktualno
  • masacusec
    3.6k
    Takvim grupama nije mjesto na ovom forumu
  • Navijač Dinama
    8.3k
    bolje navijanje svakako nego oni jazavci sa mobitelima u Beču.
  • SAS1987
    14.7k
    bolje navijanje svakako nego oni jazavci sa mobitelima u Beču.Navijač Dinama

    Više su za dom spremni.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Joe Šimunić im vođa navijača :grimace:
  • agramZ
    2.5k
    grasshopper club zürich - fc zürich, 01.10.2022
    sq67ZBv7.png
    VAb9Psp2.png
  • NORTE
    11.5k
    grasshopper club zürich - fc zürich, 01.10.2022agramZ
    Definitivno stadion na kojem bih volio da dinamo zaigra. Nažalost nismo ih izvukli ove godine.

    Ogromne poruke Zuricha izgledaju odlično, posebno uz šalijadu.
    5k5rqfid55udz136.jpg

    Grashoppers:
    brp0lh7hn865a1b9.jpg
    jj40cp5k5oveoafs.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.