• Sljeme
    1.8k
    Ako je blokirana cesta za aute blokirana je i za gradski prijevoz najčešće. A i da nije, kaj ja bi moral koristit gradski prijevoz za doć na posel i umjesto 20 min putovat barem sat i pol vremena u jednom smjeru i sjebat si ostatak dana jer su neke budale odlučile usred radnog vremena blokirat grad radi rekreacije. I to je super prihvaćeno. Kom to smeta je čangrizava baba.

    Odlično razmišljanje. Zaslužili smo fakat da vlast piša po nama.
  • Jaro
    5.6k
    Ovi kaj prizivaju koristenje javnog prijevoza nek pogledaju na kaj to lici i kaj dobijes usporedivsi s bilo kojim vecim gradom vani. Prekrcsno, bez voznog reda, prerijetko i vecinom stoji u guzvi...
  • og1986
    2.9k
    Ja sam pred koronu imao dva amera koji su došli kod nas u firmu.
    Bili su oduševljeni gradskim prijevozom i koliko je dobro organizirano i čisto.

    Ako ćemo se uspoređivati sa nizozemskom ili švicarskom nikada nam neće biti dobro.
  • masacusec
    3.1k
    Ja ne koristim više javni prijevoz jer sam se ulijenio i postao sam fina guzica, ali su nam prometna sredstva u jebenom rasulu....zastarjela i dotrajala prometna sredstva, isto takva prometna infrastruktura (učestali radovi, zastoji, repovi čekanja).
    Vani ("zapad") je to drugačije regulirano, park&ride, intermodalni sustavi, neovisnost jednog prometnog sredstva u odnosu na drugi, itd.
  • Dino
    2.2k
    https://www.zagreb.info/aktualno/zg/oglasio-se-o-kazni-tomasevic-najavio-zalbu-na-odluku-o-zlouporabi-polozaja-taj-argument-je-potpuno-neprihvatljiv/456130/

    Jel moguce da se za zlouporabu polozaja dobije kazna od 3000kn. Mislim kao zlouporaba je polozaja gradonacelnika, nije da je presao prek crvenog.
  • masacusec
    3.1k
    banderos se ovakvih kazni nadobivao 8 bilijuna.
  • Tundra
    518

    nekih 50 cm vodostaja nam fali za stanje obrane od poplava...
  • Patak
    2.2k
    Koliko je voda od ruba nasipa, ako netko zna, sa slike se ne vidi dobro?
  • Jaro
    5.6k
    zlrxxid7ls7um4ia.jpg
    Jucer...
  • og1986
    2.9k
    Čekaj sutra je cijeli Zagreb zatvoren ?

    Gledam moram doći oko podne i zbog ove biciklističke utrke skoro sve zatvoreno. I avenija Dubrovnik i vukovarska i sve okolo. Znači nema smisla dolaziti autom ?
  • NORTE
    9.2k
    Smeće iz ulice po tko zna koji put nije odvezeno (nije se dogodilo nikad do dolaska nove vlasti), ali bitno da se uvode zlatne vrećice.

    Pridružujem se svim protivnicima zatvaranja pola gradskih cesta na subotu zbog maratona.

    Grad nam je u banani, kao i nova vlast.

    Uvijek sam isticao sve loše od prijašnjih, ne ponovili se nikad oni, nadao se pozitivnim promjenama, sad jedva čekam nove izbore.
  • SAS1987
    13.4k
    nadao se pozitivnim promjenama, sad jedva čekam nove izbore.NORTE

    Izgradi sebe i svoj zivot do tog nivoja da ce ti biti svejedno tko je na vlasti jer od politike i naroda nikad ništa.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Smeće iz ulice po tko zna koji put nije odvezeno (nije se dogodilo nikad do dolaska nove vlasti), ali bitno da se uvode zlatne vrećice.NORTE

    Kod mene je standard postao da možemo bit sretni ako dođu odvesti smeće jednom tjedno...
  • Patak
    2.2k
    Postali smo smećograd, čestitke svima na vlasti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.