• über alles
    1.5k
    Svabe najjaca scena Europe,od regionalnih liga do Europe. Uvijek akcije,vani I unutra.
  • NORTE
    9.2k
    Mislim da je ono navijač Psg-a koji je pao s 5 metara visine na beton niže etaže nakon sukoba s navijačima Nice.
    Parižani imaju prijateljstvo s navijačima Kolna.
  • NORTE
    9.2k
    SALZBURG-MILAN
    fl66ka5m2g7d8le8.jpg
  • Logistika
    1.1k
    Manchester-Sociedad sinoć
    Pa ako netko ima objašnjenje
    3l8nlhywco8hpa49.jpg
  • TrnskoU18
    271

    Očito antifa,također su je i navijači cosenze dizali nedavno u Italiji
    54o9bznpsqwe5mcc.jpg
  • superhik
    10.3k
    Zastava na dva štapa protiv Salzburga (Milan Istra)

    x8hswgnuz5cuhiil.jpg
  • blackbully
    4.4k

    Imaju svoju Facebook stranicu
    a25v1gnnz8m57laz.jpg
    t0rfwrfxs9q6freu.jpg
  • NORTE
    9.2k
    Milan Istrasuperhik
    Za razliku od neprirodnih "Chelsea Croatia" u Istri stoljećima žive Talijani i posve (mi) je normalno i prirodno da neki od njih danas navijaju za Milan ili sl.
    Za koga bi neki istarski Talijan trebao navijati, možda za dinamo? Možda danas ima i takvih.

    Kao što Hrvati koji žive izvan Hr (npr. u Hercegovini) i navijaju za hrvatske klubove i imaju transparente, gdje je razlika?

    SociedadLogistika
    Baski, kao i navijači Bilbaa antifa ljevičari.
  • Mrvica
    3.3k
    Mislim da Milan Istra ima oko 300-tinjak članova, dosta su organizirani i ima ih svugdje na utakmicama Milana
  • xavier
    11.1k
    I ovo, za razliku od "Chelsea Croatia", barem izgleda kao pravi transparent. Onaj Chelsijev izgleda kao reklama na niželigaškom igralištu.
  • og1986
    2.9k
    Taj Milan Istra sam pratio do pred nekoliko godina. Već jako jako dugo vremena organiziraju odlaske na utakmice Milana.
    Locirani su u Umagu, blizu su granice pa im i nije teško otići na tekme.
    Čak sam par puta mislio otići s njima, imaju buseve iz Zagreba pa usput kupe, ali nije bilo prilike. Tada u razgovoru su se činili normalni dečki, sada je li se nešto promijenilo neznam.
  • Mrvica
    3.3k
    Živim u Istri i nisam ništa loše čuo o njima, viđao sam ih i izgledaju kao normalni dečki i pristupačni. Ne mogu ništa loše reći o njima
  • NORTE
    9.2k
    Možda sam previše očekivao, ali Chelsejevi navijači u Zagrebu su ispali najveće razočaranje od svih gostiju do sad.

    Još par dobrih slika Bayernovih u Milanu
    q9kcut4s0me2nn2q.jpg
    2s5al7dbbjtndwhp.jpg
  • blackbully
    4.4k
    Boca Juniors - River Plate
    03tcrgdjl5ur1wu5.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.