• BluePhone67
    4.1k
    Svima je jasno da su ovi bez srama i da vice jedna tribina, dvije ili tri njih boli ona stvar za sve, za razliku od drugih klubova u svijetu gdje se navijaci postuju pa kada i mases bijelim maramicama sve bude jasno, kada izadjes u 75 minuti sa stadiona a kamoli o nekim ekstremnim stvarima.
  • xavier
    12.1k
    Da, uprava odlazi bi imalo vjerujem bolji odaziv. No opet tijekom utakmice baš i ne bi naišlo na opće odobravanje. Dosta ljudi koji nisu hardcore navijači žele da se tijekom tekme podržavaju igrači, a i sami igrači bi to više cijenili. Meni se čini da bi najbolje bilo nešto organizirat prije tekme ili u poluvremenu, al vidit ćemo na Superkupu šta Boysi imaju u planu.LovroZG

    To ja govorim cijelo vrijeme. Svaka čast stadionu, ali tamo skandira par tisuća ljudi sa sjevera, istok se pridruži u nekom kraćem periodu, zapad ignorira. Dodaj tome utakmicu, puštanje glazbe s razglasa i na kraju se sve to jednostavno zagubi.

    Imam dojam da bi veći učinak bio da se skupi par tisuća ljudi, dođu do stadiona i onda ne uđu na utakmicu (kako je već bilo). Još da se pobacaju karte za utakmicu na neku hrpu...šteta što svi imaju godišnje pa tako nešto nije moguće.
  • reziser
    6.8k

    xavi, kupio godišnju?

    skandiranje sa sjevera nema učinkovitost, premali broj na sjeveru, pojačavanje razglasa...

    najveća učinkovitost su pravne borbe, uvijek bile!

    ovo s neodlaskom na tekmu i bacanje karata? mislim da od tog nema baš nikakve svrhe
  • Draž
    1.3k
    Bil sam danas na ticket pointu po godišnje za klince i dosta novih ljudi kupuje godišnje, a curica na prozoru kaže da je puno godišnjaka uzelo ista mjesta tj.da su se ponovili. Izgleda da atmosfera i nije nekaj pretjerano narušena povratkom "onoga"
  • xavier
    12.1k


    Pravne borbe treba pogurati, bez toga završe u ladici :wink:

    Nisam još, ali očito budem.
  • reziser
    6.8k

    guranje iz ladica ne ide povicima sa sjevera, niti trganjem karata i neodlaskom na tekme
    kao što nije baš nikakve svrhe imao onaj prosvjed pred ministartvom

    drago mi je da se ne predaješ i da pada godišnja :clap:
  • reziser
    6.8k

    vidjet ćemo konačne brojke, znam da se godišnje kupuju
    ali koliko će ih dolaziti na tekme, e to je druga strana priče

    a i 10 mjesec je blizu :halo:
  • xavier
    12.1k
    guranje iz ladica ne ide povicima sa sjevera, niti trganjem karata i neodlaskom na tekme
    kao što nije baš nikakve svrhe imao onaj prosvjed pred ministartvom
    reziser

    A čime ide? Što bi ti napravio?
  • reziser
    6.8k

    to smo odavno rekli...nemam pojma
    samo pravne borbe, instittucije :joke:

    pravi prosvjed koji bi možda dao neke rezultate..možda, i skupio porpiličan broj ljudi je na trgu (za koji se neće dobit dozvola)

    to je samo moje skromno mišljenje
  • Somport
    570
    Sve u svoje vrijeme
  • xavier
    12.1k
    samo pravne borbe, instittucije :joke:reziser

    :smirk:
  • reziser
    6.8k

    legalist
    nisam pristaša revolucija, prosvjeda
    jer ne donose ništa dobro osim nasilja
  • LovroZG
    1.3k
    Većina prosvjeda u Hrvatskoj je nenasilna, al dobro. Zapravo kod nas prosvjedi čist ok funkcioniraju jer se ne gleda broj onih koji prosvjeduju već broj glasača koji prosvjeduju, sam treba pokrenut masu.
  • reziser
    6.8k

    kad je bio neki prosvjed u HR?
    zadnji pravi je bio za 101-icu
  • LovroZG
    1.3k
    Torcidin i za reformu obrazovanja su zadnji uspješni i masovniji prosvjedi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.